Poďakovanie

Kristián | 25.08.2018

Ďakujem ti Pán Božko môj za úspešné dokončenie liečby takto pred pol rokom som bol úplne na dne celý nervový systém som mal poškodený skrz čoho mi odchádzal zrak nevedel som ani šoférovať,rozmýšlať, doslova som len prežíval dni následne som dostal liečbu a už v prvých dňoch som pocitoval obrovskú úlavu a zlepšenie zraku.Dnes sa cítim výborne život sa mi zlepšil o 180 stupňov so zrakom žiadny problém,úplne inak rozmýšlam teším sa zo života,dni sú krajšie nové myšlienky to sa nedá ani porovnať.Na stránke sa dá nájsť magnéziová kúra každý kto sa cíti psychicky vyčerpaný bez energie neprežíva emócie neteší sa zo života určite odporúčam kúru urobiť.Som vďačný za každú jednu pomoc ktorú som dostal nebolo toto po prvý krát ďakujem za úspešné zbavenie kliatby,ďakujem za posilnenie metabolizmu,za schudnutie,za pomoc vo vzťahu,v neposlednom rade za prístup na stránku za neskutočne vzácne informácie a rady.Ďakujem Laure a Vladkovi že toto ešte vobec stále vládzu robiť vtomto zlom svete plnom neprajníkom.ĎAKUJEM a prosím o odpustenie hriechov AMEN.

Pridať nový príspevok