Vďaka Ti Bože

daniela | 04.03.2018

Otecko môj milovaný, neviem či patrím medzi tých, ktorí sa nepoďakovali a teda si prístup nezaslúžia. Ty vieš, že Ti ďakujem denne za Tvoju opateru a starostlivosť. Ty vieš, že Ťa nesmierne milujem a dôverujem Ti. Poďakovala som sa za nádhernú stránku a za všetko to vzácne čo na nej je pre naše lepšie a šťastnejšie žitie. Zakaždým ak Ti vyjadrujem úctu a lásku, poďakujem aj našej drahej Laure za jej úsilie a ochotu. Nemyslim, že som nevďačná. Len som si možno neuvedomila, že sa treba konkrétne poďakovat iba za modlitby. Ak som schybila, prosím Ťa o odpustenie. Stránka je súčasťou môjho života takmer každý deň. Bez nej je prázdno, smutne a neisto. Veľa sa tu človek naučí a poučí. Modlitby sú nádherné a ak si to zaslúžime okamihom sa stanú aj zázračné. Ďakujem Ti Bože za všetky do jedného, lebo majú najvyššiu moc-uzdravovať nás a ochraňovať. Modlitba na bolesť hlavy a proti bolesti krížov zaúčinkovala okamžite. Modlitbu za ochranu rodiny dokonca nosim na svojej sukni..., ktorá bola vyhotovená na jeden výnimočný večer. Modlitba za pokoj duše a lásku sa tiež stáva mojou častou, lebo aj napriek všetkému verím, že láska vždy zvíťazí. Láska v akejkoľvek podobe raz musí poraziť to všetko zlo čo nás ničí a nedá nám spávať. A preto nikdy na žiadnu modlitbu nezanevriem, lebo verím v jej silu a verím v Tvoju milosrdnosť a všemohúcnosť. Modlitby sú dar. Ako aj táto stránka.. Ďakujem Ti Bože laskavý aj Vám drahá Laura za všetko❤️

Pridať nový príspevok