Ďakujem

Kika | 04.03.2018

Drahý Bože, dakujem Ti za všetky modlitby ktoré sa nachádzajú na tejto stránke. Navštevujem túto stránke pravidelne a navštevujem hlavne Božie modlitby, vždy v modlitbách nájdem pokoj ktorý potrebujem cítiť pre šťastie svojej duše. Modlím sa veľa modlitieb, nedokážem si spomedzi nich vybra jednu obľúbenú, ale pri modlení modlitby Modliba za zlom myslenie duši poslané proti cítanosti lásky a Bohu a za stratenie pocitov viny z nesprávneho konania voči Bohu vždy cítim že sa do mojej duše vnáša sila a cítim že Boh stojí pri mne. Nechcem sa hrad na príkladného človeka ktorý nikdy neschybil a nikdy nepochyboval o svojej láske k Bohu a pravdivosti tejto stránke. Veľa krát som mala myšlienky a pocity za ktoré som sa hanbila a bála som sa že mi ich Boh neodpustí a snažila som sa a stále sa snažím ich prekonáva a bojov proti zlu. Verím že Boh odpúšťa tím ktorý si to zaslúžia a dúfam že medzi nich patrí aj ja. Často o sebe pochybujem a kladiem si otázku či si zaslúžim prístup na túto stránku preto som veľmi dlho bála zaregistrovať sa, pretože som sa bála že následne by som sa dozvedela že si prístup na stránku nezaslúžim. Ešte raz veľmi pekne dakujem za tieto modlitby od Teba Bože a aj Vám pani Laura že robíte toto poslanie pre všetkých aj ked si to niekedy nezaslúžime. Ľúbim Ťa Bože

Pridať nový príspevok