6. strana

17.12.2014 09:23
Prečo sa moje dieťa a čoho sa bojí keď sme v bezpečí?

Krásny deň želám pani naša Laurinka, chcem sa opýtať na problém zo strachu ktorý vedie môj synček. Stále sa niečoho bojí hlavne keď ide spať, nechce nám o tom povedať a už to vedieme roky, v izbe ktorú má spáva s mojím manželom. Mne to neprekáža, ale nerozumiem prečo sa moje dieťa a čoho sa bojí keď sme v bezpečí, nechce o tom ani hovoriť, ako sa dostať k pravde aby to dokázal povedať?! Hrozne nás to ako rodičov bolí a trápi lebo on je náš jediný syn čo máme dostal základ lásku, má všetko čo potrebuje a je veľmi dobrý srdiečkom, už som sa o tom s ním veľa krát zblížila a stále mlčí, moje cítenie je akoby to mal nosiť celý život a nechávam tomu priebeh kedy to vypustí sám zo seba neviem či robím správne, prispôsobujeme sa mu aby netrpel, je toto správne pani Laurinka? Trochu ma to v duši škriabe, ďakujem za porozumenie s láskou vaša milujúca Mária

 

Štípanie očí.

Dobrý večer pani Laura, pred nejakým časom som navštívil Vašu stránku na odporúčanie mojej priateľky a zaujali ma Vaše články.
Už dlhšiu dobu si neviem pomôcť s očami, asi 2-3 roky.
Pociťujem neustálu únavu očí a štípanie, neviem si s tým pomcť, skúsil som už rôzne krémy, kvapky do očí a nič nepomohlo.
Pýtal som sa aj doktorov ale neporadili mi nič, jedine že to môže byť od únavy alebo od počítača, tým to však nebude lebo mávam dni ked spím aj 10 a viac hodín a po zobudení sú moje oči na tom tak ako keby som ani nespal.
Chcem sa spýtať Pána Boha či mi dá na to nejakú odpoveď akú príčinu má to moje trápenie.
Ďakujem Vám Pani Laura ak si nájdete čas na tento môj problém.
Prajem Vám pekný večer. S pozdravom René.

 

S manželom sa snažím o dieťa cca 1,5 roka a nič. 

Ahoj Laurinka. Mám mini otázočku i možno prosbu. V roku 2005 som bola tehotná. (znásilnená bývalým priateľom.) mala som školu ešte pred sebou. Cca3 roky do maturity...mama moja vybavila potrat...( nechcela som) musela som....potom som mala danu 4 roky. S manželom sa snažím o dieťa cca 1,5 roka a nič. Je niekde chyba? Neviem na ňu prísť, alebo niečo si musím odpykať? Na osobný pohovor by to bolo lepšie. Veľmi túžim po dieťati...božom stvorení. Budem vďačná za tvoju odpoveď Laurinka. Prepáč ak som ti napísala somariny.

 

Z môjho krásneho dievčatka zostal len tieň, živá bábika bez pohybu. 

Milá pani Laura
Volám sa Monika a obraciam sa na Vás s prosbou o pomoc pre moju malá dcérku Lilianku. Narodila sa nám na Štedrý deň, 24.12.011 ako nečakaný, neplánovaný, o to krajší dar. Do 3 mes.veku to bolo zdravé, vnímavé bábätko, žiaľ, 2 týždne po povinnom očkovaní sa všetko zmenilo a z môjho krásneho dievčatka zostal len tieň, živá bábika bez pohybu. Pridali sa k tomu zášklby celého tela a v máji 2012 jej v nemocnici diagnostikovali ťažkú formu farmakorezistentnej epilepsie. Odvtedy žijeme v nočnej more, dcérka bude mať 3 roky a ešte nesedí, nerozpráva, je zamknutá vo svojom svete. Lekári nás už odpísali, príčinu záchvatov nenašli a ďalšie lieky pre ňu už nemajú. Dcérku však ťažké záchvaty drvia dodnes, vývoj nenapreduje a my jej nevieme pomôcť, vyskúšali sme už snáď všetko. Lekári vravia, že sa s tým máme zmieriť. Ja však snívam o dni, kedy sa moja dcérka postaví na nohy a povie mi "mami"... Preto by som Vás chcela veľmi pekne poprosiť, opýtať sa či by bolo možné, ci by ste neboli Vy taká dobrá našej Lilianke pomôcť..? Je strašné pozerať sa, ako sa trápi a my s ňou. Veľmi pekne ďakujem vopred za odpoveď. 

 

Dnes mám súd o rozvod manželstva.

Dobrý deň. Robím v zahraničí ako kamionista, chodil som na turnusi domov a postavil z tých peňazí dom pre svoje 2 deti a manželku a samozrejme pre seba. Ako som chodil preč manželka si našla priateľa a keď som ju odhalil zobrala deti so sebou a išla najprv svokre bývať a teraz je v prenájme na bytovke. Deti sú nainfikované proti mne (čo ma najviac bolí) nebol som s nimi od februára.Telefonujeme si len pár minút, celú moju rodinu zavrhly. Dom ešte v ktorom bývam sám je teraz na predaj. Robím stále ako kamionista. Dnes mám súd o rozvod manželstva, keďže má stále toho priateľa (55r. s robí zvárača v zahraničí, rozvedený zarába min.4,500 eur.) nebudem jej to sťažovať keď sa chce rozviesť. Som katolík verím v Boha modlím sa, aby som videl aspoň svoje deti 10+8 ročné dievčatá, ale nezaberá to, som na dne prišiel som o všetko. Prosím o pomoc aspoň duchovnú. Veľmi by som chcel, aby som vás navštívil až by to pomohlo. Ďakujem za vyslyšanie.

 

S priateľom sa snažíme o bábätko už dva roky.

Dobrý deň. Váš kontakt som si našla na internete. Som zúfalá, potrebovala by som pomôcť s priateľom sa snažíme o bábätko už dva roky. Bola som už tehotná, ale potratila som. Veľmi si prajeme bábätko, boli sme aj u doktora všetko je v poriadku sme obidvaja zdraví, ale nedarí sa neviem ako si mám už pomôcť každý vraví nemyslí na to, ono to príde samo uvidíš ale nedá sa nato nemyslieť, keď tak veľmi túžim mať dieťatko. Vedeli by ste ma naviesť na tú správnu cestu aby som bola šťastná a mala svoje vytúžene dieťatko? Ďakujem budem čakať na vašu odpoveď s pozdravom Karin.

 

Stále chcem pomáhať mojim rodičom ako viem.

Dobrý večer, žijeme v zahraničí, v mysli mám život a budúcnosť s partnerom, ešte nevieme, či sa vrátime, kde budeme, ale to je ok avšak pritom by som stále chcela pomáhať rodičom ako viem. Nie stále je to jednoduché, najma z dôvodu, že nemáme vždy rovnaké názory. Z môjho pohľadu ich ochrany mám pravdu. Z pohľadu mamy, nechápem niektoré veci, mám veci nechať tak, poradí si sama nejako. Avšak viem, že riešenie problémov bude najskôr na mne, lebo neviem byt ľahostajná a tváriť sa, že ich nevidím. Sama som aktívna. Možno to vlastne ani nechcú a ja to beriem ako dobrú vec, ale možno ma len trpia, podľa chovania sú však radi, aj keď nie všetko im vyhovuje, niekedy by chceli aby som pomohla, bez pýtania sa, prečo ten problém vznikol. Resp. sa riešia následky, čo je este horšie. Nezavolajú, neporadia sa, čakajú, že človek príde na vec sám. Väčšinou ide o nedostatok finančných prostriedkov a z toho sú potom podlľa mňa zlé rozhodnutia a vznikajú problémy. Mala by som ich nechať tak? Sú to moji rodičia, mali by vedieť tieto veci už zvládnuť, ja som ich dieťa, mám svoje plány tiež, nemala by som ich poučovať. V akom meste na Sk Vás nájdem? Ak budem doma, či ste ďaleko :-) Ďakujem. Viera

 

Božie zákony stoja na princípe, že by sme nemali ubližovať a ničiť ľudský život.

Dobrý večer prajem. Prepáčte, že Vás ruším, no už dlho hľadám odpoveď na jednu otázku. Neviem, či som sa vo svojom živote vybral správnou cestou. Už dlho sa venujem športu, bojovým umeniam, streľbe, proste veciam, ktoré súvisia na jednej strane s ochranou a na druhej strane k ničeniu života a zdravia. Zdravý rozum a tak isto určite aj Božie zákony stoja na princípe, že by sme nemali ubližovať a ničiť ľudský život, no ja si vlastne ani neviem predstaviť, že by som vedel robiť niečo lepšie a pre mňa kreatívnejšie, ako sú bojové techniky a všetko s nimi súvisiace. Tak isto aj pracujem v oblasti ochrany osôb a mal som v pláne pracovať v tejto sfére aj naďalej a to v rizikových oblastiach. Tu mi tvorí prekážku len otázka, či bude na mieste a správne, ak sa nedajbože raz dostanem do prestrelky a budem nútený zabiť človeka v sebaobrane alebo v obrane osoby, ktorú budem musieť chrániť. Aj keď prirodzene len málokedy si ochranu bude žiadať človek, ktorý nič zlé nespáchal. Za Vašu odpoveď Vám veľmi pekne ďakujem. Richard

 

Chodím už vyše roka po vyšetreniach a stále stojím na mieste...

Dobrý večer!
Prečítala som si článok skrytý zápal v tele, pretože som skúšala znovu nájsť odpoveď na moju otázku, prečo mám zdravotné problémy, aké mám a lekári mi nevedia pomôcť. Mám vysoké aslo, až 950, normálne je okolo 200. Znamená to, že mám zápal v tele, ale ako som už uviedla, nevedia mi na neho prísť. Chodím už vyše roka po vyšetreniach, a stále stojím na mieste...Mám 32 rokov, za sebou tri spontánne potraty a túžbu po dieťati, ktorá mám pocit niekedy, že sa nikdy nesplní, ale stále mám vieru a modlím sa a verím v zázrak. Lekári mi nevedia povedať, či je problém práve v tejto skrytej chorobe, lebo okrem nej mám aj trombózu krvi, syndróm lepivých doštičiek, ktoré že vraj tiež môžu za moje straty...Poviem Vám pravdu, že som sa s tým naučila už žiť, ale nikdy sa s tým nezmierim. Verím, že Boh má so mnou nejaké plány a všetko sa deje pre nejakú príčinu. Keby som len tomu vedela pochopiť, prečo to tak je, lebo je to veľmi bolestivé...Ale určite mi pre nejaký dôvod ukázal aj Vašu web.stránku.
Za každú dobrú radu ďakujem
Bohu Vďaka, aj Vám
želám Vám pekný deň! :)

 

Ako ma môžete presvedčiť, že ste skutočne Boží prorok?

Dobrý večer.
Mám zopár otázok a chcel, by som, aby ste mi na ne odpovedali. Isté obdobie som mal sny. Boli tie sny od Boha a snažil sa mi v nich niečo oznámiť, alebo boli podsunuté od Zlého?
Ako to, že ak Ježiš nie je Bohom, tak funguje exorcizmus, kde exorcista rozkazuje v tomto mene? Alebo je to celé úplne inak a viete mi to lepšie vysvetliť? Veď ak by nebol Boh, tak by ho démoni vôbec nepovažovali za autoritu. Čítal som, že sa dokonca robí to, že sa núti po prečítaní: "Na meno Ježiš sa zohne každé koleno na nebi i v podsvätí. " posadnutého kľaknúť a je to účinné. Možno mám len skreslenú predstavu. Ďakujem za dovysvetlenie, ak to chápem zle. 
Modlil som sa za duše v očistci korunku Božieho milosrdenstva. Dokonca po istom čase ma niečo začalo budiť v noci a vedel som, že sa mám modliť, lebo som mal strašne nutkavý pocit sa modliť túto korunku za dušu/duše, ktoré práve zomierajú. Neviem si to vysvetliť, ale akoby mi to hovoril vnútorny hlas a dokonca mi to mojim hlasom, akoby v duchu nadiktovalo začiatok modlitby: "Večný Otče obetujem ti..." Lenže počas modlitby sa stalo to, že niečo nechcelo, aby som sa to modlil a snažilo sa to odpútať moju pozornosť. Počas toho do mňa vošla zlosť a v duchu som zopakoval vetu:"Odíďte odo mňa zlorečení." Ktorá mi takisto bola vnútorným hlasom. Potom čo som toto vyslovil, tak tie odpútavacie myšlienky prestali a v pokoji som sa domodlil. Čo bolo to niečo čo nechcelo, aby som sa modlil? To nadiktovanie modlitby bolo od koho? Stávajú sa mi takého veci často, že mám nutkanie niečo urobiť. Je to od Boha? 

A teraz ešte otázka. Neberte ju v zlom, skôr sa snažím uistiť. Ako ma môžete presvedčiť, že ste skutočne Boží prorok? Myslím to tak, že v písme existuje veta: "Príde mnoho falošných prorokov, budú robiť veľké veci a budú hovoriť, že idú odo mňa a zvedú mnohých."
Ďakujem za Váš čas. S pozdravom Peter.

 

Zaujalo ma vaše video.

Dobrý deň! Zaujalo ma vaše video. Neviem prečo ale chcela som vám to napísať. Nechcem byt neslušná, vysmievať alebo posudzovať, ale v dnešnej dobe je veľmi veľa liečiteľov a každý presadzuje svoje. Máme okolo seba veľa zlého, a človek musí byť opatrný a je ťažko uveriť hocikomu, kto sa vydáva za niekoho. Tu na zemi je veľa negatívnych vecí, ľudia sú majetnícki, sebeckí a mám pocit, že to zlo a násilie sa stupňuje. Veľa ľudí, zvierat trpí. Rada by som sa opýtala na váš názor o 3 sv. vojne, v ktorom roku a ako príde, kto bude stáť proti komu ...ak vôbec príde ? 
Ďakujem za váš čas Jitka

 

Moje dieťa má nevyliečiteľnú chorobu.

Pani Laura prosím neviem ani ako mám písať čo mám písať ale začnem takto som z Hlohovca a mám 6 mesačné dieťa a má tuberoznu skletozu doktori vravia že to je nevyliečiteľné ale viem, že u pána Boha nič nie je nevyliečiteľné. Z celej duše sa k nemu modlím a verím urobila som v živote veľa chýb a nie som nijaká svätica ale nášho Pána som vždy milovala. Moja dcéra sa narodila 29.3 2014 o pol 9 keby ste bola taká dobrá a spýtala sa nášho Pána. O nejakú modlitbu urobím všetko pani Laurika dcéra sa volá Simonka.

 

Poraďte mi som zo všetkého úplne na koncoch síl. 

Dobrý večer volám sa Erika. Narodila som sa doma. Moja mama nevedela že je tehotná, nemala žiadne príznaky. Som slobodná mám problémy so zdravím. Neviem čo mi je cítim sa unavená, podráždená, mám problém aj s budúcou švagrinou. Stále je na mňa strašne drzá, klame vymýšľa si, stále mi ubližuje strašne ma nenávidí. Pritom som 12 rokov pekne vyprávala, môj priateľ už tiež nevie čo má s ňu robiť. Čím lepšie som robila, tým je to teraz horšie. Dala som ju pozdraviť u jej kolegyni na druhý deň prišla k nám, nadala mi že ako si to dovoľujem ju špiniť, že som šibnutá až dačo robí so mnou priateľ, že ma dá na súd. Robila som 14 rokov dala som výstup, kvôli mame ochorela na rakovinu chcela som opatrovne odišla som a už bolo neskoro. Zomrela 2010 naspäť ma nezobral tak som doma 4 roky nedostávam ani soc. dáv brat ma vyplatil z chalupy ta že mám z toho žiť. Neviem čo mám robiť. Poraďte mi som zo všetkého úplne na koncoch síl.

 

Cítim, že dáka entita je na mňa naviazaná.

Najláskavejšia pani veštkyňa. Z celého srdca Vám prajem všetko naj a vyjadrujem Vám svoju úctu. Prosím o pomoc pre moju dušu. Ja viem, že teraz ste vyčerpaná a unavená ale Boh Vás povolal do služby pre nás všetkých. Pomôžte mojej duši nájsť pokoj a nový smer. Prosím často myslím na najhoršie...a cítim, že dáka entita je na mňa naviazaná...prosím čo robiť pani vzácna?

Ďakujem s úctou Andrej

 

Študujem na Katolíckej univerzite.

Dobrý deň pani Laura. Chcem Vás poprosiť o pomoc neviem čo mám robiť. Študujem na Katolíckej univerzite v Ružomberku. Zároveň sa modlím k Bohu a neviem čo robiť, či môžem študovať tento rok a potom prestúpiť alebo nedoštudovať. Prosím pána Boha o odpustenie a pomoc. Mohla by som sa k Vám objednať? Kedy by som mohla zavolať? Viem že máte teraz dovolenku. Prosím vás pani Laura a prosím nášho jediného Boha o pomoc.

 

Ja sa už nedokážem akoby začleniť do spoločnosti.

Dobrý deň pani Laura.

Volám sa Slavomír a neviem či sa ešte pamätáte, ale v minulosti som Vám už písal, keď som bol ešte v Anglicku. Jednalo sa o pocit slabosti a vyčerpanosti a veľkej depresie ktoré aj s mojou mamou zažívame. Chcel by som sa Vás spýtať, či by bola možnosť Vás navštíviť spolu aj s mojou matkou, keďže už sa vážne nemáme na koho obrátiť o pomoc. Kedysi sme fungovali ako normálni ľudia ale kvôli chorobe niekedy nie sme schopní vykonávať obyčajné veci. Ja sa už nedokážem akoby začleniť do spoločnosti a aj obyčajný nákup mi robí problémy. Moja mama po smrti nášho otca má stále negatívne zmýšľanie a viem, že každodenný stres ju ubíja. Takže Vás prosíme o pomoc a dúfam, že si na nás nájdete čas. Za odpoveď vopred ďakujem a prajem Vám pekný deň.

 

Akú má dušu ten muž s ktorým mám dve deti  dvojičky?

Vážená pani liečiteľka  prajem vám pekný večer. Dovoľte  aby som sa predstavila. Volám sa Ľubica už som vám raz písala a prosila som o vašu pomoc kde ste mi aj odpovedali že sa musím u vás telefonicky objednať. Moja finančná situácia je momentálne nie najlepšia dokonca som vypnutá z telefónu, lebo nemala som ako zaplatiť telefón. Neváhala by som vám zavolať keby že som nebola vypnutá z telefónu  a nie len to, ale nemám ani byt zaplatený za jeden mesiac. Som smutná pretože som  chcela vedieť odpoveď, tak veľmi som chcela  aby ste sa opýtali Pána Boha aký je to človek, akú má dušu ten muž s ktorým mám dve deti  dvojičky. Možno vás to prekvapí, že nepoznám charakter toho človeka, áno nepoznám lebo nikdy neprejaví city ani keď mu mama zomrela. Bol ako keby sa nič nestalo. Vôbec neviem s kým som to vlastne doteraz žila. Veľmi ťažké odhadnúť som smutná a trápi ma to lebo viem, že sa to nedozviem od Pána Boha a ani od vás, ale keby som bola zapnutá hneď by som vám zavolala. Ale sama neviem ako to bude ďalej lebo viem, že nemám ako zaplatiť účet za telefón tak veľmi som chcela vedieť odpoveď alebo je možné aj to, že sa to nemám dozvedieť. Ja už neviem pani Laura. Viem že máte dôležitejšie veci na práci. Viem že liečite choroby a že ste pracovne vyťažená odpovedať ľuďom, ale bude ma to a aj ma to mrzí, že sa to nikdy nedozviem prajem vám pekný večer a ďakujem vám, že ste si prečítali čo som vám napísala. S pozdravom Ľubica.

 

Veľmi by som jej z tejto cesty chcela pomôcť, aby našla Boha v sebe.

Dobrý deň, volám sa Henrieta, mám 31 rokov, opatrujem svoju mamu Henrietu, ktorá ma sklerózu multiplex a veľmi pasívny postoj ku chorobe. Jej ego ovládlo celé jej bytie, oddala sa úplne chorobe, žije svoj život ako obeť. Veľmi by som jej z tejto cesty chcela pomôcť, aby našla Boha v sebe, aby uverila, že všetko je možné, že sa zázraky dejú.

Jej zdravotný stav by som opísala takto, je na lôžku, pravú nohu má stiahnutú, nevie si ju vyrovnať má tak veľmi stuhnuté svaly, tým pádom nechodí, myslím si, že močové cesty nemá v poriadku, ale lekárom už neverím. Prehĺta dosť ťažko, tekuté jej často zabehne. Po odvysielaní relácia reflex som dostala v správe odporučenie na Vás. Tak by som sa chcela opýtať, či by jej bolo ešte možné pomôcť. Ďakujem pekne. S úctou a pozdravom. Henrieta

 

Náš vzťah už nefunguje tak akoby mal.

Dobrý deň, volám sa Radka, mám partnera Tomáša. Náš vzťah už nefunguje tak akoby mal, myslím že ma už nemiluje a jeho city sú falošné. Veľmi by som Vás chcela poprosiť, či by ste nám vedeli pomôcť pomocou bielej mágie a vrátiť jeho city ku mne, aby ma znova začal milovať tak ako predtým. ĎAKUJEM VÁM VEĽMI PEKNE !!! S pozdravom Radka.

 

Dcérku moju vydávať ako normálny otec by som chcel.

Príjemný dobrý deň pani Laura. 
Chcel by som sa nášho jediného spravodlivého pána Boha opýtať na moju situáciu s mojou expartnerkou. Prečo robí všetko preto aby som nemohol vydávať našu dcérku Opheliu? Snažím sa robiť všetko preto aby som ju mohol vydávať, kdež to moja expartnerka Bethany robí všetko preto aby som ju dal na súd. Momentálne cestujem na jedno stretnutie kde sa musím rozhodnúť či ju teda na ten súd zavolám. A budeme to riešiť touto cestou. Finančné pre mňa veľmi namáhavou ale dcérku moju vydávať ako normálny otec by som chcel.
Ďakujem vám pani Laura za vás čas čítať môj email. A taktiež ďakujem pánu nášmu jedinému A najsilnejšiemu za vypočutie mojich otázok.
Ps: na vašej stránke som sa dočítal na zbierku na nový počítač ako by na aký účet by som vám mohol zaslať nejaké peniažky?

Ďakujem.