Liečba v živote.

Helena Š. | 04.03.2018

U pani Laura som bola dva krát.Raz po embóliu,kde som som dostala pomoc na ročnú liečbu a kto prekonal embóliu,vie aký je organizmus oslabený a vyčerpaný,veľa ľudí je na invalidnom dôchodku.Sama vidím ako sa mi organizmus vyzdravie, slabosť srdca a nôh necítim a veselo behám po horách,čo som pánu Bohu vďačná.Druhy krát som prišla s bolesťami v okolí žalúdku,bolo to strašné, bolesti vystreľovali do chrbtice,že niekedy ani tablety nezaberali, dostala som liečbu na skrytý krvný zápal.Bolo to veľmi náročné.Kto bral túto liečbu,vie o čom hovorím,ale výsledok stál zato.Ziadne bolesti a návrat do zdravej formy života.V telefonickom kontakte som bola s pani Laurou niekoľko krát a skoro vždy som dostala pomoc navyše,čo sa týkalo krčnej chrbtice.Dostala som cviky na tri mesiace.Hlavu som nemohla z vankúša zodvihnúť, odvtedy ma krčná chrbtica nebolí..Oslabenu imunitu zinok a vitamín C.Odkaz od pána Boha,čo sa týka práce.To bolo asi najťažšie,ale teraz vidím zlepšenie čo sa týka rúk,pohybu, chrbtice v dolnej časti...Musím ešte vyzdvihnúť,čo sa týka liečby krvného zápalu,pomohlo aj navyše,prestali problémy v ženských veciach,šúpenie v okolí nosa a únava, ktorú som pociťovala neustále.Liecim sa druhý rok liečivým čajom od pána Boha, minulý rok som bola stále zdravá, teraz mám síce nádchu,ale vidím ako telo rýchlo s ňou bojuje,a dostala som ju asi aj preto,že som šetrila na koreni a namiesto nového som zaliala ten použitý, človek sa učí na svojich chybách.A mám aj zatvorenú cestu, takže to nemám požehnané.Beriem ju od novembra,tak som nevedela,či pokračovať.Je na tebe, láskavý Bože,či mi ju požehnáš a či nie, nemôžem čakať za moje zlyhania,že áno.Ale ja to vydržím.Ty mi dávaš silu.Dnes sa mi o tebe snívalo,tak som kukla hneď stránku a odkaz od teba.Myslela som,že sa budeme vyjadrovať ku každej liečebnej pomoci od teba.Majoranku som nepila,hoci ju mám doma a určite ju vyskúšam.Čo by som chcela vyzdvihnúť je pitie bazalky,mala som taký smútok vo vnútri a tažobu a na konci som také neskutočne ľahko cítila,akoby s ňou odišlo všetko ťažké a smutné.Ďakujem za všetky kúry čili,korenie, rozmarín, cibuľu,bolo ich neúrekom že si mi ich doprial vyskúšať a pomohli môjmu telíčku a ja som ani nenapísala a nepoďakovala,hoci mám za čo .Zato ako si ma z veľa vecí vytiahol a v ťažkom a náročnom sa mi dostalo riešiteľné a k mojej spokojnosti.Za ochranu môjho auta,keď opitý zdemoloval autá a susedove úplne nabúral a moje ostalo za ním stať celé.Ked susedom porezali pneumatiky,v dedine vyše 20 áut a moje zostalo neporezane,kopec situácii z ktorých som vyviazla bez ujmy.Za tú všetku pomoc a ľahkosť v ťažkostiach,pred cestou s tebou a teraz,ja to vidím,ja to cítim.A prepáč, dúfam že to všetko zvládnem,lebo len a tebou to človek dá.Som tvoje dieťa, mám trest ,tak sa nehnevám,s pokorou prijímam.Pani Laure dakujem za všetko a bola by som rada,aby každý nazrel do svojho vnútra,nenadaval a napreklinal ju, každý si môžeme za svoj život sám a nie ona za ten náš, čo zasejeme,to zožneme,nič viac a nič menej, každý je strojcom svojho života.A ak nám niekto ublíži,je len nástrojom našej karmy.Ak nas niekto upozorni,ze je nieco zle,sa zamyslime nad sebou a neutočme.A v tej chvíli sa môžeme len očisťovať.Zaleži len od nás....

Pridať nový príspevok