Po odstránení kliatby moje ľadvinové kamene zmizli.

21.03.2015 00:26

Po odstránení kliatby moje ľadvinové kamene zmizli.

Jaroslav | 21.03.2015

Veľmi rád, by som sa týmto chcel poďakovať nášmu jedinému, láskavému a všemocnému Pánu BOHU, ktorý mi prostredníctvom pani Laury, pomohol v mojom zdravotnom probléme.

Pred pár rokmi mi na preventívnej prehliadke u lekára zistili, že mám zúžený vývod z pravej ľadviny, pričom mi hrozilo jej odumretie, tak následne na to som bol aj operovaný. Operácia sa podarila, všetko bolo v poriadku, chodil som na pravidelné prehliadky k " odborným lekárom ". Lenže po čase sa z ničoho nič pri ďalšej kontrole zistilo na ultrazvuku, že problém je späť a ešte sa k tomu pridružili aj ľadvinové kamene a samozrejme ľadvinové záchvaty, ktoré nikomu neprajem. Znovu ma chceli operovať. Na moju otázku či už to bude potom v poriadku, som dostal len vyhýbavé odpovede. Jednoducho treba operovať čím skôr a hotovo, inej možnosti podľa lekárov nebolo. Vôbec sa mi to nepáčilo. Začal som hľadať iné možnosti liečby u liečiteľov. Osud a PÁN BOH zariadil, že som sa stretol s človekom, ktorého vyliečil náš láskavý BOH cez pani Lauru, ktorá preňho prijala liečbu od Boha a vyliečil zo zákernej rakoviny. Dostal som kontakt na pani Lauru a objednal som sa u nej. Príčina mojich zdravotných problémov spočívala, ako u väčšiny chorých v duševnej kliatobnej porobe. Po absolvovaní určitých od Boha prijatých procedúr na jej odstránenie som dostal pri druhej návšteve následnú liečbu. Moje ľadvinové kamene zmizli a ľadvina sa upravila. V máji to už bude tri roky, čo som sa vyliečil a každý deň za to ďakujem Bohu.

Ďakujem Ti drahý Bože ešte raz za všetko čo pre nás robíš, ďakujem aj pani Laure a v neposlednom rade aj jej manželovi Vladovi.