Ďakujem Ti Bože za modlitby

Valéria | 03.03.2018

Bože môj odpusť mojej duši, že sa Ti neviem dostatočne a každodenne poďakovať za modlitby, ktoré si nám dal na všetky problémy s ktorými sa stretávame každý deň. Odpusť mi prosím, že sa modlitby stali pre mňa samozrejmosťou tým, že sú dostupné. Prepáč mi Bože, že som ťa tak urazila a zranila. Som Ti veľmi vďačná za modlitby, ktoré mi veľmi v živote pomáhajú či je to pri liečbach alebo keď som mala kliatbu, modlitby na ženské problémy, pre pokoj a lásku duše aj proti satanovi a ďalšie ostatné vzácne od teba modlitby bez ktorých si môj život neviem predstaviť. Je to vzácnosť, že vôbec môžem takéto modlitby čítať a byť na tejto ceste Tvojej. Boh môj odpusť mi prosím, že som neďakovala a viem, že sa poučím a že budem vo svojom vnútri už lepšie myslieť na to čo nie len čítam ale akú majú silu a požehnanie do vyrieknutých slov Tvojich modlitieb môžeš len Ty. Chcem poďakovať Bože aj Tvojej Laure za čas, ktorý strávi pri písaní modlitieb a odkazov pre nás, neviem si predstaviť aké to musí byť náročné nie len po časovej stránku ale aj po stránke sústredenia sa aby všetko bolo správne. Ďakujem Ti veľmi pekne aj za tento Tvoj odkaz a za čas pani Laury. Prepáč prosím Bože môj, ľutujem čo som vykonala.

Pridať nový príspevok