Láska k blížnemu svojmu.

05.06.2015 14:14

Láska k blížnemu svojmu.

Lucia | 05.06.2015

Chcela by som Vám skúsiť vysvetliť drahí naši blížni, bratia a sestry, lebo sme všetci jedna veľká rodina a náš najmilovanejší Otecko nebeský je Pán BOH. Ak mi to náš najmilovanejší Pán Boh odobrí, chcela by som Vám napísať len pár slov. Všetci máme svoje trápenia v našich životoch, jedni majú väčšie a sú tak silní, že to zvládajú lepšie a druhí majú možno v porovnaní s nimi menšie, ale zvládajú ich ťažko, jasné uhol pohľadu, ale všetci sa trápime občas. Ja verím, že každý sa pokúsil nájsť svojho Pána Boha keď mu bolo najhoršie, že všetci v niektorej etape svojho života hľadáme. Prorok, veľmi významný pre svoju dobu, Ježiš Kristus učil láske k Pánu Bohu, k blížnym, lebo sa zabúdalo na to najdôležitejšie, ako sa zabúda v dnešnej dobe. Tento významný prorok učil LÁSKE. Chcela by som znovu obhájiť posledného Božieho proroka na tejto zemi, lebo aj prívrženci Ježiša veriaci v jeho výkupenie pre svet, predsa podľa učenia tohto významného proroka nám daného od Pána Boha, dávno tomu na svet vedia, že majú odpúšťať, milovať blížneho svojho, rešpektovať slobodnú vôľu jeho, pomáhať, dávať lásku proste, rozdávať. Drahí naši spolutrpiaci, chcela by som Vás nejak vyzvať k tomu, aby ste prestali prosím písať zlé, nepekné, správy láskavej, pomocnej, nesebeckej dušičke milovanej pani Laurike, pretože pre základny pilier učenia proroka Ježiša Krista, ktorého máte v obľube, ten základný pilier je LÁSKA. Láska k blížnemu svojmu. Keď je pre Vás ťažké pochopiť, že podľa desatora, ktoré je priamo od Pána Boha je Pán Boh jeden a je to zákon, tak prosím neubližujte tejto láskavej dušičke, lebo aj mňa to veľmi bolí. Je to krivda. To je ako by som Vám vošla do domu a rozkopala všetko dookola a bez príčiny, ani Ježiš Kristus poslaný od Pána Boha, jeho syn, tak ako sme všetci jeho deti, neubližoval ani zlým dokonca, ale ich učil láske k Pánu Bohu v ťažkej dobe. To že sklamal, je pravda a nehodno sa klaňať duši inej ako Pánu Bohu, ako Pánu Bohu, lebo je to z desatora Božích prikázaní, ale nikto Vás nenúti si zachrániť svoju dušu, je to na vás. S láskou Lucia, prosím vstúpte si do svedomia.

 

  • Kvetena reaguje:

    Milá Lucia, veľmi rozumne napísané. Máte pravdu, myslím že nie je človek, ktorý by nemal trápenie. Ale sú takí, ktorí majú skutočne trápenie vážne a robia problémy. To je už v ľuďoch. Je to len na svedomí a vedomí toho ktorého človeka. Určite, že každého z nás trápi, keď niekto tak oplzlo osočuje našu Lauru, ktorá sa snaží každého doviesť na tú správnu cestu. Ešte to potrvá, kým si ľudia uvedomia, keď budú zemetrasenia povodne, suchá, choroby a nešťastia. Pán Boh vie, že nikomu nič také by som nepriala a ani neprajem, ale svet sa ináč nezmení. Je to dosť tvrdé no, ale máme takých záškodníkov, ktorí majú radosť z toho, keď môžu niečo vyprovokovať na týchto stránkach tak úžasných. Aj ja mám veľmi rada nášho Proroka, tiež mi to nie je príjemné a hlavne teraz posledne čo bolo popísané až ma hrôza brala, že akí sú ľudia zlí. Neprajem zle tým čo to takto píšu, ale Pán Boh nezabúda, príde to, keď najmenej budú alebo bude čakať, ako hrom z jasného neba. Tak ako ste písala, keby každý sa riadil desatoro Božích prikázaní, nik by nemohol, lebo by nedokázal ublížiť. Ale ľudia už nepoznajú desatoro Božích prikázaní. Boh je Láska a to ľudia nechápu, no nechcú. Presne BOH je zákon. Veď človek môže písať na stránky neviem ako krásne ako miluje Pána Boha, lichotiť našej milovanej Laure, ale keď príde k nej neschová svoju pravú tvár. Papier toho znesie ale skutočnosť je iná, to by si mal každý uvedomiť. Ostatné nejdem písať Vy ste to pekne rozumne vysvetlila . .Krásny deň.

  • Erika reaguje:

    Lucka, krásne napísané. Áno, je to veľká krivda, keď pani Laure píšu ľudia, ktorí ju vôbec ale vôbec nepoznajú. A ona nás učí milovať, modliť a klaňať sa len BOHU. Aj ja sa pripájam k Lucke.