Božia stránka

Peter Tary | 27.02.2018

Božia stránka, to je to správne pomenovanie. Každý odkaz v nej okrem upozornení pani Laury a komentárov čitateľov, je od samotného Boha. Nebudem rozdeľovať jednotlivé rubriky, lebo v každej sú slová Božie. Všetky sú jedinečné. Boh mi prostredníctvom tejto stránky a pani Laury, ako jeho tzv. "reproduktoru" zmenil dovtedajší život. Uzdravil moju myseľ, posilnil telo, ukázal mi pravdu a naučil ma dať úctu každému Božiemu slovu na stránke, no nepoučil som sa nič, v ich dodržiavaní. Preto mám stránku teraz zablokovanú. Plným právom od Boha. Nestačí len Božej pravde uveriť, cítiť ju, dať Božím odkazom na tejto stránke úctu, ale aj podľa nich žiť, konať a hovoriť. Buďte silní ľudia, všetci, nestačí byť statoční len sem tam, ale každý okamih. Všetky Božie odkazy na tejto stránke sú najčistejšia pravda a ako spieva moja obľúbená kapela, ona nakoniec zvíťazí! Je už len na mne a na Vás ľudkovia v akom "stave" sa toho dňa dožijeme, prípadne umrieme skôr a prídeme pred Boha špinaví alebo čistí, lebo sme dostali od Pána Boha slobodu rozhodnutia sa. A pani Laura a jej podiel na stránke? Hlboká úcta a vďaka za všetky tie roky Vašej služby pre nás hriešnych, dobrých aj zlých, chorých, slabých a aj falošných a neprajníckych. Ste darom od Boha tejto zemi pre nás všetkých. Za seba sa ospravedlňujem.

Pridať nový príspevok