Re:ZAMYSLENIE DŇA

Zuzana | 14.01.2021

Niečo v tomto znení som sa chystala napísať aj ja. Trvalo mi síce pár dní, kým som strávila zas to , čomu nerozumiem. Nechápem ľudí, ako sa snažia počúvať odkazy od Boha. Tie čo sa im páčia, si vezmú s srdcu, možno poďakujú a znova sa ozvu... pýtajú zas nejaké rady a čakajú zas len krásnu príjemnú odpoveď. Často sa stane, že Otecko nám plní priania na počkanie a dá nám všetko, pretože si to zaslúžime. No dnešná doba je zlá. Človek chce stále viac a viac a nič dávať. Ale tak to nefunguje. A to je Božia škola. Kto to pochopil má vyhrané. Dobro sa dobrom odpláca a keď my hlúpi ľudia zabudneme ďakovať, za všetko čo nám Boh dáva, stane sa, že nám to Boh v svojej spravodlivosti aj vezme. Chce, aby sme boli zas pokorný a vďačný a nebrali všetko ako samozrejmosť. Sú situácie, keď nám Otecko odošle aj slová kritiky a počujeme to, čo v dannom okamihu počuť nechceme. Ale aj to je len z lásky k nám, chce aby sme sa nad sebou zamysleli a uvedomili si naše chyby. Však sme predsa len ľudia, všetci robíme chyby, ja tak isto, ale viem sa zamyslieť a oľutovať to. Otecko mi poslal neskutočne veľa rad a odkazov. Aj každý v tom okamihu pre mňa negatívny odkaz, postupom času sa ukázal ako ten najlepší odkaz. Mal ma vždy ochrániť do budúcna pred niečím zlým. Ja som sa naučila prijímať aj tie akože negatívne odkazy, lebo som vedela, že je to pre moje dobro a dobro mojej rodiny. Ja ďakujem Oteckovi aj za každý taky odkaz a hlavne ďakujem pani Laurika, že si našla čas a kus energie pre mňa....
To podstatné čo chcem povedať mojim príspevkom je len to, že vás prosím všetkých do jedného o jedno. A to je...
Pani Laurika vynakladá veľa svojej sily na spojenie s Bohom, aby nám prijala odkaz. Je to len na nás, aký odkaz od Boha dostaneme. Či je pre nás pozitívny alebo negatívny. Musíme sa naučiť prijať počúvať PRAVDU, pretože Boh sa nikdy NEMYLI !!! A to podstatné je, že pani Laurika a ani Vladko, ktorý nám, vám odkaz sprostredkujú a vysvetlia, nemôžu za to, čo nám chce Boh svojimi slovami povedať. Preto vás prosím neposielajte im zlé energie, myšlienky a hlavne nepreklinajte. Ono toto si každého nájde, lebo Boh je spravodlivý.

Pridať nový príspevok