Toto sa len tak nevidí.

11.01.2016 11:38

Toto sa len tak nevidí: Kňaz ukradol veriacim milión na zvrhlý sex s týmto kulturistom!

12.12.2015 20:30

NEW YORK - V Spojených štátoch evidujú prípad zvráteného kňaza, ktorého obvinili z krádeže milióna dolárov. Na krádeži by ešte nebolo v dnešnej dobe nič zvláštne, keby ich neminul na nechutnosti. Katolícky kňaz ich prehajdákal na sex s homosexuálom. Párik si vychutnával sexuálne hry na pána a podriadeného. Veriaci poriadne zúria, určite si nepredstavovali, že ich príspevky na cirkev takto skončia.

Reverend Peter Miqueli (53) je pastor v St. Frances de Chantal v americkom meste Throggs Neck. Peniaze míňal na homosexuálne hry v posteli so svalnáčom Keithom Cristom. Mladík dokonca donútil kňaza, aby pil jeho moč. Za jednu "jazdu" zaplatil približne tisíc dolárov, informuje portál nydailynews.com.

Kňaz Peter Miqueli
Toto sa len tak

 

Za vyzbierané peniaze sa mali opraviť v kostole varhany, zhýralý kňaz ich prehajdákal radšej na drogy. 36-stranová obžaloba má konečne skoncovať s týmito praktikami. Ukradnuté peniaze mal kňaz mínať ešte aj na dovolenky na slnečnej Floride a Taliansku.

 

Mladý kulturista Keith Crist
Toto sa len tak

Jeho partner, Keith Crist novinárom z amerického portálu nechcel nič povedať. "Nič vám nepoviem,"zareagoval. Na podozrivé praktiky upozornila priateľka kulturistu. Tá si všimla aj zranenie na jeho kolenách, ku ktorým malo dôjsť pri hrádkach v horúcej vírivke.

 

Zvrhlé praktiky kňaza mali trvať až desať rokov. Vyšetrovatelia sa čudujú, že to takto dlho mohlo trvať a tiež sa pozastavili nad tým, že si veriaci nevšimli, kam ich peniaze miznú. "Nemôžeme tomu uveriť," povedal Jack Lynch portálu.

 

Kontakt

045/540 1849

  • BOH VÁM RADÍ

   05.12.2018 

   Olej z austrálskeho čajovníka odnášať bude z vašeho vnútra všetky zápalové získanosti.

  • LAURA PRE VÁS

   23.11.2018 

   Charakter alebo necharakter?

 1. ĎAKUJEME TI BOŽE

  30.11.2018 

  1. Rýchla choroba

  2. Ďakujem za dobrého partnera
  3. Nový byt
  4. Zapálené očká

 2. 5. Cysta sa mi vďaka Tebe Bože stratila
 • ŽIVOTNÉ PRÍBEHY

  20.11.2018 

  Moje životné rozhodnutie.