Modlitba na očistenie svojho bytu

Gabriela a Michal | 03.03.2018

Ďakujeme Ti Otec Nebeský za všetky modlitby, ktoré si nám prostredníctvom pani Laury odoslal.Tieto Božie modlitby sú ako balzam na dušu, sú veľkým požehnaním pre celú rodinu. Sme veľmi hriešní, ale vieme, že stále nám pomáhaš. Zlyhávame,ale snažime sa dvíhať zo zeme a práve veľkým pomocníkom sú tieto modlitby. Všetky sú nádherné, ale chcem Vám opísať svoju skúsenosť s modlitbou na očisťovanie bytu.
Asi pred dvoma rokmi som som zažila zvláštnú situáciu. Bola sobota večer, manžel bol v práci, dcéra už spala a ja som si išla umyť hlavu.Naklonila som sa nad vaňu, sprchou som si chcela opláchnuť šampón z vlasov, privrela som si oči. Zrazu som mala zvláštny pocit, že niekto má veľmi silno tlačí o vaňu. Bolo to veľmi nepríjemné a mala som pocit akoby ma niekto najradšej utopil. Okamžite som otvorila oči a bola som v šoku čo to bolo -"entita" - satanov prisluhovač. V ten večer som sa ešte raz pomodlila modlitbu proti satanovi, ktorá je veľmi účinná a išla som s pokojom v duši spať./Túto príhodu som chcela 2-3 poslať, nie som zručná v počítači verím, že teraz mi to odošle/
Myslím, že polroka po tejto udalosti pani Laura zverejnila modlitbu na očistenie bytu. S pomocou Božou som začala očistu bytu, manžel bol s dcérou asi 5 hodín preč, aby som sa mohla sústrediť. Očista jednej miestnosti mi trvala asi 1 hodinu. Pri očisťovaní rohu kúpeľne som cítila tvrdý úder do hlavy, nohy sa mi podlomili, hlas mi slabol akoby Vás niekto škrtil, ale modlitbu som zvládla.Bola som veľmi unavená v ostatných miestnostiach som nič necítila. A ž potom som si spomenula na zážitok pri umývaní hlavy. Satan sa stále prizerá a zaútočí v nečakanej chvíli, ale Boh je oveľa silnejší!!!
Mala som na sebe kliatbu, ktorá ničila mňa i moju rodinu. Najväčšia chyba u mňa bola, že som neuverila odkazu od Pána Boha, ale Boh myslel na nás a mohli sme sa modliť k Pánu Bohu.
Môžem na 1000% potvrdiť, že Božie modlity veľmi pomáhajú a Božie odkazy nám odkryvajú naše schybenia.
Ešte raz ďakujem Bože, že som mohla modliť sa modlitby priamo od Boha. Slušnosť je poďakovat sa pani Laure a pánovi Vladimírovi, na ktorú som zabudla - mrzí nás to

Pridať nový príspevok