Domov svoj hľadaj v pekle katolícka cirkev.

09.02.2017 20:01

Domov svoj hľadaj v pekle katolícka cirkev.

Laura | 01.08.2014

Vaše výhražné e-maily vy slúžiace kacírske katolíckemu svetu štruktúry, smrť mojej duši aj keď si ju túžobne príchodom želáte nikdy nesplníte zákazom v písaní Božích právd pre vás mojou dušou odrodilcov pravej viery v Boha.  Pán Boh je môj Pán a kráľ. Pre vás ničotná modla v ukážke Ježiša Krista ty katolícka špina je atribút, podľa ktorého chceš žiť, moja duša bude vždy tvojim nepriateľom! Zatvor ústa neverecké a otvor pohľad svojemu Bohu, ty hnusná katolícka špina, ktorá pre zákony Boha nerobí nič a špiní svojou čiernotou duše Boha milujúce. Keď Božiu pravdu nedokážeš uniesť, zhniješ v satanovom sídle a to sa volá peklo. Boj sa hnevu Boha!!! Koľko špiny v tvojom katolíckom mene je uložené, zabi Lauru ak toto dokážeš.

Chcú tvoju smrť túto skutočnosť vidím ja Boh sám. Zmeníš to ty moja Laura? Určite nie, lebo tomuto svetu dokážem svoju moc ukázať ja Boh sám ako sa mýli Váš svet a veľmi. Ty katolícky špinavý odpad, boj sa Boha, zhniješ v svojej katolíckej štruktúre. Myslíš si, že pred tebou a tvojou katolíckou cirkvou kľaknem na kolená Boh ja Tvoj sám, veľmi sa mýliš. BOHA SI ZO SVOJEJ DUŠE JA LAURA NIKDY NEDÁM VZIAŤ ty katolícka veľmoc tohoto sveta. Peklo vaše duše vstrebe tak silno, že rozpálite pekelný jeho žiar na sile. Moju dušu by peklo okamžite vypľuvlo, lebo moja láska duše k Bohu je tak silná, čistá a úprimná, že by oheň v celom pekle zahasila.

Dýchaš každý jeden kňaz vzduch ktorého príliv ti požehnal Boh sám. Čo keď moja spovedná žiadateľka o Božiu pomoc je tá, ktorú chcem milovať ja Boh sám, hriechy svoje pýta odpustením priamo odo mňa od svojeho Boha a ty obyčajný kňaz jej duši rozhrešenie nikdy v svojej neschopnosti nedáš. Toto skazenosť celej katolíckej hierarchie pokašľala, tras sa od strachu predo mnou, pred svojim Bohom.

Pamätaj, že nikdy sa ťa katolícka cirkev nezľaknem, nikdy svoj post zo strachu pred tebou nevzdám a budem bojovať proti tebe na čele so svojim Bohom až do konca celého svojeho života. Dobre viem podľa vyhrážok od tvojich zbabelých fanatických prívržencov, že by ste mi chceli tento koniec môjho života privodiť už zajtra. Lenže na mojej strane je sám najmocnejší Pán Boh, ale na vašej strane je len vami za falošného boha považovaný Ježiš Kristus. Pýtam sa vás, kto z tých dvoch je silnejší???

Veď nebyť Boha ani Kristus by neexistoval. Inak v pravde povedané, na vašej strane je satan, ktorý vás núti Ježiša Krista považovať za boha a to preto, aby ste sa klaňali modle a TAKTO URAZILI SAMOTNÉHO BOHA STVORITEĽA, ktorý vás za to uvrhne satanovi priamo do jeho papule na jeho VEĽKÉ POTEŠENIE. Pochopili ste už konečne ako ste zmanipulovaní a to samotným kráľom pekla??? Lenže na to, aby ste toto pochopili potrebujete trochu rozumu a vlastnej chytrosti. Na to vy nemáte, lebo ste hlúposť nekonečná, keďže ste takto satanovi sadli na lep, ktorý vás všetkých katolíckych tupcov svojou chytrosťou predčil. Je mi vás úprimne ľúto, lebo viem kde skončíte po svojej smrti na satanovu veľkú radosť, Bohom zatratení navždy! NEVERÍTE? POČKAJTE PO SVOJEJ SMRTI SA PRESVEDČÍTE! Tam dole budete mať dôkaz. Satan sa na vás všetkých cirkevníkov už veľmi teší. To bude mať paliva na riadny oheň.

Budete sa sami seba pýtať, že by nás satan takto dobehol? Že by bol taký chytrý? Nečítali ste bibliu? Zabudli ste vy hlupáci, že satan je padlý anjel, ktorý tvrdil že je múdrejší ako samotný Boh, ktorý sa tak nahneval, že ho vymenoval za diabla a poslal do pekla zbierať ľudský duševný odpad!

Diabol je veľmi prefíkaný a vynaliezavý, nikdy však múdrejší od Boha. Čo sa podpísalo aj na vás katolíckych hlupákoch, ako vás dobehol a ako mu ochotne zapĺňate pekelné priestory.

Pridať komentár