Obrovská vďaka

Andrea | 04.03.2018

Milý Pane Bože, milá pani Laura, ospravedlňujem sa, že odpovedám až teraz na výzvu Pána Boha napísať do tejto rubriky. Chcela som to už urobiť skôr, ale nebola som istá, či smiem, pretože mám od Pána Boha momentálne zablokovaný prístup na stránku.
Pani Laura je jedinečná úžasná osoba, mala som tú česť spoznať ju, aj jej manžela, ktorý jej vo všetkom nesmierne pomáha. Ďakujem Ti Pane Bože za túto skúsenosť. Ďakujem za veľa rád a všetku pomoc v mojom trápení a problémoch aj pre moju rodinu, za všetok ten čas, ktorý ich poznám. Doviedli ma k lepšiemu poznaniu Teba Pane Bože. Nesmierne si mi pomohol Pane Bože a keby nebolo teba, viem, že by som ťažké obdobia môjho života nezvládla alebo by som už vôbec nebola.
Som vďačná vôbec za to, že som dostala príležitosť spoznať túto Božiu stránku, pretože rady nachádzajúce sa v nej sú obrovským pokladom, ktorý človek nikde inde nenájde.
Odpusti mi Pane Bože, že robím toľko chýb, snažím sa byť lepšou. Viem, že Ty si tu aj preto, aby si nás naprával a kráčali sme tou správnou cestou a aj za To Ti láskavý Pane Bože ďakujem. Nebola som vždy schopná urobiť, ako si mi radil a preto je jasné, že sa môj život nemohol uberať cestou bez trápenia. Nesmierne Ťa Pane Bože prosím o odpustenie všetkých hriechov aj v tejto chvíli, stoj pri mne a mojich blízkych, nezanevri prosím na mňa a veď ma aj naďalej tou správnou cestou. Ľúbim Ťa Pane Bože a navždy budem, lebo len Ty nás pretváraš na lepšie duše. Ďakujem za Tvoju Božiu stránku, za všetky receptúry, rady, smerovania.. Je to neuveriteľný dar, ktorého si veľmi vážim. Moje modlitby k Tebe Pane Bože ma sprevádzajú každým dňom. Ďakujem veľmi aj za ne.
Ďakujem Vám pani Laura a pán Vladimír za všetku Vašu obetu, ste výnimoční ľudia, Vaše poslanie je nesmierne náročné, aj aj keď od veľkého počtu ľudí musíte často zožať výsmech, pohŕdanie, ba dokonca nenávisť, veľká časť nás ostatných vie, čo vo Vás má a veľmi si to váži.
So srdečným pozdravom,
Andrea

Pridať nový príspevok