Zmilovať sa môže len Boh a nie žiaden Ježiš!

07.01.2018 13:58

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt barra de flores vermelhas

Zmilovat sa môže len Boh a nie žiaden Ježiš!

Simona | 07.01.2018
Debilizmus

Včera som na Facebooku zazrela obrázok s textom: Pane Ježišu zmiluj sa nadomnou a nad mojimi deťmi Amen. Pod textom komentáre od ľudí že amen!Tak ma to rozčúlilo,že som pridala svoj komentár v znení: Vám to... Zmilovat sa môže Boh a nie žiaden Ježiš!ešte k tomu pán Ježiš! choré..
Samozrejme som nemusela dlho čakať a spustila sa reakcia ľudí,podotýkam akože veriacich ľudí,no nechápem čomu teda vlastne veria.
Komentár od prvej pani na moju osobu znel: nekritizuj to, o čom nevieš ! Boh je trojjediný, Boh otec,Boh syn a Boh svätý duch !!!
Moja odpoveď: Boh je len jeden!žiaden trojjediny..sa zamyslite trocha čo ste postavili nad Boha,sochy Ježiša a Marie!obycajne modlarstvo,na čele s prasivou cirkvou..takže sa zamyslite trocha vy..Boh je Boh a vždy bude!
Komentár od ďalšej pani: Dnes je veľký kresťanský sviatok bohozjavenia, kedy Ján pokrstil Krista, vtedy sa otvorilo nebo a zaznel hlas: Ty si môj milovaný syn, v Tebe mám zaľúbenie a nad Ježišom sa zjavil Duch svätý v podobe holubice, preto Boh je trojjediný, Boh otec, Boh syn, Boh Duch svätý
Ďalšej: Simona ty sa potom ani modliť neviešmodlí sa aj ... "Ježišu zmiluj sa nad nami". Na čo komentuješ niečo, čo nepoznáš

Moja odpoveď znela: Jasné modlí...ja sa modlím len k Bohu,iného nepotrebujem..raz možno pochopíte,pekný večer..

Pochopila som,že ja si pravdu obhajim ale týto ľudia sú tak strašne zaslepení,že jednoducho nechápu ale ani nechcú,vôbec sa nezamyslia ani trocha že čo som im vlastne povedala,Boh je len jeden! Veď si sami protirečia,ako môžu Ježiša nazvať pánom a modliť sa k nemu..

Pridať komentár