Božie pravdy

Miriam | 27.02.2018

Ja som na túto úžasnú stránku natrafila zhruba pred 2 rokmi, keď sa mi rozbilo kozmetické zrkadielko a kvôli poverčivosti som hľadala na nete informácie, či je niečo pravdy na tých 7 rokoch nešťastia. Myslím, že samotný Pánbožko nasmeroval moju ruku, aby som klikla na článok o zrkadlách, ktorý je uverejnený na tejto Božej stránke v sekcii Božie pravdy. Pri jeho čítaní mi padla sánka a ja som postupne začala hltať ďalšie a ďalšie články a už som nevedela prestať. V sekcii Božia lekáreň ma stále fascinuje, aké blahodárne a tiež preventívne účinky dokáže mať na naše telo nejaká pre nás možno úplne obyčajná bylinka či ovocie. Pre mňa to boli a stále sú úžasné a neoceniteľné informácie, aké sa nedozvieme nikde inde na svete. Venovala som sa ezoterike, astrológii, numerológii a podvedome som sa cez to všetko snažila nájsť Boha. Až keď som objavila túto stránku, pochopila som, že moje hľadanie sa skončilo a ja som prišla domov, aspoň tak som to cítila. Odkedy som sa odvážila objednať sa k pani Laure, Pán Boh mne aj môjmu manželovi už veľakrát neskutočne pomohol, či pri zbavení sa kliatby, pri nájdení nového domova, dokonca mi poslal pomoc aj v čase, keď pani Laura nepracovala a mala samotným Pánom Bohom nariadený odpočinok, čo ako všetci vieme pravidelne porušovala, len aby pomohla chorým a trpiacom ľuďom. Mňa práve v tom období začínali bolieť bederné kĺby a keďže môjmu otcovi ich museli obidva vymeniť za umelé, len som si pomyslela, a je to tu, už to čaká aj mňa. Vtedy pani Laura pre mňa nečakane prijala liečebnú pomoc a mňa do 2-3 týždňov kĺby prestali bolieť a nebolia ma doteraz. Je to ako zázrak, takisto ako sa mi po liečbe na krvný zápal krásne vyčistil chrbát od vyrážok, ktorých som sa dlhé roky nevedela zbaviť. Všetky liečby sú doslova zázračné, takisto ako aj modlitby, kréda, cviky a všetko, čo nám náš láskavý Pán Boh do našej pomoci posiela. Lenže ako to už býva, my ľudia sme často slabí a hlavne nekonečne hlúpi a prestaneme si vážiť pomoc, ktorej sa nám dostalo. Tiež som zišla z cesty a svojim nesprávnym myslením a skutkami som nahnevala nášho láskavého Pána Boha. A pritom keby nebolo jeho obrovskej pomoci, ktorú mi s láskou poslal, už som možno na vozíku, keďže trpím roztrúsenou sklerózou a mám léziu v časti mozgu, ktorá je zodpovedná za pohyb. Odpusť, Otče Bože môj, že som ťa tak sklamala, ďakujem Ti z celého srdca za všetku Tvoju pomoc aj za to, že nám prostredníctvom pani Laury a pána Vlada nastavuješ zrkadlo, aby sme videli svoje schybenia a mali možnosť ich napraviť. Boh Vám žehnaj, pani Laura a pán Vlado, ďakujem za všetko!

Pridať nový príspevok