Božia stránka - názor

Renata Reinová | 02.03.2018

Každý kto príde a otvorí Božiu stránku p. Laury má na to dôvod a aj ja som ho mala. Keď tak rozmýšľam vôbec nie je pre mňa dôležité ako dlho chodím na túto stránku ale dôležité pre mňa je že patrím k Vám všetkým ktorý ju milujete. Našla som v nej lásku a nový spôsob života . Ani si neviem predstaviť že by som si ju nemohla otvoriť. Vždy som sa snažila niekomu pomáhať a vždy som bola tá najhoršia a tak som si povedala že bude lepšie keď sa budem ináč realizovať. Neviem prečo ja musím mať vždy povahu blba ale len chcem pomôcť a mnoho ľudí ma vníma ako nenormálnu . Ale nevadí je mi dobre a táto stránka mi do života priniesla lásku a pokoj a prináša mi to každý deň a toto je to čo potrebujem. P. Laura je prorok na tejto zemi a je mi úplne jedno či sa to niekomu páči alebo nie ja viem že to tak je a hotovo. Pomohla mi p. Laura nie len k fyzickému ale aj k duševnému rozvoju môjho života . Prvý krát u p. Laury bol to pocit zvláštny a pre mňa ktorá som nikdy neverila liečiteľom trochu neveriaca ale povedala som si že to dám a dala som . Bola som alergická na peľ. Na stránke som čítala že peľ je veľmi vzácne liečivo tak lyžica ráno mi neuškodí ale som sa prepočítala lebo hneď som opuchla cez oči som nevidela / ale to som Lauru ešte nepoznala/ a začala som sa dusiť nevedela som že som alergik na peľ. Keďže som p. Lauru ešte nepoznala osobne ale už som sa začala modliť modlitbičky z tejto stránky tak som začala BOHA prosiť o pomoc aby mi pomohol sadla som si na posteľ a začala zhlboka dýchať ako sa mi dalo do hodinky dýchanie v poriadku a oči pomaly odpúchali nepotrebovala som nič len sa ukludniť a BOHA o pomoc prosiť. Ďakujem BOŽE že si ma vypočul a pomohol si . Vyliečil si BOŽE moju alergiu na peľ pol roka to trvalo a som rada že ho môžem konzumovať lebo je to zázračné liečivo a nielen to dal si mi liečbu na krvný zápal a na môj únik moču keďže som túto liečbu nedokončila poprosila som milovaného BOHA o opätovnú nápravu a Ďakujem p. Laure za ochotu pomôcť lebo som zo seba mala veľmi zlý pocit že som to nedokázala bola to náročná zostava cvičenia a teraz si mi dovolil znovu absolvovať v polovičnej dávke cvičenia čo je pre mňa jednoduchšia forma v čase jej zdolania. Cvičenie mi zabralo už v prvých týždňoch je to fantastické cvičenie od Boha milujúceho poslané. Už som 2x absolvovala kliatobnú záťaž a vždy úspešne . Tak toto som iba zhrnula lebo toto boli liečby ktoré a sú veľmi motivujúce lebo som sa zbavila popri týchto liečbach bolesti kĺbov , a refluxu , alergie na palinu ktorú už nemám . Nepotrebujem lieky ako všetci ostatný okolo sú stále chorý niečo ich bolí jednu chrípku liečiť 2 týždne a zabúdajú na prevenciu a toto je to najdôležitejšie. P. Laura nám vždy vedela dopredu napísať Ľudia dobrý toto Vám pomôže lebo príde ďalšia epidémia . Nikdy sa mi nestalo že by som si ublížila skôr naopak treba počúvať a riadiť sa dobrými radami od p. Lauri a neriešiť zbytočnosti. Neriešte že bože toľko magnézia alebo cesnaku . Tak toto neriešim beriem čo mám a som tu zdravá a šťastná a kto rieši takéto veci tak treba strach z týchto vecí zahodiť lebo sme boli dosť dlho ťahaný iným a to zlým smerom. Ja som rozhodnutá ako žiť budem a moje rozhodnutie je jednoznačné počúvať BOHA , milovať, pomáhať a žiť. Ďakujem p . Laura a p. Vladimír za vaše smerovanie k lepšiemu pre nás všetkých nech Vás život prevádza šťastím a láskou .

Pridať nový príspevok