Poďakovanie

Jaroslav | 04.03.2018

Chcel by som sa touto cestou poďakovať Pánu Bohu za modlitby ktoré som sa mal možnosť naučiť na tejto vzácnej Božej stránke. Zistil som že najkrajšie modlitby ktoré existujú vyjadrujú lásku k Bohu.či je človek úspešny alebo na dne, to sú modlitby ktoré sú základným kameňom lásky k Bohu. Ak človek Boha nemiluje nemôže ho žiadať hocičo a ani o pomoc. Mám veľmi rád modlitby k Bohu a modlím sa každý deň a Milujem pána Boha. je pre mňa všetkým. V Živote som urobil veľa chýb tak ako aj naposledy keď som Pána boha považoval za klamára čo viem že bola chyba a preto som sa modlil modlitbu ľútosť mojich hriechov. Či som daný deň niečo zlé vykonal alebo nie modlím sa každý deň každý večer pred spaním Pretože niekedy si neuvedomim a môžem niekomu ublížiť bez toho aby som o tom vedel preto ľutujem hriechy moje duše. A keďže mám problém aj s pokorou tak Je tu krásna modlitba na prehlbovanie pokory duše. Keďže živote treba byť aj skromný a pokorný je to nádherná modlitba ktorá človeku pomôže a človek je potom k Pánu Bohu bližšie. Ďalšie modlitby ktoré sa modlím každý deň sú pre ochranu mojej duše pred zlými účinkami zrkadla a pred útokmi satana. Občas keď mi je zle alebo ma pobolieva hlava sa modlím modlitbu proti proti urieknutiu. Kto to nepozná nech to vyskúša pomáha to na sto percent Ďakujem ti pane bože. Keďže som v tomto období dosť chorý a bojoval som s vysokými teplotami Našiel som si modlitbu na vysoké teploty ktoré som sa modlil a silu modlitby pociťoval hneď a za to ti ďakujem Pane Bože. Ty modlitieb ktorých poznám je viac a je správne za ne poďakovať tak ako sa snažím poďakovať Pánu Bohu za každé jedlo a za každý nápoj za každú vec ktorú nám v živote doprial Lebo keby chcel mohol som vyrastať v chudobe niekde v Afrike nemal by som ani na botasky napríklad. Takže Ďakujem Pánu Bohu za všetky modlitby na tejto stránke za Božie kréda, za rady a poďakovať sa musím aj Božej dcére pani Laura Lebo keby nebolo pani Laury tak Túto krásnu stránku My sme nikdy nemali nikdy by sme sa nenaučili tak krásne milovať Pána boha Nikdy by sme neboli zdravší a nepoznali by sme pravdu aj keď občas bolí.ďakujem

Pridať nový príspevok