Solárium.

03.09.2019 09:43

Solárium.

Janulienka | 22.05.2013
Všemohúci a láskavý Pane Bože, prosím Ťa o odpoveď, aké účinky má solárium na ľudské telo a čo im spôsobuje. Z celej duše Ti ďakujem za odpoveď a veľmi pekne ďakujem aj pani Laure.

 

Božia odpoveď:
Akékoľvek ultrafialové žiarenie, či priame zo slnečného zdroja alebo umelo vyrobené sa pre ľudské telo každého človeka stáva nesmierne škodlivé dokázateľným časom vniknutej karcinácie do ľudského organizmu, nakoľko sa účinkom vyžarovaných lúčov likvidujú zdravé bunečné štruktúry v ich týmto žiarením poškodzovaním, čo má za následok lapanie voľných radikálov a naviazanosť ich do takýchto oslabených a poškodených buniek veľmi krátkou a nie náročnou cestou a netreba preto stratu svojeho dobrého zdravia viac riskovať za krásne opálenú snedú pleť, lebo daň za túto dočasnú krásu bude krutá a v svojom príchode budúceho nepoznaného času neodvratná.
Do Bohom odoslanej tejto láskavej Božej odpovede bolo Božie jej toto odkázané slovo dušou Laury do prijatého písma tohoto duševného odkazu zachytené bez schybenia zápisom všetkých slov správne jej duševným príjmom. Amen.

Pridať komentár