Poďakovania za Božie odkazy, modlitby a liečivé receptúry.

22.07.2018 18:26

Súvisiaci obrázok

Bohom odoslaný liečivý cvik do lymfatickej zvýšenej telesnej obrany.

Eva | 01.08.2018
Ďakujem Ti Otecko náš za tento cvik, ktorý cvičím už viac rokov a chcem povedať, že keď som bola na mamografii tak mi kontrolovali aj lymfu a povedali, že ju mám vo" veľmi dobrej forme", že je oveľa mladšia ako ja. Som presvedčená, že to je týmto cvikom, ktorý cvičím. Ale som rada, pani Laura a ďakujem Vám, že Ste nám ho znovu sem zaradila a tak som si znovu pripomenula jeho správne zacvičenie.

Liečebné cviky od Pána Boha na schudnutie.

Magda | 01.08.2018
Veľmi pekne ďakujem Bohu aj Vám pani Laura za cviky a rady na schudnutie. Ako som si ich prečítala, hneď na druhý deň som začala cvičiť, lebo mám veľa kíl navyše. Robím túto liečebnú procedúru vrátane dneška 14 dní a schudla keď som sa dnes vážila 3 kg. Som veľmi rada že to ide takto dosť rýchlo, lebo predtým keď som chcela schudnúť rôznymi diétami od rôznych „špecialistov“ išli mi kilá veľmi pomaly dole a keď som skončila okamžite som ich mala späť. Pri týchto cvikoch cítim, že to bude v poriadku aj po skončení, lebo čo je zaujímavé, prestala som byť pažravá a necítim ani taký hlad ako predtým, keď som držala iné diéty. Jem všetko, akurát nerobím pani Laurou spomínané nočné výjazdy do chladničky. Je to fantastický pocit, keď človek chudne a pritom nemusí trpieť hladom. Ako napríklad keď som v minulosti držala zemiakovú diétu, jedla som celé dni len zemiaky a pila nesladenú vodu. Po týždni som išla zošalieť ako by som si dala pečené kurča. Teraz si ho dám kedykoľvek, ale striedmo a cvičím cviky na urýchlenie metabolizmu a dodržiavam to, čo pán Boh káže.

Iva | 19.07.2018
Otče Bože láskavý ďakujeme Ti za Božie cviky na chudnutie. Budem sa snažiť ich cvičiť. Pani Laura, ďakujeme za rady , ktoré nám odovzdávate. Veľmi pekne ste nám vysvetlila ako a kedy máme jesť a aký je potrebný pohyb. Ďakujeme.

Boh vašim schránkam telesným odosiela v horúčosti počasia tieto dobré rady do ochrany vašeho dobrého zdravia.

Eva H | 07.08.2018
Ďakujeme za tieto rady a už aj som pristúpila ich aplikovaniu.Bála som sa, že to bude nepríjemné ale je to OK. Ďakujem Božičku a Vám pani Laura za zverejnenie.

Anna | 04.08.2018
Srdečná vďaka za múdre rady do tohoto obdobia silných horúčav.

Alexandra | 31.07.2018
Veľmi pekne ďakujem za túto úžasnú radu Otecko náš aj Vám pani Laura, že ste nám ju sem zverejnili. Keď som to vyskúšala prvý krát, až zázračne sa mi uľavilo. Ďakujem, že s tebou Bože mám každý deň lepší!

Peter K. | 30.07.2018
Bože tatinko náš jediný, s celého srdca sa Ti chcem poďakovať za tento recept pre naše telá v týchto horkách, aby sme toto obdobie zvládli s Tvojou Božou pomocou v dobrom zdraví.Milujem Ťa Boh môj jediný a vždy budem,Drahá pani Laura, Vám tak isto patrí vďaka za odovzdanie tohoto odkazu od Pána Boha pre nás všetkých. Boh Vám žehnaj veľa zdravia a Božej ochrany aj Pánovi Vladimírovi.

Renata R. | 30.07.2018
Láskavý môj Tatinko Bože najmilovanejší ďakujem za tieto rady lebo už tieto teplá veľmi ťažko znášam a najhoršie pri cvičení. Ráno sa to ešte dá ale večer je to ťažké ale s tebou to vždy zvládam a za to Ti ďakujem láska moja . Veľká vďaka p. Laura za tieto rady sú naozaj perfektné lebo svaly ma bolia tak idem na to ešte raz ďakujem.

Jana | 29.07.2018
Srdečné a veľké ďakujem, drahý Bože za vzácnu radu pre naše zdravie. Prišla nesmierne vhod a presne keď ju najviac potrebujeme. Ďakujem Boh môj
❤️ Aj vám drahá Laura ďakujem za odovzdanie a za všetko čo pre nás s láskou robíte.

Peter N. | 29.07.2018
Milovaný Náš Otecko , ďakujeme veľmi pekne že nad nami držíš ochrannú ruku a zasielaš nám ďalšiu veľmi zdraviu prospešnú radu!Vám p.Laura Ďakujeme za prijatie a zverejnenie Božej rady!S láskou a úctou Peter s rodinou!

Julia L. | 29.07.2018
Láskavý Môj Bože veľmi pekne láskou ďakujem za ochranu telesného môjho domčeka pred horúčavami .Ďakujem vďačne z môjho srdca za najvzácnejšiu starostlivosť ktorá sa mi dostáva .Milá p.Laura veľmi pekne láskou Vám vďačne ďakujem za vašu obetavosť ,lásku ,nekonečnú trpezlivosť k našim dušiam .Za vašu obetu pre svet nech Láskavy BOH Žehná vašej duši .S pozdravom.

Božia ochrana k duši mojej od každého zlého slova mojeho nepriateľa.

Peter K. | 27.07.2018
Bože náš jediný, zo srdiečka Ti ďakujem za túto prekrásnu pre nás danú modlitbu od Teba a za Tvoju ochranu nekonečnú od všetkých našich nepriateľov a ich zlých slov smerovaných na naše duše.
Bože ocko, prosím ochraňuj nás od všetkého zla a žehnaj nám len silu víťaziť nad ním a tak isto žehnaj aj našej drahej a láskavej pani Laure aj jej manželovi, veľa sily ,lásky a nekonečnej ochrany od Teba Bože otecko danej.Milujem Ťa Bože otecko láskavý a len Tebe vždy patriť moja vďaka za všetko vždy bude.

Anna | 24.07.2018
Pane Bože ďakujem za krásnu a silnú ochrannú modlitbu voči tým, ktorí ešte nepochopili, že nenávisťou a zlobou ďaleko nezájdu a všetko zlo sa im zúročí. Ochraňuj všetkých, ktorým ktokoľvek ubližuje a daj nespratníkom pocítiť, že nekonajú správne!

Jana | 23.07.2018
Ďakujem milovaný Bože za túto modlitbu.Ty drahí Boh môj vždy presne vieš, kedy a čo potrebujeme.Ochraňuješ nás v každom okamihu života a vedieš naše kroky.Ďakujem za všetko a milujem ťa Bože

Renata R. | 23.07.2018
Vždy aktuálna modlitbička ďakujem Otecko milovaný a s láskou sa ju budem modliť každý deň lebo čert nikdy nespí ako sa hovorí. BOŽE láskavý a milovaný budem ťa ctiť a milovať svoju nekonečnú lásku Ti odosielať každý deň s láskou a vierou v teba láska moja .Ďakujem p. Laura táto modlitbička je nádherná .

Simona | 23.07.2018
Dakujem za túto modlitbu drahý Bože.

Gitka | 22.07.2018
Najdrahší môj Bože, ďakujem Ti z celého srdca a hľbky celej mojej duše za túto nesmierne účinnú ochrannú modlitbu ktorú práve teraz veľmi potrebujem. Láskavý môj milovaný Otecko nebeský, odovzdávam svoju dušu, telo a celý môj život do Tvojej Božej ochrannej náruče. Nekonečne a bezhranične verím a dôverujem Tvojej Božej pomoci. Milujem Ťa Otče Bože nadovšetko a vždy budem. Ďakujem našej drahej pani Laure za odovzdanie modlitby. Prosím Ťa láskavý môj Bože ochraňuj, pomáhaj a žehnaj každý deň pani Laure a jej manželovi Vladkovi. S láskou a vďakou Gitka

Peter To. | 22.07.2018
Drahý Bože ďakujem za dalšiu krásnu a bohužial v dnešnej dobe potrebnú modlitbu, nakoľko je na svete toľko nenávisti a nevraživosti.Ešte raz veľké ďakujem a samozrejme veľká vďaka patrí aj Vám Pani Laura :-)

Júlia L. | 22.07.2018
Láskavy Môj Bože z celého srdiečka Ti láskou veľmi pekne ďakujem za ochrannú modlitbičku z Tvojej Najvzácnejšej Náruče pre naše duše .Buď pochváleny Môj Boh Pán a Vladár tejto zemi až na veky vekov Amen.Milá p.Laura veľmi pekne Vám ďakujem za odovzdanie modlitbičky pre nás hriešnikov .ĎAKUJEM Vám za lásku a obetu pre nás hriešnikov.

Kravské mlieko

Marika | 26.07.2018
Dakujem za vzacnu radu milovany Boze Dakujem

Renata R. | 23.07.2018
Ďakujem milovaný Otecko za túto informáciu prestala som piť mlieko kravské lebo nemám dobrého a poctivého človeka okolo seba , ktorý by mi toto mlieko dodával . Ostanem pri svojom kozom mliečku na ktoré som si už zvykla a keď nebude kozie začnem zháňať dobrého dodávateľa na kravské mlieko a dobré jogurty mňam . Milujem ťa Otecko môj a ďakujem za tieto rady nesmierne pre nás dôležité a budem sa nimi riadiť celý svoj život , ktorý tu ešte budem. P. Laura ste moja milovaná od BOHA odoslaná osôbka , ktorú si nesmierne vážim aj p. Vladimíra patrí Vám obom veľké ďakujem. Oddýchnite si s láskou Vám to prajem a viem že znova bude dobre a zase to pôjde iba tou dobrou cestou lásky a pokoja v duši ktorú Vám teraz posielam. Ďakujem za všetko BOŽE milovaný.

Julia L. | 22.07.2018
Láskavý Môj Bože veľmi pekne zo srdiečka ďakujem za poznatok k mliečným výrobkom a mlieku .Na dedinách zanikli družstvá a vláda na slovensku pre národ nerobí nič likviduje všetko čo bolo dobré .Milá p. Laura veľmi pekne ďakujem za odovzdanie odkazu.

Ochranná modlitba k Bohu proti vyvolaným temným tieňom, ktoré narúšajú v noci kľudný spánok a tlačia na dušu.
Erika | 21.07.2018
Láskavý Bože ,chcem sa Ti poďakovať za túto ochrannú modlidbu.Vždy sa ju večer modlím.A spokojne zaspím z vedomím ,že ma ochrániš od temných tienov a nekľudného spánku.Ľubim Ťa Bože môj a veľmi ďakujem za všetky modlidby.

Bohom odoslaný liečivý cvik do lymfatickej zvýšenej telesnej obrany.

Erika | 30.07.2018
Ďakujem láskavý Bože za tento cvik.Aj Vám pani Laura.

Renata R. | 23.07.2018
Tento cvik cvičím každé ráno a potom hop do studenej sprchy je to super a keď si na to človek zvykne je to závislosť čo z druhej strany nie je až také hrozné ale skôr prospešné . Ľúbim Ťa Otecko môj milovaný a ďakujem s tebou je svet ten najkrajší a láskou naplnený raj na zemi.P. Laura ĎAKUJEM.
Zuzana | 22.07.2018
Ďakujem Otecko za tento vzácny cvik, ktorý už skoro 4 roky pravidelne ráno cvičím. Som Ti za pripomenutie nesmierne vďačná, pretože som zistila, že som ho necvičila 100/% správne. Pri výdychu som nezotrvala 20 sekúnd v určenej polohe čo od zajtra opravím . Ďakujem.
Jana | 22.07.2018
Drahý Bože ❤️
S láskou ďakujem za tento vzácny a liečivý cvik pre nás.Aj vám drahá Laura veľké ďakujem za jeho odovzdanie.
Julia L. | 22.07.2018
Láskavy Môj Bože veľmi pekne ďakujem do nebíčka za cvik pre naše telesné domčeky láskou z mojej duše .Milá p. Laura veľmi pekne ďakujem za odovzdanie liečivého cviku .
Peter K. | 22.07.2018
Náš drahý Bože otče , patrí Ti nekonečná vďaka za Tvoju lásku ku nám všetkým a za Tvoju každodennú pomoc pre naše telá aj duše.Bože všetky cviky od Teba dané sú nesmierne účinné a liečivé a tak isto aj tento, lebo už dávnejšie som ho cvičil a bolo to super.Priznám sa že už som aj myslel na tento cvik,
že by bolo dobré ho zase začať cvičiť, asi to nebude náhoda, lebo Bože otecko Ty nám vždy v predstihu ukazuješ čo potrebujeme pre naše zdravie, ja to tak stále cítim.Bože ďakujeme Ti za tento úžasný a liečivý cvik a samozrejme aj Vám drahá pni Laura za jeho odovzdanie pre nás Bohu verných na tejto nádhernej jedinej Božej stránke.Boh Vám žehnaj aj pánovi Vladimírovi,s úctou a láskou Peter.