Ochrana mojej duše pred zlom.

Štefánková Ľudmila | 09.03.2018

Ďakujem Páne Bože za túto modlitbu,modlievám sa jú každé ráno,lebo som si priala a predstavovala ako budú Božie lúče páliť zlo.A stálo sa to nad očakávanie a som veľmi šťastná,že je to naplnené.Ale ja som si túto modlitbu uprávila po svojom a to OCHRANA BOŽIEHO PROROKA DUŠE LAURY A JEJ MANŽELA PRED ZLOM.Kto má prístup k B.M.môže sa presvedčiť v tej modlitbe sú slová Bože do blízkosti mojej duše dostaň svetlo svojej lásky,ktoré páliť každé zlo dostane do mojej blízkosti bude tu si tie slová upravujem.Odkáz od Pána Boha pre sektu my to potvrdil ako Boží Prorok LAURA dostala dár proti zlú čistý pohľad bude proti čiernote smrádu pekelnému.Ešte dodám,keď sa modlím
túto modlitbu tak si predstávujem Božie lúče,ako odhádzujú všetko zlo od ich domová.Aj keď to trvalo veľmi dlho teraz viem,že to bola Božia skúška a dopala na výbornú.Ďakujem Páne Bože za Lauru a Jej manžela.
Som šťastná ,že som Vás našla a spoznala aj ,keď my bolo povedané Ľudmila to je sekta,ale k pravde Jedinému k Bohu Stvoriteľovi to má najviac teší neprajníci.S láskou Ľudmila.

Pridať nový príspevok