Bozia stranka

Vlasta | 28.02.2018

Drahy Pan Bozko!! Dakujem Ti za tuto nadhernu Boziu stranku, za krasne a velmi ucinne modlitby. Modlim sa kazdy den hned niekolko z tychto krasnych modlitieb a musim povedat, ze naozaj funguju a su balsamom na moju utrapenu dusu. Dakujem Ti drahy Pane Boze za to, ze si mi vdaka tejto stranke otvoril oci a ja som pochopila, ze Ty si jediny a pravy BOH, ze Ty si jediny komu sa treba klanat, koho treba prosit o odpustenie, o milost, o pomoc a ze Ty si jedniny Pane Boze, kto nam moze pomoct. Az ked som pre par rokmi objavila tuto krasnu Boziu stranku, pochopila som Pravdu, a za to Ti drahy Pane Boze z celoho srdca dakujem. Velka vdaka patri aj pani Laure, ktora robi tuto nelahku pracu s laskou a huzevnatostou . Dakujem Ti Pane Boze za kazdy jeden den s Tebou!! Ty mi davas silu ist kazdy den dalej. Prosim , nedovol ,aby som niekedy zabludila alebo sa odklonila z tejto krasnej cesty, a pomoz mi kazdy den prezit v sulade s Tvojimi Bozimi postulatmi. Prosim Pane Boze ochranuj nas vsetkych a odpust nam nasu nedomost a hlupost. Modlim sa za to ,aby ludia pochopili , ze Ty si jediny Boh na tejto zemi. Dakujem Ti Pane Boze!!

Pridať nový príspevok