Poďakovanie

Zuzana | 05.03.2018

Aj ja sa chcem úprimne poďakovať za modlitby, ktoré si nám Oteco cez našu Lauriku poslal. Nášmu prorokovi patrí veľký obdiv za všetku tú lásku a ochotu s akou nám všetko zapisuje. Neviem si svoj život tu v tomto očisci predstaviť bez Božieho proroka a Božej stránky. Za ten čas čo poznám túto stránku , budú to 4 roky som dostala možnosť zbaviť sa kliatby, vyliečiť trychomionázu, láskavý Otecko ma uchránil od jedu zákernej ploštice a ja som ucítila len poštipnutie , dostala som liečbu na krvný zápal no svojou neschopnosťou som ju nenaplila, vždy si mi Otecko podal pomocmú ruku pri chorobách mojích detí a Tvoji služobníci tu na zemi vždy v každej hodine aj nočnej neúnavne vysvetlovali Tvoje odkazy... Na každý problém som vždy vyhľadala modlitbu podľa potreby a vždy zabrali. Každé ráno vstávam so slovami Hosana Bože Otče láskavý... a viem , že Ťa mám pri sebe celý deň, na noc zakrývam zrkadlo a ráno sa hneď pomodlím , aby naše kroky neboli zachytené temnotou... Veľmi mi pomáha modlitba proti utieknutiu, mávala som s tým časté problémy . Veľmi sa mi páči modlitba matky za dieťa, vtedy viem, že sú moje deti v tej najlepšej opatere pod Tvojou Božou rukou.Keď bývajú deti soplavé a s teplotami vždy zaberú danné modlitby na upchatý nos alebo proti teplote. Vždy príde zázrak na počkanie. Večerné slová a modlitby patria tiež len Tebe Otecko. Možno zo päť krát som pýsala a ďakovala za modlitbu proti migréne, len mávam problémy s internetom tak to nikdy neodoslalo. Modlitba bola smerovaná pre kamarátku, ktorá trpela nesmiernou migrénou a po niekoľkých mojích večerných úprimných odriekaniach jej migréna do rána prešla. Ak sa modlíme úprimme je krásne vidieť účinky aj na druhých ľuďoch. A za to môžme ďakovať len Tebe Bože . Len z Tvojej milosrdnej pomoci a dobroty modlitby zaberú. Odpusť mi Bože moju lenivosť a odožeň zlé myšlienky, odpusť mi Otecko ak som sklamala a brala Tvoje modlitby a rady ako samozrejmosť. Vyprosujem u Teba pre nášho proroka Lauriku a Vladka veľa sily , energie , aby dostávali k svojím dušiam len to, čo oni posielajú do sveta a to je LÁSKA. ❤❤❤

Pridať nový príspevok