Poďakovanie za modlitby

Marek Mihók | 04.03.2018

Včera som napísal článok ako mi pomohla modlitba proti zlým myšlienkam no napadlo ma, že som som sa modlil aj modlitbu proti urieknutiu (keď vám príde z očí ) nikdy som na takéto niečo neveril a keď to niekto v rodine mal si vravím, že nechápem ako ti môže prísť z očí ale pochopil som keď raz prišlo z očí mne a to poriadne. Bol som u jednej pani zamerať skriňu trochu sme aj pokecali. No keď som došiel domov a po istej chvíli ma začala bolieť veľmi hlava bol som dosť taký malátny no necítil som sa vôbec dobre. Mama mi vravel, že mi prišlo z očí, nechcelo sa mi tomu veľmi veriť no ale keď som sa stretol s tou pani ešte raz a opäť mi nebolo vôbec dobre tak som už pochopil. Na stránke som našiel modlitbu proti urieknutiu tak som sa ju pomodlil ráno a poobede som šiel k tej istej pani so skriňou. No po príchode domov som sa cítil úplne v pohode. Tá modlitba fungovala ako nejaký "ochranný štít". Tuším som to aj písal do stránky. No chcel by som sa poďakovať Pánu Bohu za modlitbu - modlitba k Bohu za prehlbovanie pokory a poprosiť aj o požehnanie tejto modlitby.

Pridať nový príspevok