Zlo som nechala narásť v svojej duši.

11.06.2017 15:30

Zlo som nechala narásť v svojej duši.

Elena|15.06.2016
PROSÍ ŤA OTČE BOŽE ODPUSŤ MI A PROSÍM AJ VÁS PANI LAURA.
SOM NEHODNÁ
Bože môj Otče môj prosím Ťa z hĺbky svojej duše prosím nekonečne o Tvoje odpustenie.
Veľmi som schybila, voči Tebe Bože, voči Tvojej vzácnej Laure, ktorú si nám poslal na záchranu našich duší.
Bože Otče, Ty vždy máš pravdu, veľmi som sa previnila, ako len najviac duša moja dokázala. Ty si mi zachránil život, Ty sa ma ako špinavú, hlúpu, nevedomú Božích právd a zachránil si mi život, nie len to, Ty si stál pri mne v každej chvíli, pomáhal, požehnával si i aj v každej sekunde, bez toho, že by si si odo mňa niečo pýtal, a nikdy nechcela ani Tvoja a naša Laura, vždy ste aj nočnou hodinou s láskou pomohli, ktorú len Ty Bože Otče vlastníš a Tvoja Laura, Tvoj Boží prorok. Máš pravdu, prišli myšlienky pochybovanie,  závisti v mojej duši. Zlo som nechala narasť v svojej duši , za Tvoju nekonečnú dobrotu a pomoc na pani Lauru. To je moja zlá duša, ktorá za všetko dobro, pomoc, lásku od Teba Bože a Tvojej služobnice Laury spáchala túto zlobu. Bože Otče priznávam, lebo Ty a Tvoja Laura je pravda, pravda nekonečná, jediná.
Bože Otče veľmi Ťa prosím odpusti mi. Život bez Teba a našej Laury je prázdny, bez radosti bez všetkého čo len Ty dokážeš poskytnúť. Som nekonečná špina, a ešte omnoho horšie. Prosím Ťa odpusť mi, veľmi Ťa prosím. Sklamala som Teba Otče Bože, vás pani Laura a aj seba, moja duševná zloba sa ukázala v svojej šírke, v sile zla. Bože Otče prosím Ťa, odvracaj svoju lásku od mojej duše, nesmierne  prosím Ťa odpusti mi. Bez Teba môj život je prázdny, tmavý, ťažký a Tvoja spravodlivosť keď bude pre moju dušu naplnená, tak aj nesmierne ťažký, boľavý, bez nádeje. Otče Bože prosím Ťa odpusti mi moje veľké zlyhanie. Vždy som si myslela, že to sa mi nemôže stať. Bol a je to môj omyl a ten z najťažších. Každý deň, každý okamih je ťažký boj so zlobou v mojej duši. Tento boj som prehrala! Nesmierne som ublížila čistej Tvojej láske a tej najlepšej, najobetavejšej, najláskavejšej pani Laure.Prosím Bože Otče o odpustenie, daj mi prosím Ťa šancu. Viem je to Tvoja vôľa, ty si Boh, ktorý sa o mňa staral, utišoval moju ubolenú dušu, liečil moje choré telo, ktoré skonávalo, Ty si všetko pre mňa urobil aj pani Laura. Ja špina nekonečná, pustila som zlo do svojej duše, nechala som ho rásť, čo je moje veľké previnenie a Tvoja Božia pravda. Ty všetko vidíš, každú myšlienku, nič sa nedá zakryť, lebo si Boh a všetko vníma aj Tvoja služobnica Laura. Zvinila som veľmi! Prosím ťa odpust mi Bože Otče, veľmi ťa prosím.
Pani Laura, prosím vás odpuste mi. Nikdy ste si nazaslúžili za to všetko, čo ste pre moju dušu, mňa urobili, nikdy ste si nezaslúžili, túto moju zlobu duše. Nikdy!! Nikdy ste odo mňa nechceli nič, len aby som milovala Pána Boha a takto som vás zradila. Ja veľká hlupaňa Elena. Boh mi odkázal, aby som zabudla na pani Lauru, navždy. Bolo to zásluha mojich zlých myšlienok a tým zlobou z mojej duše.
Bože Otče, nekonečne ťa prosím odpusti mi! Keď som zomierala, tak som Ti bezhranične verila aj pani Laure a teraz váhanie, pochybovanie. Viem, že toto moje schybenie, tato moja zloba sa bude ťažko naprávať, ak sa to vôbec bude dať. Nepôjdem, nepridám sa k nikomu, lebo viem že Laura je Boží prorok a všetky odkazy sú nekonečná pravda od Teba Bože.
Pani Laura, odpuste mi veľmi vás prosím. Chcem ísť cestou, cestou aj keď teraz to bude omnoho ťažšie, ale cestu, ktorú ste mi ukázali, jedinou a správnou, lebo inej cesty niet.
Bože Otče prosím Ťa odpusť mi aj vás prosím pani Laura.
Veľmi všetko ľutujem a je mi veľká hanba. Za všetku dobrotu, pomoc takáto odmena.

miro reaguje:
Ľudia tak sakra buďme silní! Čo je toto? Laura nám všetkým pomáha a mnohým zachránila život, zdravie, prácu, vzťahy! Nenechávajme zlo ohlodávať naše duše, nedovoľme tak ľahko aby nás opantalo. Netreba Lauru uznávať alebo velebiť, to si zasluhuje iba pán Boh. Laure by sme mali byť aspoň vďačný, elementárna slušnosť a charakter je byť vďačný človeku čo nám pomohol.
A Laura nám pomáha, tak pomáhame aj my jej. Je to logické, človek ktorý mi pomôže si zaslúži moju vďaku a na oplátku tiež pomoc. Ale na to musíme byť silní a bojovať s tým pekelným zlom, s tými hnusnými myšlienkami ktoré prichádzajú ani nevedno odkiaľ, treba ich zahnať, zanadávať tomu satanskému hajzlovi, poslať ho späť do pekla! V
Všetci viete kde je pravdu a že Laura je Boží prorok, tu nie je už viac miesto pre pochybnosti ani jedného z nás. Zažili sme všetci zázraky, tak čo viac chcete???
Nebuďme sprostí ani leniví bojovať so zlom. Každý deň je boj, ako písala Júlia P. každý deň je nový boj!
Vzdávate to? Boh Vám za to nestojí? Tak ako chcete, potom nečakajte od Boha ochranu. Keď sa Vám nechce o Jeho lásku bojovať každý deň, ani Jemu sa nebude chcieť Vám zachraňovať rite.
Viem že ja sám som babrák a zlyhal som viackrát, ale bojujem a bojovať budem do posledného dychu a viem že aj Vy pani Elena, lebo boli by ste ozaj hlúpa keby ste hodili flintu do žita.
Hocičo na svete môžeme vzdať, ale boj o Božiu lásku nikdy!!!

Zuzana reaguje:
Pri čítaní Elenkinho odkazu som sa našla vo veľa vetách. Aj mne je neskutočne ľùto ako sa moja hlúpa duša zachovala a nechala narásť v sebe pochybnosti a zlé myšlienky . A pri čítaní odkazu od pána Daniela by som najradšej strčila hlavu od hanby do piesku ako pštros. Nikdy som nevedela pochopiť , ako môže niekto na pani Lauru zle myslieť nieto ešte posielať kliatby a vždy mi bolo zle z takých ľudí ktorí sa za dobrotu odvďačia zlom.Teraz mi je zle samej zo seba. Myslela som,že mne sa nikdy nič také nemôže stať. Keď mi Pánbožko odkázal, že som sa mu začala vzďalovať tak som nechápala , však predsa bol pre mňa jediný a aj navždy bude , odstúpila som z cirkvi modlím sa len k nemu a taký odkaz, nechápala som ... K tomu prišiel odkaz , že som sa vydala na mínové pole a môžem ukončiť svoj život predčasne. A stalo sa, umrela som, som živà mŕtvola ... Otecko môj bez Teba je tento svet príšerná nočná mora. Chodím, blúdim, tápam a život bez Teba mi nedáva zmysel... odpusti mi Otecko aj vy pani Laura ak som nechala v sebe narásť pochybnosti. Mňa žiadna Lucia a jej žiadosti o priateľstvo a jej hlúpe drísty nezaujímali , každý večer Ťa Otecko prosím,aby si moje deti chránil od jej zloby... no aj bez jej pomoci som schybila začo sa veľmi hanbím pred Tebou Otecko pred pani Laurou, Vladkom a najviac pred sebou. Pokazila som čo sa dalo no budem Ťa Otecko prosiť o odpustenie a dùfam, že raz mi odpustíš a prijímeš ma spät ...