Ochranná modlitba k Bohu proti vyvolaným temným tieňom, ktoré narúšajú v noci kľudný spánok a tlačia na dušu.

25.05.2018 13:42

Ochranná modlitba k Bohu proti vyvolaným temným tieňom, ktoré narúšajú v noci kľudný spánok a tlačia na dušu.

Tie temné tiene, od ktorých blízkosti zatláčate moju dušu do stratenej voľnosti, odosielam touto chvíľou Bohom do sily naplnených účinkov žehnaným slovom späť do diaľav pekelných, z ohňa ktorých ste boli k mojej duševnej záhube privolané kúzlom čiernej mágie, bez možnosti nikdy viac vašeho pekelného návratu do mojej duševnej blízkosti späť, lebo toto moje odkázané slovo k vám Boh všemocný sám žehná do okamžitej platnosti naplnenej tejto mojej duševnej prosby.

 

kode 3x

hode bade hode 3x

habe kode bade 3x

lobe 3x

salemo doledo solido 3x

 

Komentáre:

  1. Peter K. | 27.05.2018
    Bože tatinko náš všemocný, s celého srdiečka Ti ďakujeme za túto pre naše dušičky mocnú a ochrannú modlitbu, ktorú si nám s láskou odoslal cez tvoje krásne Božie dieťa a nášho posledného Božieho proroka, našu láskavú pani Lauru,ktorej sila odháňa od našich duší všetky temné tiene, ktoré by nám chceli ubližovať.
    Bože len Ty si všemocný a len Ty vieš najlepšie ako nás máš chrániť od všetkého zla, preto Ti patrí naša nekonečná láska za Tvoju milosrdnú pomoc lebo aj Ty Bože ocko nás všetkých miluješ a Tvojimi prekrásnymi a ochrannými modlitbami neustále ochraňuješ od zlého.Bože otecko v pokore sa Ti klaniame a ďakujeme Ti za nekonečný dar ,za našu drahú pani Lauru cez ktorej láskavú a pokornú dušičku nám odovzdávaš všetky liečivé a ochranné modlitby pre naše ubolené a utrápené duše,lebo len Ty si Boh všemocný a láskavý a nekonečne spravodlivý.

  2. Gitka | 27.05.2018
    Láskavý Otče Bože môj dobrotivý, ďakujem Ti z celého srdca a celej mojej duše za túto ochrannú modlitbu, ďakujem Ti nesmierne za Tvoju pomoc ktorú mi posielaš práve teraz keď ju veľmi potrebujem. Milujem Ťa Otče Bože najviac na celom svete a po celý môj pozemský život vždy milovať budem. Posielam Ti svoju najväčšiu duševnú lásku a obrovské poďakovanie do nebíčka k Tvojej milostivej Božej všemocnej tvári. Nekonečne ĎAKUJEM patrí len Tebe jedinému pravému Pánu Bohu. Ďakujem našej drahej vzácnej pani Laure za prijatie a odovzdanie tejto modlitby na prenádhernej Božej stránke. Prosím Ťa láskavý môj Bože ochraňuj, pomáhaj a žehnaj každý deň života pani Laure a jej manželovi Vladkovi. S láskou, úctou a pokorou Gitka

Pridať komentár