Ďakujem

Michaela | 03.03.2018

V roku 2014 mi jeden človek v mojej práci povedal o pani Laure a o tejto stránke. Mala som veľa problémov a nezdaru v živote. Ako sa hovorí "topiaci sa aj slamky chytá". Cez pani Lauru od Boha som dostala pomoc v mojom trápení. Bola som prekliata. Navštívila som Božiu stránku, pohĺtila ma až natoľko, že som stratila pojem o čase. Nie je deň, aby som ju nenavštivila. Ako som ju postupne čítala, tak som zistila kto je naozajstný a pravý Boh a viem aj to, že veriť a bojovať za jediného, pravého a skutočného Boha je to najlepšie. Všetko čo človek nájde na Božej stránke má nezaplatiteľnú hodnotu. Všetky rubriky sú potrebné pre náš život. Božie modlitby fungujú nie na 100% ale na 1 000 000%.Napr. mávam bolesti hlavy od krčnej chrbtice, bolesti pri menštruácii. Vyše pol roka som neužila žiadne lieky pri týchto problémoch. Liekom sú pre mňa Božie modlitby. Ultra rýchlo zaberú. ŽIaden farmaceutický liek sa na ne nechytá. Naš láskavý Boh nám odkazuje cez nášho Božieho proroka Lauru rady, varovania, upozornenia, dáva nám návod na kráčanie po správnej ceste. Boží prorok Laura a jej manžel Vlado pomohli nielen mne, ale ďalším ľuďom. Na stránke v článkoch nájdem pokoj,odpoveď na to čo práve vo svojom živote hľadám - pomoc, podporu, oporu, lásku Boha. Ďakujem ti Bože za túto stránku za pani Lauru a jej manžela Vladimíra. Prosím, daj im silu, aby dokazali čeliť zlu, ktoré číha na každom kroku. P. S. Liečebnú kúru, ktorú nám poslal Boh včas, aby nás ochránil pred silnými chripkami je naozaj tá najsprávnejšia a najúčinnejšia ako žiadne iné lieky. Vždy som bývala cez zimu minimálne 2x chorá s teplotami a bez hlasu. Túto zimu ani raz a to som denno denne medzi chorými ľuďmi.

Pridať nový príspevok