Vaše postrehy, názory, reakcie, otázky, zaujímavosti....

Podpora

Laura | 21.04.2018

Milí čitatelia. Prosím Vás tých, ktorí radi navštevujete túto stránku a beriete z nej Božie rady pre svoje zdravie a pomoc v živote, o dobrovoľný finančný príspevok na jej chod a údržbu a tak trošku aj za moju prácu a námahu, ktorú vynakladám pri prijímaní Božích rád pre Vás všetkých. Táto stránka je tak obsiahla svojou veľkosťou, že okrem platby za doménu, prémiový najvyšší balíček som si musela dokúpiť aj miesto na serveri a každý rok musím zaplatiť všetky tieto náležitosti, aby stránka existovala. Upozorňujem, že táto Vaša finančná pomoc je dobrovoľná a nikoho nenútim. Budem vďačná za Vašu podporu ak sa rozhodnete mi ju poskytnúť. Kto sa rozhodnete mi pomôcť, zavolajte prosím a manžel Vám nadiktuje číslo účtu. Ďakujem Vám pekne. Laura

Re:Podpora

Peter K. | 21.04.2018

Táto krásna Božia stránkam je jediným pokladom ktorý nám ukazuje tú jedinú správnu cestu k láskavému Pánu Bohu a je plná zázračných modlitieb a receptov pre naše telá aj duše dané samotným Pánom Bohom. Je preto samozrejmé podporiť tú jedinú pravdu na tejto zemi Bohom danú vďaka ktorej môžeme žiť svoj život šťastní a zdraví a milovať svojho jediného a všemocného Pána Boha najviac na svete.
Keď si len predstavíme koľko milodarov dostala a dostáva od svojich oddaných ovečiek cirkev a koľko majetkov tak nadobudla za bezduché omše a nikdy nikomu nepomohla,práve naopak ,keď kresťania na celej zemi radšej vymenili jediného Boha za bezcenné a bezduché modly v kostoloch kde za klaňanie sa modlám sa hojne odmeňujú nemalými financiami farárom, tak na druhej strane je od nás všetkých Bohu verných ľudí na mieste podporiť túto jedinú pravdu a tak isto prácu našej drahej Pani Laury, ktorá pre nás neúnavne príjma a odovzdáva nám všetkým pomoc od Pána Boha.Ja sa tak isto pripájam k podpore a s vďakou v srdci Ti Bože otecko ďakujem za každú pomoc ktorú si mi poslal cez drahú našu pani Lauru a tak isto ďakujem aj Vám pani Laura za nesmiernu oddanosť a lásku pomáhať všetkým nám trpiacim aj pánovi Vladimírovi za váš nekonečný čas ktorý nám s láskou venujete a napĺňate do bodky Božiu vôľu.Boh vám žehnaj a ochraňuj za vašu láskavosť a obetavosť pre tento celý svet.
Milujem Ťa Bože môj jediný a vždy budem.

Re:Podpora

Erika Ďugelová | 21.04.2018

Z veľkou radosťou podporím chod tejto krásnej Božej stránky.A samozrejme aj Vás pani Laura za Vašu obetavú a namáhavú prácu ,ktorú pre Nás všetkých robíte.

Re:Podpora

Margita | 21.04.2018

Pozdravujem všetkých čitateľov tejto NAJDRAHŠEJ BOŽEJ stránky na celom svete. Najdrahšej preto lebo len TU sa dozvie človek pravdu o Jedinom BOHU, pravdu o cirkvi nájde TU BOŽIE zázračne účinné kódované modlitby,liečebné cviky,príspevky a ďakovania od uzdravených, BOŽIE KRÉDA/zákony/ a mnoho,mnoho iného veľmi potrebného vedieť do života. Chcem týmto príspevkom vyjadriť obrovskú vďaku BOHU za LAURU, a pani LAURE za to že túto BOŽIU stránku úžasne, predcízne spravuje a napĺňa BOŽIU vôľu -svoje poslanie -posledného BOŽIEHO proroka.
Keď som pred niekoľkými rokmi chodila do kostola, pravidelne ma stálo vždy minimálne päť eur TÝŽDENNE / do zvončeka a oferu/nikdy som sad dobrovoľným príspevkom nezamýšľala -len darovala, lebo aj iní dávali, a nikdy som sa tam ale nedozvedela pravdu o JEDINOM BOHU a nikdy som od kňazov nedostala žiadnu liečbu ani nijakú inú pomoc v trápení. Píšem to tu preto lebo by malo byť samozrejmosťou každého kto pravidelne čerpá silu a múdrosti liečby receptúry od BOHA JEDINÉHO z BOŽEJ stránky, aby prispel na jej chod a údržbu.A vyjadriť vďaku dobrovoľným finančným príspevkom aj pre pani Lauru by tiež malo byť samozrejmosťou.Verím, že túto samozrejmosť dobrovoľného príspevku si uvedomí väčšina ľudí, ktorí čerpajú všetko čo im BOŽIA stránka dáva.
Pane BOŽE ďakujem za všetko,MILUJEM ŤA a prosím o odpustenie.
S láskou,vďakou a pokorou Margita

Re:Podpora

Jana | 21.04.2018

Drahá naša p. Laura. Máte aj moju podporu.Zo srdca sa pridám a prispejem na chod Božej stránky. Moja prvá myšlienka,keď som sa dozvedela,že stránka bude odblokovaná pre všetkých bola,źe ako to zvládnete sama všetko platiť. Bolo to úplne v poriadku a čestné,keď sme na jej chod prispievali,veď je pre nás a my z nej čerpáme rady a pomoci. Dáva to jednoznačnú logiku.Veď vy ju nepotrebujete,vy si vzácne rady a odkazy od Pána Boha môžete zapísať i bez toho,aby ste sa s nami o ne podelila.Takže je to pre mňa česť ,keď môžem prispieť za takýto klenot. Som šťastná a vďačná za túto krásnu stránku.Dala mi veľa, dala mi všetko.Dala mi nádej,dala mi šancu,ako správne žiť. A tú najdôležitejšiu vec na svete,ako Boha milovať.Bez Božej lásky niet zmyslu života.Život je láska a láska je Boh.Ďakujem z celého srdca za všetku pomoc,ktorú pre nás robíte.Vážim si Vás.Ľúbim Vás. Milujem ťa Otče Bože.

Re:Podpora

Eva H | 21.04.2018

Drahá pani Laura,
chcem Vám povedať, že to je úplne samozrejmé, že podporím túto krásnu stránku a veľmi rada. Vážim si Vás aj Vášho manžela a my si ani nevieme predstaviť koľko času strávite jej tvorením a vkladaním krásnych a poučných rád a modlitieb od nášho láskavého Otecka.
Neviem si ani predstaviť čo by som robila bez Pána Boha. To by bol pre mňa úplne prázdny život.
Ľúbim Ťa Otčinečku náš a prosím dávaj na nás aj naďalej pozor, aby sme kráčali po tej správnej ceste.

Re:Podpora

Simona | 21.04.2018

Osobne si myslím, že by malo byt úplne samozrejmé pre každého kto navštevuje túto stránku aby prispel.Som vďačná za každú radu a odkaz.

Re:Podpora

Andrea K. | 21.04.2018

Milá pani Laura, aj ja si myslím, že by malo byť od ľudí, ktorí navštevujú túto stránku a z nej toľko čerpajú samozrejmé, aby aj finančne prispeli. Obzvlášť, keď všetci vieme, ako nezištne nám všetkým pomáhate. Je to obrovský dar pre nás všetkých. Veľmi si túto možnosť cením a vážim. 
Pridávam sa k podpore aj s mojimi rodičmi, radi prispejeme. 
So srdečným pozdravom, Andrea 

Re:Podpora

Renata R. | 21.04.2018

Pani Laura veľmi rada prispejem milujem túto stránku . Je neskutočne vzácna pre nás všetkých je to poklad , ktorý nám pomáha a rieši naše bolesti a radosti . Pokiaľ žijem a budem môcť vždy veľmi rada a s láskou budem prispievať . ďakujeme p. Laura za všetko .

Re:Podpora

Julia L. | 22.04.2018

Láskavy Môj Bože Veľmi pekne ďakujem za oznámenie podpory .Pani Laura nikdy nepýta peniaze pre seba je to všetko pre nás a slúži to pre všetky duše ktoré chcú kráčať po Božej ceste .Láskavý Môj Bože Tvoja stránka je NENAHRADITEľNA...pre naše duše na zemi ,dáva nám všetko čo potrebujeme od ochrany až po zdravie úplne všetko nájdeme len v Tvojej Nárúči .Je to moja povinnosť podporiť najvzácnejšiu školu sveta .Vďačne Veľké ĎAKUJEM len Tebe Bože že žijem a za Tvoju Milovanú Lauru ktorá má pre moju dušu nenahraditeľnú cenu tohto sveta . Láskava p.Laura veľmi pekne ďakujem za odkaz .

Záznamy: 1 - 10 zo 33
1 | 2 | 3 | 4 >>
Pridať nový príspevok