Biblia diktovaná samotným láskavým Pánom Bohom

Elena | 27.02.2018

V prvom rade ďakujem láskavému Pánu Bohu za lasku k našim dušiam ,že nám z laskavej náruče zoslal pre nás všetkých svoju služobnicu Lauru a požehnáva ju silou, ochranou, pomocou, aby toto najťažšie duševne poslanie medzi nami zvládla . Máme obrovský, nevyčíslitelný dar čítať autentické pravdy , modlitby , liečby ..., čo nám príjma a vkladá na vzácnu Božiu stránku pani Laura priamo od Jediného , všemocného, dobrotivého Stvoriteľa všetkého , čo v nekonečnom vesmíre existuje, to je Boh a Jeho neprekonateľná dokonalosť vo všetkom.
Pre mna je Božia stránka Biblia, práva Biblia, ktorú navštevujem od samého začiatku , kde som v nemom úžase, pri čítaní až zabúdala dýchať. Táto stránka je môj chlieb každodenný. Tu som našla pravdu aj pre moju dušu , ktorú som hľadala. Až na tejto vzácnej Božej stranke a pomoci pani Laury som pocítila najkrajšiu lásku, lásku k Bohu . Cítim tu skutočný domov, plný lásky, dobroty, pomoci . Učím sa žiť život , taký čo ma hodnotu, kde si človek uvedomí, že materiálne hodnoty nie sú prioritou, že život je Boží dar pre našu dušu, snažím sa kráčať aj cez zlyhania, lebo som dusa nevedomá. V mojom živote sú úplne iné hodnoty ako boli predtým.Cez Božie pravdy , kréda sa učím žiť ; cez modlitby, rady, liečby sa uzdravujem na tele aj na duši; cez cviky sa svalstvo uvoľňuje; cez rady sa učím čo je dobré; cez poďakovanie sa poteším. Za všetkým vnímam Božiu dokonalosť, Majestatnosť. Nekonečne ďakujem Otecko nebeský za liecby, rady, za záchranu života, , uzdravinia mojej duše od kliatby , za všetko mi poskytuješ aj za všetko, za všetkých .Milujem Ťa navždy.
Pre všetkých, ktorý tieto vzácne Božie slová čítate, neprišli ste náhodou, ale láskavý Pán Boh vám dáva možnosť nápravy, slova ukladá, tak aby ste zacítili svojimi dušami. Pani Lauru poslal medzi nás pre záchranu našich duši. Každý deň vynakladá obrovsku úsilie, aby nás zobudila a priviedla k Bohu,
Veľké ďakujem pani Laura za vašu veľkú námahu, mravenčiu prácu, čo všetko obetujete pre nás aj Vladkovi .

Pridať nový príspevok