Vďačnosť Laskavemu Pánu Bohu za Božiu stránku.

Júlia L | 27.11.2020

Láskavý Môj Otče Bože Najdrahší ľúbim Ťa a z celého srdca Ti chcem poďakovať za Tvoju Jedinú Najvzácnejšiu Božiu stránku veľké ďakujem za každé i len začaté písmenko ktoré pošleš Láskavý Bože z Tvojej priamej náruče na zem pre moju dušu je to nekonečná vzácnosť a nenahraditeľné najvzácnejšie škola lieči mi dušu aj telo .Neviem bez Tvojej stránky božej Láskavý Môj Bože žiť .Láskavý Bože liečis nás ,učíš kráčať k sebe ,varuješ, zachraňuješ,opatruješ všetko čo duša a telo potrebuje je na Tvojej Najvzacnejšie stranečke .Modlitby sú tak prekrásne a nekonečné zázračné sú na každý životný problém ,liečby nenahraditeľné zázračné a úžastné .Láskavý Môj Jediný Bože Veľké Vrúcne Ďakujem za Láskavú Tvoju Náruč že ľúbiš naše duše a dal si nám tak najvzácnejšiu stránku na zem .Ľúbim Ťa Otecko Môj Jediný .Veľká Vďačnosť Vám p.Laura z celého srdca že sa tak staráte o božiu stránku .Ďakujem za vašu lásku ,starostlivosť,obetavosť pre celý tento svet pre nás hriešnikov láskou z môjho srdca .Veľmi si vás vážim ste pre moju dušu najvzácnejší človek planéty . Ľúbim Vás .Amen

Pridať nový príspevok