Vaše postrehy, názory, reakcie, otázky, zaujímavosti....

Karma je zdarma

Kristínka | 21.08.2018

Je mi to plaču, ked čítam čo sa na tej stránke píše sú to samé klamstvá a výmysly. Ľudia, čo toto píšu sú zlí a hlúpy. Pani Laura je dobrý človek ktorý nikdy nikomu neublížil, práve naopak všetkým pomáha a približuje nám Pána Boha, toho jedeného , ktorý existuje a na toto všetko sa zhora díva a plače ked vidí ako ľudia očierňujú a urážajú človeka ktorého nám on poslal na túto zem aby nám pomáhal. Prosím ťa Bože daj aby títo ľudia prestali ubližovať Pani Laure a jej manželovi pánovi Vladimírovi. Prosím Bože, s celého srdca ťa prosím daj im silu a pomáhaj im. Sú to dobrý ľudia, ktorý si toto nezaslúžia. Ľudia ktorý im ubližujú prostredníctvom tejto facebookovej stránky skončia veľmi zle a ešte budú ľutovať čo urobili. Na každého raz dôjde ako napísala pani Anna: Karma je zdarma a na nich si na 100% počká a v tedy pochopia ale v tedy už bude neskoro.

Dajte už pokoj!

renáta | 21.08.2018

Je ťažké pochopiť, prečo to tie mrchy robia, musia byť strašne unudené životom a neschopné venovať sa niečomu užitočnému. Keď nesúhlasia s tým, čo obsahuje táto stránka, čo tu snoria, čo ešte hľadajú?! Pravdu poznajú a nevedia s kým bojujú?? To sa ani trochu neboja Božieho hnevu?? Asi sa smejú, ale ako odkázal Pán Boh, bude zle. Dajte už pokoj, nevidíte, že ste nič nevybojovali?? Vaše trápne združenie je len spolok primitívnych báb, čo nevedia čo so životom. Na toto všetko si raz spomeniete, keď budete trpieť...to už však nastúpi vaša karma. Pane Bože, prosím, daj Laure silu, aby sa už nemusela trápiť a mala pokoj na duši, aby nemusela míňať svoju energiu na hlupákov.

BOH SA POSTARÁ

Erika Ďugelová|20.8.2018 | 20.08.2018

Verím v Boha,v Božiu spravodlivosť.Ľudia ktorý stále vkladajú klamstvá,na stránku fb sekta, nemajú v duši ani kúsok lásky a zdravého rozumu.Sú tak zaslepený zlobou ,že budú dookola ,dookola omieľať furt to isté. Ale zabudli na to najdôležitejšie.Na Pána Boha.Neveria ,že pani Laura je posledný Boží prorok.Keď neveríte ,tak na túto Božiu stránku nechodťe.Ale Vy už ste zlobou zmanipulovaný .Zabudli ste aj na to ,že sme tu aj my ,ktorý pani Lauru vždy podporíme a nedovolíme aby jej niekto ako Vy ubližoval a jej post zosmiešňoval.Vždy si pani Lauru obhájim a samozrejme aj jej manžela Vladimíra.

Oddych

Helena Š. | 19.08.2018

Ďakujem Ti láskavý môj Bože,za mesačný oddych,za dobré výsledky krvi.Za tú chuť, konečne niečo robiť.Hlavne ti ďakujem,za tie nádherné miesta, ktoré som mohla vidieť,za úľavu na duši a ochranu na horách.Bolo to miestami nebezpečné,ale vďaka tebe som to s dcérou zvládla a dostali sa bezpečne domov.Toľko krásnych miest si vytvoril a som šťastná, že sa môžem kochať tou nádherou a dobíjať sa energiou.Dakujem ti za túto lásku k horám, všade je cítiť tvoju Božskú prítomnosť.Niekedy si tam spomeniem aj na pani Lauru,aby aj ona mohla vidieť túto krásu a dobiť sa touto energiou.Prajem jej veľa síl,v jej ťažkej práci a v boji proti zlu.Nech sa stane tvoja vôľa...

Doktorka Anna Valentová nikdy si nevyliečila moje telo z alergie!

Marek Rohoška | 18.08.2018

Nemôžem byť ticho, keď špinia, urážajú, osočujú, ale hlavne trepú nezmysly na pani Lauru. Od prečítania si odkazu pani Laury pre Júliu T a pani doktorku premýšľam, čo vlastne chcú tie osoby zo stránky sekta povedať. Veď jediný kto by sa mal vyjadrovať k téme, ktorou to všetko začalo a to bol môj odchod od rodiny, je moja manželka. A paradoxne ona je celý čas ticho. Pokiaľ viem nenapísala ani čiarku do fb sekta. Ale zato jej rodinný príslušníci sú aktívny až až. Pani doktorka má dojem, že žijeme v stredoveku. Zabúda však, že aj v stredoveku boli tiež doktori – alchymisti. Tí vyrábali za peniaze vtedajších mocipánov živú vodu, elixír živote, či zlato z olova, alebo dreva. A vieme všetci, ako to dopadlo. Jediný kto ľudom pomáhali, boli liečitelia a bylinkári. A som presvedčený, že sa stav nezmenil. Veď choďte k lekárovi z vážnejším problémom a bude vás liečiť systémom pokus - omyl. Veď nejaké lieky predsa musia zabrať. Keď nie, zvýšime dávku. A všetko to bude stáť nemalé peniaze. Keď nič nezaberie skúsime nejakú alternatívu napríklad liečiteľku. Jednu poznám a volá sa Laura. Ale nechcem tu rozoberať stav nášho zdravotníctva. Áno pani doktorka, mal som vieru vo vaše schopnosti a vedomosti, že ma vyliečite, že my odstránite moje zdravotné problémy. Či už Vy, alebo vaši predchodcovia – lekári imunológovia, ste sa určite snažili mi pomôcť. No bezvýsledne. Celá vaša liečba skončila len pri utlmovaní príznakov alergie. Jedine liečiteľka pani Laura mi pomohla, prevzala od PÁNA BOHA liečbu určenú len pre mňa. A vlastne prečo sa tak intenzívne angažujete do celého tohto pani doktorka? Nie je za tím všetkým váš osobný a rodinný problém? Alebo je to vaša ješitnosť a nadradenosť? Prečo nechcete akceptovať slobodnú vôľu ostatných ľudí?
Ti Júlia, kde berieš toľko drzosti a odvahy, že hodnotíš niekoho, koho si v živote ani nevidela. Kto Ti dal právo povyšovať sa nad ostatných? Kto dal právo Tebe, tvojej svokre a tvojmu manželovi drístať a kydať na pani Lauru? Viem, že Ti, tvoja svokra a tvoj manžel ste sa ma snažili zničiť. Obsierali a okydávali ste ma z veľkou vervou po celom meste. Postarali ste sa mi o „novú“ prácu. Po dedine chodila tvoja svokra a manžel po domoch a rozprávali o mne, ako o stratenej existencií a psychicky narušenej osobe. Ste tak drzý a nafúkaný, že tvoj manžel nahováral mojich rodičov, aby vystúpili proti mne v relácii reflex. Dali ste mi zabrať. Ale všetci tí ľudia, ktorý vás vypočuli si vypočuli aj mňa a povedali mi čo ste na mňa kydali. A každý si urobil svoj slobodný názor. Sú taký, ktorý vám veria, ale sú aj taký a tých je oveľa viac, ktorý od vás bočia, vyhovárajú sa na to, že majú veľa práce, alebo nebudú doma keď ich chcete navštíviť. A sú aj taký, ktorý pred vami zamykajú svoje dvere. Viem, že som veľa stratil, ale viem aj to, že získam oveľa oveľa viac. Mňa sa vám nepodarilo zničiť, tak ste svoj hnev obrátili inam. Dovoľte, aby som sa zasmial. Ha ha ha. Vy máte odvahu zničiť posledného Božieho proroka, pani Lauru??? No keď ste už začali, nemali by ste zabudnúť , že čo zasejete to budete žať. Lebo ten, kto vás bude brať do žatvy, nie je nik iný ako všemocný stvoriteľ, láskavý a spravodlivý PÁN BOH. Prajem vám všetkým prispievateľom fb sekta Božiu spravodlivosť.
Z pozdravom Marek Rohoška
PS: Prosím admina fb sekta, aby tento príspevok vložil na stánku, nech sa stádo hydiny a inej zvery môže zaoberať mojimi myšlienkami, slovosledom a gramatikou. Ďakujem.

Vaše duše neuniknú Božej spravodlivosti

Julia L. | 16.08.2018

Milá p.Laura ste viac ako najvzácnejšia duša na tomto veľmi prehnitom svete Láskavy Milovaný Boh Vás miluje najviac na tomto skazenom svete .Robíte veľmi náročnu prácu najťažšiu na svete .Láskavy Milovaný Boh na tejto zemi určil iba vašu dušu jedinú z celého sveta ktorá si zaslúžila tento post ste Tá najvzácnejšia duša z najvzácnejšieho čo Láskavy Boh určil .Facebooková stránka socialných sieti je len odpad a na odpadovej sieti sa zdržiavajú zase len ľudia čo sú v dušiach len odpad .Myslim si že už od dobroty a tej prehnitej hniloby v dušiach ,zloby a rôznych problémov čo nevedia riešiť sa realizujú na facebooku a k tomu asi ani nepracujú a nevedia lepšie využiť svoj čas.Milá p.Laura je mi to veľmi ľúto že ľudia sú hlupáci a neverci .Verím že Láskavy Pán Boh
vyrieši podľa Božej spravodlivosti to čo každému prináleži.Milá p.Laura moja duša je Vám veľmi vďačná úprimnou láskou za vašu nenahraditeľnú pomoc a cestu ktorú ste ukázali mojej duši .Som veľmi štastná že Láskavy Milovaný Boh mi dal najvzácnejši dar k mojej duši a to ste Vy a váš p. Vladimír .Láskavy Milovaný Boh mi zachránil život aj dieťa len cez vašu dušu a pomoc ktorú dostávam od Láskaveho Pána Boha je najvzácnejšia a nenahraditeľná pre môj život .Ďakujem Láskavemu Pánu Bohu za tú najvzácnejšiu učiteľku ktorá jediná učí kračať k Bohu po tej najkrajšiej ceste akú len Boh ponúka .Milá p.Laura každým dňom ďakujem Láskavemu Pánu Bohu za vašu dušu viac ako najvzácnejšiu pre tento svet a prosím o vašu najzácnajšiu ochranu .Som štastná a vďačná že vás mám .Láskavy Môj Bože veľmi pekne Ťa prosím do najzácnejšej náruče o Božiu najvzácnejšiu ochranu a opateru milovanej našej p.Laury a jej Vladka .Neviem si už ani predstaviť môj život bez Láskaveho Pána Boha ,p.Laury ,božej stránky.Veľmi pekne úprimne láskou Láskavemu Pánu Bohu ĎAKUJEM.

Boha sa bojte zradné duše sektárske

Laura | 16.08.2018

Moji nepriatelia z facebookovej stránky sekta, nikdy moju dušu neumlčíte a nikdy nezastavíte v šírení Božích právd. Na to pamätajte. Píšte si čo len chcete proti mojej osobe, nikdy sa vás nezľaknem a nebudem báť. Budem sa báť len jediného mojeho láskavého Pána Boha a  nikdy vás moji nepriatelia! Pľujte na mňa koľko vám hrdlo ráči. Božia pravda aj tak zvíťazí a vaše duše prehrajú! Pán Boh je silnejší ako vaša internetová sektárska komunita a nábožensvo celého sveta, anonymne vytvorená a založená s cieľom dať moju dušu do kolien! Toto sa vám nikdy nepodarí. Lebo mojou úlohou Božieho proroka je naučiť nevedomé duše milovať Pána Boha jediného a uveriť v Jeho existenčnosť. Vaša úloha je zničiť ma! Kto má väčšie zásluhy u Pána Boha, vaše sektárske nenávistné duše hádzajúce v svojej nenávisti hanlivé slová ku mne vy duševní potkani na facebooku nazývaní sekta ako vám aj prináleží, lebo ste sekta a to bez hraníc, alebo moja poctivá duševná práca slúžiť Bohu jedinému a napĺňať to, čo od mojej duše Pán Boh vyžaduje. Jediná moja Božia stránka vám robí reklamu na internete, lebo vaše dvojriadkové argumentácie proti mne sú z vašej strany veľmi úbohé, chabé a musíte byť slabomyseľní, choromyseľní od nenávisti voči mne a veľmi málo inteligentní, keď oproti slovám mojich zástancov nikdy nedokážete podať správnu argumentáciu slov na svoju obhajobu a neustále sa placatíte s jedno-dvojslovnými obohranými výrazmi, ktoré nikomu nič poriadne nevysvetlia čo chcel tupý pisateľ vašim menom sekta vôbec povedať. Vzdelanie vás všetkých na sekte sa nesie na vlnách nulovej inteligencie, lebo vaša slovná zásoba je postavená len na pár slovách a dookola a dookola motáte to isté podvodník, šarlatán, zlodej, veď sa naučte aj zopár nových slov z internetu ktoré začnite používať. Moja duša tento boj s vami duševnými pekelnými sektárskymi hyenami a oddávačmi diabla tvoriacich sektu na facebooku nikdy neprehrá. O tom som presvedčená!!! Boh umlčí vaše zradné a špinavé jazyky, nebojte sa, ono to príde určite. Len buďte vy chytrolíni nenávistní trpezliví. Kľačať pre vaše duše na kolenách pred Bohom a prosiť o odpustenie bude už neskoro. Toto sa stane! Len si nakladajte na svoje špinavé duše ešte viac karmickej záťaže, pokiaľ v svojej tuposti a neinteligencii viete čo znamená tento slovný výraz. Pán Boh vám spočíta každé jedno špinavé osočujúce slovo na moju duševnú hanu napísané. Šliapli ste na vysoké napätie elektrického prúdu, zradnosť ktorého smrtiaceho výboja v nečakanosti jeho príchodu vypočítať nikdy nedokážete. Vaša duševná špina a hriešnosť vás zabije, pôjde to nenápadne a postupne, začnete nečakane chorľavieť, žiadna ťažká choroba vaše telo strašiť nebude podľa vás, ale bude tá posledná vo vašom živote, ktorý ukončí skôr ako lekár povie diagnózu. Boh je spravodlivý a moju dušu nikdy neopustí. Vaše duše Pán Boh rád nemá a toho by som sa veľmi bála. Lebo ako sa hovorí Božie mlyny melú pomaly ale isto. Tisíce životov zachránil Pán Boh cez moju dušu odoslanými liečbami, tisíce ľudí vyliečil a zbavil ich duševnej trápenosti. Koľko duší ste zachránili vy???? A koľkým ste pomohli do zdravia a navrátenej duševnej spokojnosti a šťastia vy svojou zásluhou, ako to pre nich urobil láskavý Pán Boh cez moju dušu? Vy ste Božej láske a Božiemu pohľadu stratené, tá pravá rozkoš tela aj duše sa stáva pre vás poriadne udelená rana od vás do mojej tváre a od chrbta, čím silnejšia a bolestnejšia tým ste na dušiach spokojnejší. Ublížili sme jej tak ako sme chceli ju-cha-cha, skryte a čo sa nám môže stať, veď nikto naše falošné mená skrývajúce sa za náš necharakter nepozná. Lebo za svoju zlobu duší máte pred svetskou spravodlivosťou strach a preto sa vy hrdinovia ukrývate inkognito na svojej odpornej temnej satanskej stránke. Ujmu na mojej duši a cti mena ktorú ste spôsobili zaplatíte veľmi draho!!! Plač a slzy budú do každého dňa vašim pokrmom bez výživy!!! Boh vašim anonymným ale jeho Božiemu pohľadu poznaným dušiam spočíta každé jedno slovo urážajúce moju dušu a bude plač a otázky prečo. Dôkaz mojich slov navštívi všetky vaše duše naplnenou pravdou a ujde sa na každú jednu. HANBITE SA ZA SVOJ NECHARAKTER, NENÁVISŤ KTORÚ ŽIVÍTE V SVOJICH DUŠIACH VOČI BLÍŽNEMU SVOJEMU DUŠEVNÚ A OBROVSKÚ ZLOBU SVOJEJ DUŠE K DUŠI NEVINNEJ. Božia spravodlivosť vás všetkých do jedného postretne a bude to veľmi bolieť. Vidím to a cítim to už veľmi dávno. Pohľad pekný to nebol. Ste peklom riadení a ovládaní, bez slobodnej vôle a natoľko ste prepadli satanovej moci, že cesta pre vaše skazené a prehnité zlobou duše späť neni, lebo nikdy jej smer k láskavému Pánu Bohu nenájdete vy satanskí smradi a zradcovia Božieho mena. Laura

Záznamy: 1 - 7 zo 100
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>
Pridať nový príspevok