Vyznanie Bohu

Katarína Vašeková | 20.12.2020

Ďakujem Ti pane Bože, že si ma priviedol na túto stránku. Už to bolo dávnejšie, našla som tu poklady, áno poklady a pochopila som tu, čo nikde inde som nenašla. Pochopila som, čo je prvé Božie prikázanie, nikde inde Vám to nevysvetlia tak, ako na tejto Božej stránke. Kvôli tomu som sa aj koľkrát pohádala s tými, čo to ešte ani teraz nevedia pochopiť. Pane Bože odpusti mi, priznávam, že vždy si dávam načas a nemala som odvahu poprosiť o pomoc p. Lauru, a tak som na mnoho vecí doplatila. Som si istá, že by sa môj život mohol vyvíjať inak, iným smerom. Je to moja chyba. Priznávam.Viac som brala ohľad na druhých ľudí a nie na seba. Mohla som byť niekde úplne inde. Tak mi treba! Toto je moja spoveď a prosím o odpustenie pána Boha, že som nebola odvážna. Chcem týmto apelovať, kto toto číta, aby bojoval za seba, ja som nebojovala, a preto prosím o odpustenie. Bojujte a proste o pomoc Boha, lebo aj tak Vám nikto nepomôže, verte, ani Vaši najbližši, pretože aj keby chceli, tak Vám nebudú vedieť pomôcť. Prvý je len Boh, aj pred Vašou rodinou, priateľmi, známymi. Aj toto som sa naučila z tejto stránky. Verte mi, je to tak, lebo aj tak Vám môže najlepšie pomôcť len on, aby ste išli tým správnym smerom. Pane Bože odpusti mi moje schybenia a ďakujem Ti za všetko, čo si pre mňa urobil. Ďakujem.

Pridať nový príspevok