Duševný mor zasiaty katolíckou cirkvou.

05.04.2018 12:35

Súvisiaci obrázok
Duševný mor zasiaty katolíckou cirkvou.

Elena | 05.04.2018
Na FB sa mi dostala tato bombastická informácia od jedného pána , tak som reagovala.

On :
SLOVÁCI ! KONEČNE VÝBORNÁ SPRÁVA ! PÁN JEŽIŚ KRISTUS VSTAL ZMŔTVYCH A ZACHRÁNIL NÁS ! RADUJME SA! ALELUJA !!! CHVÁĽME BOHA !!! KRISTUS JEŽIŠ ZMŔTVYcH VSTAL !!! ROZPADLA SA SKALA HROBU ZMŔTVYCH VSTAL DNES V NOCI KRÁĽOV KRÁĽ !!! SPASIL TEBA !!! ÁNO, TEBA, ČO TO ČÍTAŠ, AJ TEBA, PREDSTAV SI TO!!! SI SLOBODNÝ ! NEBOJ SA! HOVOR PRAVDU ! JEŽIŠ ŤA KRYJE! TVOJA ODMENA JE ISTÁ !!! NEPODLIEHAJ SVETU !!!
VÍŤAZ GRAND PRIX SVETA JE TU! PAMATAJ !!!

Ja:
Veru nás nespasil, od čoho? Keby to tak bolo, tak nemáme hriech, bolest, trápenie. Všetci smer hriešny. Nevstal z mŕtvych , telo zhnilo ako každému z nás po smrti. Či je stále v ľudskom tele a chodí na zem vykonávať ľudské potreby? Veď je to blud. On bol človek, od Boha poslaný na duševne zobudenie, aby sme sa obrátili k jedinému Bohu, Stvoriteľovi. To je Bohorúhačstvo, porušenie prvé prikazanie z Desatoro Božích prikázaní. Pán Boh jediný si zaslúži velebenie, klananie. Boh jediný odpúšťa hriechy, všetko je u Boha. Boh nám dal život a určí aj koniec. Ježiš bol len na kúsku zeme, tak ako len človek, ale Boh je všade , tak Ježiš nie je boh ani súčasť jediného Boha .

On:
BRATIA! ODPOVEĎ NA VAŠE KOMENTÁRE JE JASNÁ ! JA POZNÁM SVOJE A ONI POZNAJÚ MŇA! - povedal JEŽIŠ! JEŽIŠ je s nami tu všade prítomný! Je v každom človeku, a prihovára sa vám! JEŽIŠ pozná Vaše bolesti a trápenia, lebo sám prekonal ako človek najvačšie muky! On bol nevinný a bez hriechu a napriek tomu trpel a zahynul ako posledný hriešnik! A zomrel za naše previnenia! Z LÁSKY k VÁM! Aby vám dal VEČNÝ ŽIVOT a aby ste ho mali v hojnosti! JEŽIŠ JE BOH AKO SÚCASŤ TROJJEDINÉHO BOHA v ktorého my kresťania- katolíci veríme! Nebuďte ovce ZLÉHO, ale staňte sa ovcami JEŽIŠOVHO stáda, ktoré poznajú svojho ZÁCHRANCU! Každý z nás, ako aj JEŽIŠ ako človek musí prijať svoj vlastný KRÍŽ, ktorý nám bol pridelený. Keď odmietnete svoj kríž, dostanete stále iný už len horší od toho prvého! Kde chcete nájsť inde záchranu? U nejakých božikov či v pohanských rituáloch? Čo vám to bude prospešné? JEŽIŠ VÁM PONÚKA VEČNÝ ŽIVOT V BLAŽENOSTI - navždy! Viete si predstaviť nekonečno? Ja nie! A toto vám ON ponúka z čistej LÁSKY, keď za vás podstúpil smrť na kríži! BOH sa stal ČLOVEKOM aby spasil ľudí! Ja, čo to píšem, sa cítim byť stokrát horším od vás všetkých, poznám svoje slabosti a hriech, ale musím vám to písať, aby STE MALI NÁDEJ!

Ja:
Ježiš nie je všemohúci a ani nebol to je jediny Boh všemohúci.Kto to nepochopí za života Desatoro Božích prikázaní, tak po pozemskej smrti určite.

On:
na to sa nedá nič povedať, len že nechápete Svaté Písmo! Boh kresťanov je TROJJEDINÝ BOH!

Ja:
veď práve, že kresťania si na pomoc k Jedinému Bohu pridali Ježiša a vymysleného ducha svätého a to nie je pravda. Tak ako bol Mojžiš Boží prorok a nie je súčasť jediného Boha, tak presne to bolo aj s Ježišom. Treba sa dobre zamyslieť nad prvým prikázaním z Desatoro Božích prikázaní.

On:
V tomto sa určite nikdy nezhodnete ani s jedným zo sto ....

Ja:
Určite nie a vás kresťanov je veľa a najhoršie je,že ste naleteli cirkvi.

On:
radšej mi povedzte, k akej sekte patríte vy?

Ja :
K žiadnej, nikomu nedávam peniaze, nezúčastňujem sa žiadnych nejakých povinných stretnuti , v kostoloch , lebo že zhrešim. Cesta k skutočnému jedinému Bohu je jednoduchá. Boh nám dal toľko rozumu, aby sme pochopili Jeho Bozie prikázania a kresťania porušujú hneď to prvé. Ja mám láskavého jediného Pána Boha stále pri sebe a milujem Ho nadovšetko. Ziadnu cirkev nebudem podporovať a ani žiadne spoločenstvo, sektu. Keď niekto potrebuje byt vedený , tak tomu sa hovorí ovca.
Viac nereagoval, len ešte jeden pán sa ozval, že sa ku mne pripája.
Bohu žiaľ, toto nie je vtip, ale duševný mor zasiaty prehnitou katolíckou cirkov.
Bože Otče môj milovaný, ako im pomôcť , aby sa prebudili.

 

Komentáre:

 1. Peter K. | 06.04.2018
  Takýto ľudia, ako tento zarytý kresťan keď už nevedia ako by svojimi cirkevnými argumentami oponovali pravde Božej, tak jednoducho odsúdia túto pravdu že je to sekta.Tu je jasne vidieť že takýto ľudia sú úplne cirkevnou mocou a jej učením odklonení od Pána Boha a radšej dôverujú cirkevným modlám ako je Ježiš pre ktorých je samotný spasiteľ, boh celého sveta a všetko podľa nich stvoril, čo je totálne klamstvo a podvod zasiaty cirkevnou podlosťou a mamonom. Veď Ježiš nemohol nič na tejto zemi stvoriť ani zrnko ničoho, lebo všetko to bolo dávno pred ním stvorené jediným a všemocným Pánom Bohom a tak isto nikoho nemohol Ježiš uzdraviť ak to nebolo z vôle Božej požehnané a tak ako každý jeden z nás ktorý žil alebo žije na tejto zemi z vôle Božej, tak isto aj Ježiš žil a plnil len Božiu vôľu .Veď Boh je ten ktorý všetko stvoril on jediný sám vo svojej všemoci nekonečnej aj nás všetkých čo žijeme na tejto zemi ktorú Boh stvoril z lásky ku nám všetkým a vi kresťania padáte na kolená v pozlátených kostoloch pred modli ktoré ani nežijú ani nič nestvorili ani nikoho neuzdravili .To len cirkev vás všetkých katolíkov potrebovala svojou zlou mocou odvrátiť od Boha jediného, aby ste sa v uctievaní cirkevných neživých modiel poriadne odmenili milodarmi a podporili už tak nekonečne majetnícku cirkev ,lebo úplne veríte že Ježiš v podobe sošky vás všetkých uzdraví z každého trápenia a požehná vám šťastie v živote .Veď ale toto dokáže len Boh jediný ktorý nás všetkých stvoril a vidí on jediný naše každodenné trápenie a len on nám môže pomôcť.
  Je evidentné že tomuto oddanému cirkevnému katolíkovi už asi nikto tie mega bludy s jeho hlavy nevymaže a bude čakať na svojho Ježiška, aj s ostatnými cirkvi oddanými ovcami až dovtedy dokým im Boh svojím trápením neukáže, ako sa veľmi pomýlili, keď svojmu jedinému a všemocnému Bohu nedôverovali a nemodlili sa ku nemu ale cirkevným vymodelovaným modlám a podporovali tak skazenú cirkev v jej ohavných a hrozných činoch ktoré pácha od svojho vzniku.

 2. Peter B. | 05.04.2018
  Darmo, ak je raz niekto cirkvou "osvietený", tam nepomůže ozaj nič. Mal som možnosť písať okrem iného, nejakému čekému cirkevnému hodnostárovi Mons.Václavovi Malému. Snažil som sa ho nabádať aby si uvedomil že cirkev nehovorí pravdu a protirečí si. Jeho odpoveď bola, že bude veriť cirkvy ktorá tu je už 2000 rokov /a ani to nie je pravda/, ktorá hlása evanjelium, a nemá záujem o iné informácie. Takýto ľudia sa boja čo i len o tom rozmýšľať a uvažovať, a nie ešte o tom diskutovať. Nemajú argumenty. Keby to bol schopný cirkevník, tak sa ma bude snažiť "zabiť" svojimi cirkevnými argumentami. Nemal ich, alebo sa bál, že ja som nejaký posol zlých správ pre jeho vieru a smerovanie, aby náhodou chudák neskĺzol, a nezistil PRAVDU.
  Keď príde doba, že ľudia budú húfom odchádzať z cirkvy, nech si tie sprosté kotrby umlátia o ich kostolné múry. Lebo nič iné im ani netreba. Verím že tento boj ktorý pani Laura s manželom vedú, a hája Pána Boha vždy, nebude mať dlhé trvanie. Otvárajú sa ľuďom oči. Ide to vpred. Takýchto ľudí vždy udusíme PRAVDOU. Dúfam že sa začnú čoskoro rozpadať nielen kostoly ale i tá cirkevná prašivá mašinéria na peniaze a všetky pozakrývané zverstvá chlípnych kňazov.

 3. renáta | 05.04.2018
  Pán je kompletne sfanatizovaný a verí tým cirkevným rozprávkam, ako dieťa verí tým svojím. To snáď dospelý človek ani nemôže myslieť vážne, tie bludy. A keď počujú pravdu, hneď to priradia k členstvu v sekte...tento svet sa zbláznil! Pán mal ale v jednej veci pravdu, keď napísal, že sa v tom určite nikdy nezhodnete ani s jedným zo sto...lebo katolíkov je obrovské množstvo. Ale dobrá správa je, že sú tu na zemi ľudia, ktorí poznajú pravdu a to vďaka pani Laure a jej odvahe tú pravdu šíriť a bojovať za ňu. Vďaka nej a Božím odkazom vieme, ako máme žiť, čo je správne, čo nám škodí, čo nám pomáha, na koho sa treba obrátiť, keď sme v ťažkostiach. Drahý Bože, ochraňuj pani Lauru a nedovoľ zlu, aby ju trápilo.

 4. Marek R | 05.04.2018
  Podľa cirkvi Ježiš Kristus vstáva každý rok z hrobu, aby zachránil svet. No ja mám pocit, akoby sa celý svet stával horším. Ľudia sa spolu prestávajú rozprávať, každý každému závidí a brat je schopný okradnúť brata aj o päť euro. Nehovorím, že sú všetci taký, no myslím si, že každým rokom je ich viac. Stačí sa pozrieť na aktuálnu kauzy na Slovensku a vo svete. A k tomu spaseniu všetkých ľudí. To si niekto myslí, že Ježiš spasil nás všetkých? Že Ježiš položil život za všetkých hriešnikov žijúcich v dávnych dobách, ale aj v súčasnosti? Že nikto z nás nepôjde do pekla? Zabudol som, veď Fero vyhlásil, že peklo neexistuje. Tak načo vlastne ten Ježiš zomrel? Ale žiadny strach. Môžeme ďalej žiť tak ako doteraz, veď aj tak pôjdeme všetci do neba. Teoreticky sa po mojej smrti v nebi môžem stretnúť aj z Adolfom Hitlerom, Charlesom Mansonom, Pablom Escobarom, alebo Napoleonom? Títo všetci majú na svedomí množstvo ľudských životov a ľudského utrpenia a bolesti. A podľa cirkvi pôjdu do neba, veď ich Ježiš vyslobodil a spasil. Tak potom kde je spravodlivosť???
  Spravodlivosť je len u nášho Stvoriteľa!!! Len samotný PÁN BOH má právo súdiť!!! A čo sa týka pekla, pravdu sa dozvieme až po smrti, keď predstúpime pred BOŽIU TVÁR a PÁN BOH nám bude čítať z našej knihy života všetky skutky,či pôjdeme do neba, alebo do pekla. Som o tom presvedčený. A je len na nás, aké skutky to budú a kde nájdeme domov. 

Pridať komentár