Poďakovanie za Božiu stránku a modlitby

Gitka | 04.03.2018

Najdrahší môj Bože, chcem sa Ti poďakovať z celého srdca za všetky tie prekrásne modlitby na tejto prenádhernej Božej stránke, ktorá má pre mňa nevyčísliteľnú cenu, je novou Bibliou ako správne žiť a je každodennou súčasťou môjho života. Celá Božia stránka aj modlitby sú pre mňa doslova Božím darom a posielam Ti za to do nebíčka obrovské poďakovanie k Tvojej Božej tvári. Poďakovala som sa za celý obsah Božej stránky, ale neuvedomila som si, že by som sa mala poďakovať konkrétne aj za modlitby. Prosím Ťa láskavý môj dobrotivý Bože o odpustenie a za šancu napraviť moje schybenie, ktorého veľmi ľutujem. Všetky modlitby z Božej stránky sú veľmi účinné doslova zázračné a tak nádherné, že by som sa ich mohla modliť od rána do večera. Modlím sa už nejaké roky predtým než začala fungovať Božia stránka a tak mám veľa modlitieb vytlačených na papieri a zakládam si ich. Neviem si už ani predstaviť deň bez modlitieb, nikdy nevynechám ranné a večerné modlitby. Moje obľúbené modlitby sú: Modlitby z Koránu, Modlitba k Bohu za každodennú posilu mojej duše, Modlitba za pokoj duše a lásku, Modlitba k Bohu za očistu duševného vnútra stiahnutím cítenej bolesti z hlbín mojej duše, ktorá mi veľmi pomáha v každodennom duševnom trápení. Nedám na ňu dopustiť a modlím sa ju každý deň a viackrát. Chcem ešte poďakovať našej drahej a milej Laure za jej nesmierne náročnú a ťažkú prácu, ktorú pre nás s veľkou láskou, ochotou, trpezlivosťou a obetavosťou vykonáva.

Pridať nový príspevok