Nekonecne ďakujem

Elena | 03.03.2018

Bože Otče dobrotivý, nekonečne ďakujem za Tvoju lásku k našim dušiam, za Tvoju nekonečnú trpezlivosť s nami, za Tvoje zázraky, ktoré nás sprevádzajú každým dnom, za Svetlo, ktoré si medzi nás zoslal z Tvojej laskavej Božej náruče a to je Tvoja služobnica Laura, ktorá nám ukazuje cestu k Tebe jedinému cez dar, ktorý si jej požehnal, aby počula Tvoje vzácne Božie slova, ktoré nám zosielaš a vkladá na vzácnu Božiu stránku , posledná Biblia pre toto ľudstvo .Dakujem, že nám ju ochranujes, dávaš silu ísť najťažším duševným poslaním, posledného Božieho proroka na tejto zemi aj jej manželovi, aby nás prinavratili k Tebe Otecko nebeský, aby sme mali možnosť prísť k Tebe domov. Ďakujem za všetko, čo obsahuje Tvoja Božia stránka,zázračne modlitby, ktoré v okamihu pomáhajú z Tvojej laskavej Božej vôle, liečby, ktoré uzdravuje naše bolesti, za pravdy, ktoré odkrývajú klamstvá na tejto zemi, za cviky, ktoré sú nám na veľkú pomoc, za rady, čo všetko je pre nás dobre a čomu sa mame vyvarovať, ďakujem aj za vyslysanie mojich volaní k Tebe. Ďakujem aj za ponaučenie pre moju hriešnu dušu, ďakujem aj za milosti pre moju nevedomu hriešnu dušu. Nekonečne ďakujem za záchranu života, lebo len Ty máš na všetky naše trápenie , bolest ten najúčinnejšie liek. Ďakujem aj za uzdravenie , za každý okamih život života aj za pozemskú lásku aj za moju rodinu. Nekonečne ďakujem, že si ma priviedol na správnu cestu k Tebe, skutočnému pravému láskavemu Bohu. Ďakujem za každý okamih života. Nekonečne ďakujem za všetko . Nesmierne Ťa milujem, prosím Ťa o odpustenie mojich hriechov.
Ďakujem aj vám pani Laura za veľkú námahu, obetavosť pre nás všetkých aj Vladkovi .

Pridať nový príspevok