Ďakujem

Eva H | 04.03.2018

Chcem sa aj ja pridať aby som sa vyjadrila k modlitbám na tejto našej božej stránke. Toto sú naozaj skvosty, ktoré nám pani Laura sem vkladá od nášho láskavého Pána Boha. Som presvedčená, že všetky sú veľmi silné. Teraz sa napríklad modlievam za každodennú posilu mojej duše a moja duša sa vždy poteší a upokojí. Keď ma bolelo rameno tak som bola síce aj u lekára ale lieky, ktoré mi predpísal som nebrala ale som sa radšej pomodlila modlitbu na zápal ramena a bolesť aj zápal ustúpili,tiež zabrala aj modlitba proti zapchatému nosu - do rána už som mohla voľne dýchať.Často sa modlím, keď chcem v práci aby sa mi darilo a urobila som všetko túto modlitbu a to je isté, že tú prácu stíham urobiť Nech sa pomodlíte ktorúkoľvek modlitbu všetky sú veľmi silné a keď sa s pokorou a vierou modlíte určite pomôžu. Každá jedna modlitba má silný náboj a či sa modlíte rannú modlitbu alebo na akýkoľvek problém určite pomôže. Toto je nádherná stránka, sálajúca lásku k nášmu Oteckovi tam hore v ktorého verím a nosím s láskou vo svojom Srdci. Ešte chcem povedať toto, veľmi rada čítam aj zamyslenia pani Laury k jednotlivým problémom, či iba radám. Sála z nich nekonečná láska pokora k nášmu láskavému Bohu. Veľká vďaka pani Laura za vašu záslužnú a namáhavú prácu.Myslím, že je naozaj potrebné písať o pomoci nášho láskavého Otecka, aby sme mu takto opätovali jeho pomoc nám , pri riešení našich problémov. Ďakujem Ti Otče Bože za všetku starostlivosť a lásku. Ľúbim Ťa

Pridať nový príspevok