Vysloviť "Ďakujem" je to najmenej, čo môžme urobiť

Marta H. M. | 04.03.2018

Pane Bože, Ty vieš, že som ti vďačná nie len za modlitby, ale za všetku pomoc, ktorú som doteraz od teba dostala, snažím sa ti na stránke verejne poďakovať, aj keď som už raz pánovi Vladovi vravela, že občas možno píšem "hlúposti" napríklad keď ďakujem za pomoc pri skúške a podobne. Ale pán Vlado mi vysvetlil, že nikdy to nie je hlúposť a keď to tak cítim, že sa chcem verejne poďakovať tak nemám váhať. Ty Bože si zaslúžiš poďakovanie a je to to najmenej, čo môžme urobiť. A je smutné, že tak málo ľudí sa poďakuje... Možno si niekto povie, veď veľa ľudí napísalo a poďakovalo sa, ale ja si myslím, že z tých všetkých ľudí, ktorým pani Laura a hlavne Pán Boh pomohol je to len malé percento. Pani Laura nám venuje svoj čas a svoju energiu a my nie sme schopní napísať pár riadkov? Nechcem nikoho súdiť len preto, že ja som vyslovila "Ďakujem", lebo možno ja sama robím niečo zlé, čo si ani neuvedomujem a je to horšie ako nepodakovanie sa. Niekto sa možno nepodakuje verejne, ale je úprimný a v svojej duši je vďačný za Božiu pomoc. Neviem. Ale ja Ti Bože veľmi pekne ďakujem za Božie modlitby, ktoré mne osobne neraz veľmi pomohli. Sú 100% účinné a zaberajú rýchlosťou svetla. Ďakujem aj pani Laure za ich prijatie. Odpusť mi Bože moje schybenia a veď ma správnou cestou.

Pridať nový príspevok