Božia stránka

Zuzana | 18.03.2018

Prepáč Otecko , aj vy Laurika , že reagujem na tento odkaz spomalene. No dôležité je , že aj ja sa chcem poďakovať za túto stránku , vďaka ktorej som pochopila dôležité veci a tá najdôležitejšie je , že Pán Boh je všade. Verím v jediného Boha , ktorý stvoril túto zem aj mňa a je všade prítomný a je stále so mnou. Pán Boh ma počúva stále a pomáha mi denne. Za toto moje šťastie patrí veľké poďakovanie nášmu prorokovi, lebo pani Laura sa neúnavne stará o Božiu stránku a len vďaka nej som pochopila pravdu a našla pravého Boha. Ďalej sú to modlitby , ktoré každodenne ovplyvňujú naše životy a Otecko vždy na počkanie vysliší úprimné modlitby. Všetky odkazy , Božie pravdy , liečby a vlastne celá stránka je ten najväčší poklad , aký mohla moja rodina dostať. Aj keď veľakrát brala moja duša stránku ako samozrejmosť, potom prišiel pád a Otecko ma upozornil na moje schybenia, napriek tomu , že som si namýšlala, že moja duša nikdy nezlyhá o to bolo moje prekvapenie väčšie keď si mi Otecko odkázal , že zlyhala. Zato sa veľmi ospravedlňujem . Nedá sa len čítať odkazy , treba sa naučiť aj správne žiť a naučiť sa pokore. Pani Laura a Vladko sú pravým príkladom pokory a lásky na tomto svete. Ďakujem Otecko, že som ich mohla spoznať. Boh im žehnaj . ❤❤❤

Pridať nový príspevok