Božia stránka - klenot v srdci

Jana | 07.05.2021

Drahý,milovaný Bože. Chcem sa ti z celého srdca poďakovať,za odblokovanie tejto krásnej a nesmierne vzácnej stránky.Za to,že si dal drahej Laure povolenie,aby ju sprístupnila všetkým,ktorí o ňu majú záujem.Cením si to nadovšetko.Je pre mňa šperkovnicou plnou pokladou a vzácnych klenotou,ktorým sa žiaden drahý šperk ani drahokam nevyrovná.Nikde na celom svete sa o týchto vzácnostiach nedočítame ani nedozvieme.Táto Božia stránka je tá najvzácnejšia kniha všetkých právd.Som za ňu nesmierne vďačná,že mám tú možnosť a česť z nej čerpať vzácne tvoje rady Bože a pomoci.Za prekrásne Božie kréda,ako máme správne žiť a kráčať správnou cestou.Za prenádherné modlitby na všetky naše trápenia a vrúcne prosby k tebe Bože.Ďakujem Bože za všetko čo pre nás robíš... že sa o nás s láskou staráš,chrániš a odpúštaš.Si tá najväčšia láska,sila a ochrana.Si zmysel našich životov.Bez teba Bože život nie je životom,ale pustou prázdnotou.Kto teba v srdci nenosí stráca cenu na duši.Ďakujem za všetko.Vám drahá Laura taktiež patrí veľká vďaka za túto náročnú prácu,poslanie,ktoré pre nás všetkých robíte.Vážim si Vás ľúbim Vás.Milujem ťa Otče Bože.S láskou Jana ♥️♥️♥️

Pridať nový príspevok