VĎAKA TI PANE

Marek Rohoška | 01.03.2018

Mne táto stránka zmenila pohľad na svet, ale hlavne na samého seba. Odkazy od PÁNA BOHA ma nútia zamyslieť sa nad sebou, nad mojimi slovami a skutkami. Zmeniť uhol pohľadu na daný problém. Zamyslieť sa, kde som urobil chybu, ako som mohol reagovať inak. A BOŽIE RADY sú pre mňa nenahraditeľné. Ja sám som ešte pred dvoma rokmi užíval aj desať balení antibiotík ročne. A teraz, ani jedno!!! Pravidelne cez zimu som užíval calcium na stratu hlasu. A teraz nič!!! A to „len“ užívam rady a pomoc z tejto skvelej BOŽEJ stránky. Nehovoriac o pomoci určenej len pre mňa. A aj napriek tomu, že sám na sebe vidím silu BOŽIEHO odkazu, zlyhávam. Zlyhal som pri obrane TVOJHO BOŽIEHO MENA a aj Vás pani Laura. Nestačí len veriť a ani to nie je jednoduché. Rohatý sa snaží dostať každého jedného z nás. Ja sa mu nedám a budem robiť všetko, aby ma nedostal. BOŽE OTČE odpusti mi a prosím ŤA o TVOJE požehnanie. Vám pani Laura ďakujem za vedenie tejto BOŽEJ stránky a aj príjem všetkých odkazov od láskavého PÁNA BOHA.

Pridať nový príspevok