Michaela

Michaela Tóthová | 17.01.2021

Dobrý deň p.Laura a Vladko. V prvom rade Vám chcem do nového roka zaželať veľa zdravia a síl. Dlho sme sa s manželom neozvali, ale často na Vás myslíme, určite môžem hovoriť aj v jeho mene. Vďaka nášmu milostiplnemu pánu Bohu sa máme všetci traja výborné. Nie, nemáme nič navyše , máme zdravie, jeden druhého a pána Boha. Touto cestou Vám chcem poďakovať za recept na boh proti corone ale prečo Vám píšem je hlavne z jedného dôvodu. Začala som opäť pracovať, našla som si prácu ktorá mi prišla priamo z hora o tom niet pochýb. Niekdy sa priznám , že trošku pochybujem, čím sme si to všetko zaslúžili. Áno, manžel je tam kde je, ale je tam za niečo, čo vykonal. Ale aj napriek tomu že su to už viac ako dva roky, nič sa nezmenilo a doma ho čaká stále rovnaká milujúci rodina. Viete, ja si tak trošku myslím , že tým že sa manžel dostal tam kde je, mu pán Boh aj pomohol. Neviem, kam by sa jeho život a psychika ďalej posúvala, keďže to už posledné mesiace nebol úplne on. Ale vrátim sa k veci, chcem Vás poprosiť , keďže už pracujem , čokoľvek by ste potrebovali , s čímkolvek by sme vám mohli pomôcť, kľudne sa na nas obráťte. Budeme len radi ak vám budeme môcť oplatit Vašu pomoc nám.
Pozdravujeme Vás všetci a hlavne želáme veľa zdravia a pohody .
Peter a Michaela Tothovci

Pridať nový príspevok