Máme neskutočné šťastie

Peter Burica | 27.02.2018

Pán Boh zoslal ďalšieho, a žiaľ posledného Božieho proroka na zem. Pani Lauru s jej manželom Vladimírom.
Žije na malom slovensku, čítame Božie odkazy, rady, liečby a dostávame ich v slovenčine. Máme neskutočné šťastie. Nik z nás by nevedel ako a čo robiť v určitých zdravotných alebo životných situáciách. Prečo sa nám dejú určité veci, keď sa snažíme nebyť zlý. Ani sme len netušili ako si dokážeme my ľudia ubližovať. Slováci berú Božie meno nadarmo v bežnej komunikácii. A tu má zlo veľmi živnú pôdu. Človek rozumne uvažujúci pochopí, prečo máme Božieho proroka na slovensku.
Táto stránka je určená pre celý svet. Vážme si, že nás Boh poslal žiť na túto zem práve sem do blízkosti jeho vyslanca. Každé jedno slovíčko od Pána Boha alebo pani Laury je starostlivo a presne mierené, aby naše duše chápali ako ďalej, aby aj tí, ktorí nikdy nenavštívili pani Lauru a čítajú odkazy pochopili aký je BOH, a aký sme my.
Boh ľúbi všetky duše rovnako, nerobí rozdiely, ale naša výchova je niekedy nevyhnutnosťou. Inak by sme žili a klamali aj samých seba. Vždy nám Boh pomôže ak o to požiadame. Máme tu nádherné modlitby na konkrétne problémy, sú tu všeobecné preventívne liečby.
Boh viedol pani Lauru keď začínala s PC a internetom. Preto je táto stránka tu, a bude šíriť Božie slovo pokiaľ nepríde náprava ľudstva. O tom som presvedčený.
Dokážte zmeniť svoj život k lepšiemu. Dokážte to vy, ktorý sem chodíte, čítate. Nie je Vás málo. Už len to, že ste sa dostali až sem, má svoj význam.
Vďaka Bohu som prekonal strach z lietania. Po 40-tich rokoch môjho života som sadol do lietadla...sám by som sa nikdy neodvážil...
Dnes by som mal zrejme kazajku a bol by som pripútaný niekde na psychiatrii...alebo by som tu už nebol. Z takýchto problémov zdravotných ma Boh vysekal pred viac ako 10 rokmi... a to len a len vďaka odkazom a liečbam ktoré pre moje telo a dušu prijala pani Laura...Čítajte a nasávajte atmosféru ľudí ktorým Boh pomohol, a Božích bojovníkov.
Ako hovoria bratia česi: "neprohloupíš" ak budeš čítať a budeš sa snažiť ísť touto cestou. Práve naopak.

Pridať nový príspevok