Vážení návštevníci tejto Božej stránky, do ktorej odovzdáva pre vás náš jediný láskavý Pán Boh liečebné rady, receptúry, kúry, kréda, poučenia, modlitby......ktoré pre vás prijímam do písma a publikujem, napíšte prosím v svojom duševnom ohodnotení krátky príspevok v čom vás obsah tejto stránky obohacuje, v čom vám pomáha a ktoré stránky najradšej navštevujete. V čom vám zmenilo čítanie tejto stránky život, čo vaše duše naučila pochopiť, zmeniť a napraviť. Podporte prosím svojim komentárom túto stránku tí všetci, ktorí ju radi navštevujete, čerpáte z nej vzácne Božie poučenia a receptúry pre svoje duševné obohatenie a zdravie, napíšte sem pre všetkých svoj názor. Ďakujem vám. (upozorňujem, že vulgárne a urážajúce príspevky budem mazať).

Vaša Laura

Vaše hodnotenie Božej stránky

Božia stránka

Lenka | 27.02.2018

Keby nebolo pani Laury a tejto stránky, nikdy by som asi nenašla cestu k pravému, láskavému Bohu. Do kostola som chodila pod nátlakom príbuzných a okolia. Mala som cca 13-14 rokov, keď som odmietla ísť v jednu nedeľu do kostola. Dodnes si pamätám ako som sa vtedy so starkou pohádala, nikdy predtým ani potom som na ňu v živote nekričala, len v ten jeden deň. A ona sa tiež už k tej téme viac nevrátila, taká strašná hádka to bola. Prečo presne som zanevrela na kostol neviem povedať, ale najhoršie bolo, že som na dlhé roky stratila cestu k Bohu. Mala som pocit, akoby si ho cirkev privlastnila, a aj keď som síce hovorila, že verím v Boha, nepoznala som ho. Ako keď niečo hľadáte, veľmi vzácny poklad, ale nemáte mapu, jedinú mapu má cirkev a vy skúšate nájsť cestu naslepo. Viete, že poklad určite existuje, ale neviete ako vyzerá ani ako sa k nemu dostať. Tak aj ja som roky hľadala, a ani často nevedela, čo vlastne hľadám. Hľadala som niečo duchovné, prešla som si rôznou ezoterikou, šamanizmom, študovala horoskopy, ale aj tak som stále mala pocit, že to nie je ono, že je ešte niečo viac, niečo lepšie, niečo úplné. Až keď som našla túto stránku, a prečítala som si prvých pár odkazov, tak som až plakala od štastia. Keď čítam ktoýkoľvek Boží odkaz, tak vždy cítim vo svojom vnútri, že čítam PRAVDU, úplnú a presnú. Akoby som predtým žila s klapkami na očiach, taký je to pre mňa rozdiel. Ďakujem Ti drahý Bože, že si ma priviedol k Tvojim odkazom a dal si mi možnosť Ťa konečne nájsť, a Vám pani Laura, že tak svedomito napĺňate Božie úlohy a vediete túto stránku podľa jeho vôle. Prajem Vám veľa síl vo Vašej ďalšej práci a prosím odpustite mi moje zlyhanie.

Stránka je dar

daniela | 27.02.2018

...Ani neviem, pred kolkymi rokmi som spoznala pani Lauru a túto Božiu stránku. Viem iba to, že som trpela strašnou depresiou a akurat som sa vratila z psychiatrie, teda mala som byt vyliečená. Ale opak bol pravdou. Nech mi bolo akokoľvek zle, vedela som, že cez lekárov moja cesta nevedie. Dostala som Božiu pomoc najprv na odstránenie kliatby a následne liečbu na depresie. Už pri prvej návšteve u pani Laury som vedela že ja sa vyliečim. Aj napriek tomu, že nikto z rodiny mi neveril, som pochopila že pani Laura je náš Boží prorok na tejto zemi Bohom vyvolená. Postupne ako som sa uzdravovala som začala otvárat oči mojim blízkym a známym. Dnes už mnohí z nich velmi dobre vedia, kto je liečitelka Laura a mnohí čo neverili, nedajú na ňu dopustit. Na Božej stránke som našla všetko, čo som o Bohu ani len netušila. Len tu som pochopila podstatu Božej lásky a pravdu o prehnitej cirkvi. Len tu som sa naučila Boha správne milovat, pretože som si myslela že aj v kostole ho milujem a On mi je za to vďačný. Táto stránka mi napľňa život takou istotou, cítim tu kľud, lásku a bezpečie. Modlitby sú nádherné a verte mi, že niekedy zaberajú ako zázrakom. Chodím sa sem každý deň akoby nadýchnuť. Božie kréda ma veľa naučili, ako byť lepším človekom a Božie rady a liečby ma už nejeden krát vytiahli z maléru . Ďakujem preto každučký deň Bohu za to, že som spoznala pani Lauru a jej manžela. Bez nich by toto všetko neexistovalo. Ďakujem Bohu za každú pomoc či už moju, alebo mojich blízkych. Len tu je jediná istota byť vyliečený. Len žiť s Bohom v láske je jediná istota byť šťastný....Boh nám všetkým žehnaj❣️

Božia stránka

Lukáš | 27.02.2018

Na tejto stránke som našiel zmysel života, ktorý som dovtedy nemal. Nikdy som si nevedel vysvetliť prečo tak trpím a prečo nech sa snažím akokoľvek liečiť u lekárov nič mi nezaberalo. Pred 5 rokmi som si ju len tak náhodou otvoril. Hneď ma zaujali všetky Božie receptúry a neskôr aj to neskutočne veľké množstvo poďakovaní od vyliečených pacientov. Aj ja som bol osobne pri pani Laure na moje problémy a vždy mi pán Boh odkryl kde je príčina a čo treba liečiť. Vždy mi pán Boh pomohol. Lenže táto stránka nie je len o receptúrach, ale pán Boh cez pani Lauru nám aj odkrýva príčiny problémov a veľa krát sú to nie problémy telesné ale príčina je v zlobe ľudí na Vás neprajnosť, a iné veci pre ktoré nemôže človek byť šťastný. Na stránke pani Laura stále hovorí, že za každým vyliečením a uzdravením je len náš pán Boh, ktorý predsa všetko stvoril a vie čo nám pomáha na tejto zemi a čo škodí. Preto aj odkrýva kde je problém a čo robiť aby sa tento problém odstránil. Nič sa nedá zvládnuť bez toho aby sme prosili pána Boha o pomoc v každej situácii. To čo nám bráni byť šťastný sú naše dávne hriechy z minulých životov o ktorých som pred tým netušil a ešte aj zlo ktoré nám bráni sa mať dobre. Všetko toto nám môže odstrániť jedine náš pán Boh, keď ho o to prosíme a toto som sa naučil vďaka tejto Božej stránke o ktorú sa stará a pravidelne nám vkladá Božie odkazy prijaté do písma naša pani Laura, ktorú si pán Boh vyvolil určenú na tento post. Ďakujeme za všetko pani Laura. Ďakujem pane Bože za všetko čo pre nás robíš aj ako nás vychovávaš pretože aj v tom cítime Božiu lásku. Lukáš

Božia pomoc

Gabriela a Michal | 27.02.2018

Dobrý deň, chceme sa veľmi poďakovať Pánu Bohu aj Vám pani Laura za odblokovanie Božích modlitieb, ktoré nám veľmi pomáhajú.Aj my čo sme zlyhali máme veľkú pomoc od Boha.
Taktiež som bola zbavená kliatby a využila som som veľa Božích receptov, Až neskoro som si uvedomila aký dlhý a náročný odkaz pre mňa prijala pani Laura. Pán Vladimír mi s veľkou trpezlivosťou všetko vysvetľoval. Niekedy som mala pocit akoby môj mozog vôbec nefungova.Stále sa vyhováram na svoju únavu, ale recepty som využívala, ale poďakovať verejne na stránku som sa nedokázala. Keby tak robila pani Laura nikumu by nepomáhala.
Ešte raz ďakujeme za možnosť čítať túto stránku a môžeme povedať, že rady, ktoré nám dal Pán Boh zaberajú na sto percent.

Moja záchrana

Kika | 27.02.2018

Túto stránku som začala navštevovať ked som mala 16 rokov k tejto stránke a viere v jediného Boha ma priviedli hlavne rodičia ale čím viac som čítala modlitby tím viac som chápala čo vlastne táto stránka znamená pre ludí čo veria vo všemocného Boha. Táto stránka mi dala veľmi veľa. Najradšej a najčastejšie navštevujem hlavne Božie modlitby, vždy tu nájdem pomoc, ktorú práve potrebujem. Niekedy ani sama neviem že potrebujem pomoc a povzbudenie a uvedomím si to až pri čítaní článkov a modlitieb. Na tejto stránke vždy nájdem to čo potrebujem, to čo ma naplňa a dodáva mi silu do života. Nájdem tu vždy modlitbu ktorú potrebujem a pri ktorej modlení z mojej duše vždy upadne všetko napätie, smútok a ja cítim že nech v živote prechádzam akýmkoľvek zlým obdobím s pomocou Božou a vierou a láskou k Bohu všetko zvládnem oveľa ľahšie akoby som to zvládala bez Božej pomoci. Veľmi si vážim a som šťastná že môžem byť súčasťou tejto stránky. Ďakujem Ti Bože a Ľúbim Ťa.

Názor o stránke

Marek Mihók | 27.02.2018

Dobrý deň, neviem presne ako dlho navštevujem túto stránku no už keď som ju prvýkrát začal čítať tak ma to akosi "pohltilo" A to som typ človeka, ktorý nerád niečo číta a o knihách ani nehovorím..Niekde bolo písané, že všetky odkazy od Pána Boha aj príspevky čitateľov, že si ich píše sama pani Laura. No to normálneho človeka nemôže ani len napadnúť. Musím povedať, že najviac na stránke ma zaujali všetky odkazy, kréda a liečby od Pána Boha a to hlavne pre slovosled akým to je písané. Už keď som prvýkrát začal čítať stránku a bol tam odkaz od Pána Boha tak pri čítaní si vravím : to jak je napísané, nešiel mi do hlavy ten slovosled slov takže sa stalo, že som si jednu vetu prečítal aj päťkrát po sebe. Táto stránka mi dala veľa, dočítal som sa tu toľko zaujímavých vecí čo sa týka odkazov od Pána Boha (Božie kréda) kde je písané ako by mal človek správne žiť aké hodnoty by si mal vážiť. Musím povedať, že pri niektorých krédach alebo modlitbách som si aj poplakal nakoľko som sa v niektorých častiach "videl". Veľmi pekná je modlitba (Karmická ľútosť duše k Bohu, ktorej tiahou sa pozemský duševný život šťastiu navždy zastavil). Už len názov tejto modlitby vás musí osloviť. O pani Laure je písané, že je satan atď. no každý normálny človek, ktorý túto stránku čítal alebo číta tak vidí, že celá stránka je písaná o Pánu Bohu všade je písané, že ďakovať treba len Pánu Bohu nikomu inému, uctievať len jediného Pána Boha, a nie žiadne modly. Len Pána Boha prosiť o pomoc a k nemu sa modliť. Ta toto píše satan ?..Každému novému čitateľovi len a len odporúčam čítať tuto stránku nie len pre jej Božie rady alebo Božiu lekáreň ale hlavne pre Božie kréda aby sme si uvedomili ako máme správne žiť. Lebo len keď budeme žiť v súlade s Božími zákonmi tak vtedy budeme žiť správne život. Veľa krát mi bolo povedané, že niekedy nám Pán Boh dáva trápenie do života lebo nekráčame správnou cestou. Nesnažím sa tu nikoho poúčať ako by mal správne žiť ale verte tomu, že na tejto stránke sa to dočítate. Predtým keď som ešte nevedel o tejto stránke a nečítal tieto úžasné či už príbehy od uzdravených ľudí alebo Božie odkazy tak som sa modlil ku Kristovi a Márii lebo tak som bol učený ale aj to som sa modlil len keď bolo zle. Zažíval som roky priľahnutie no samozrejme som sa začal modliť ku Kristovi , Márii aj ruženec som mal vlastný no všetko mi to bolo prd platné. Tak sa pýtam tých čo chodia do kostola prečo mi nepomohla Mária alebo Kristus keď som ich o to prosil ? Čo som mal lacný ruženec ?..Pána Boha som poprosil raz a pomohol mi. Len vďaka tejto stránke som si uvedomil ako by som mal správne žiť. V živote som zažil veľa trápenia no len a len vďaka tejto stránke som si začal uvedomovať, že nekráčam takou cestou akou by som mal. Každé trápenie v živote človeka má svoj dôvod. Verte tomu. Ani si neviem predstaviť koľko hodín pred počítačom strávila pani Laura . O tom ako si pritom ničí krčnú chrbticu a zrak ani nevravím...

Verme len Bohu

Erika Ďugelová | 27.02.2018

Táto Božia stránka je zoslaná priamo z neba.Cez pani Lauru,ktorá je dobrá vedma,ktorú si Boh vyvolil.Ja som sa naučila veľmi veľa.Boh Nám všetkým odkrýva katolícke klamstvá.Veď kto iný by videl za múry cirkvi,ktorá si všetko stráži.Ja som prestala chodiť do kostola,verím už len Bohu.Keď som postupne čítala Božie kréda ,tak som pochopila všetko. Všetci,ktorý prídete na túto stránku ,verte že ste správne.Veď predsa Boh Nás všetkých stvoril,a všetko čo tu na zemi je.A je iba na každom z Nás ako využijeme túto šancu ,pochopiť čo Nás učí pani Laura,cez Pána Boha.Ja mu za to ďakujem.

Klenot v srdci

Jana | 27.02.2018

Drahý Bože. V prvom rade sa chcem tebe poďakovať za túto prekrásnu stránku.Dala mi veľa. Vlastne všetko.Je tu proste všetko čo k životu človek potrebuje.Vážim si všetko čo je v tejto stránke zapísané.Tú najcennejšiu vec,ktorú som v živote mohla dostať,lebo vďaka tejto stránke a vďaka jedinečnej osôbke,ktorú som mohla spoznať drahú Lauru,ktorá sem neustále vkladá Božie slová nám odkázané.Ona je tá,ktorá nám otvára oči,ktorá nás učí Boha milovať. Dozvedela som sa tu veci,ktoré nikde inde zapísané nenajdeme.Slová vzácne tým,že sú skutočné a pravdivé.Odkázáné Bohom,ktorý sa nikdy nemýli.Ja po mnohých sklamaniach sa v lekároch,keď pomôcť nedokázali som pochopila,že jediný lekár čo pomôže a vylieči je náš Boh láskavý. Mala som už niekoľko pomocí vďaka ktorým moje zdravotné problémy pominuly. Prvá moja liečba na migrény bolesti hlavy,bola úspešná a vďaka Božej pomoci som ju zvládla.Po nej nasledovala asi jedna z tajťažších,liečba na skrytý krvný zápal.Môžem povedať je náročná,čo už mnohí možno poznáte,ale vedela som ,že s Božou pomocou to zvládnem.Keď veríte Bohu jedinému a poprosíte ho o pomoc zvládneme aj nemožné.Ďalšie poklady,ktoré ma napľňajú na tejto stránke sú prekrásne Božie motlidby. Nájdete tu motlidbu na každučký jeden problém na každé trápenie,ktoré nás tràpi.A verte zaberajú neskutočne.Treba sa ich s láskou modliť a Boh ich vypočuje.Ďalšími vzácnosťami tejto stránky sú Božie kréda.Sú taktiež prekrásne a plné poučenia,aby sme sa stávali byť lepšími a nesklamali nášho Boha.V nich nás uči ako ho milovať,ako ho hľadať a ako správne žiť. Môj deň bez tejto stránky nie je dňom. Vážim si,že môžem byť jej súčasťou. Ďakujem Bože

Záznamy: 71 - 78 zo 78
<< 4 | 5 | 6 | 7 | 8
Pridať nový príspevok