Zbytočné pútne miesto.

18.08.2019 17:08

Zbytočné pútne miesto.

Julia L. | 18.08.2019
Milá p.Laura milí čitatelia. Obrovské pútne miesto vybudovala cirkev a vystavala veľký honosný chrám na Horných Kysuciach - Turzovka.
Hodnostari cirkevní majú úžastny biznis a rok čo rok sa toto pútne miesto len zväčšiuje a lapajú duše do svojich sieti zatratenia .Satan má z toho úžastnú radosť a ľudia si len nabaľujú batohy karmy a cirkev úžastne profituje a žije si luxusným životom .Nebudem sa čudovať keď si tam vybudujú aj pristávaciu dráhu lebo limuzíny sú im už málo aby si tie vrecá čo nosia pod rúchami tak prežraté čo v najlepšom pohodlíčku prepravovali .A pribudne tam možno aj Welnes čo tak propagujú svätenú vodu ktorá vyteká z prameňov prírody .Pite vodu je svätená lieči aj sa v nej kúpte a hlavne sa zúčastňujte bohoslužieb a nezabudnite si hlavne vaše peňaženky .Neste si svoje utrpenie a trpte a trpte za svoje hriechy a modlite sa nový Otčenáš čo pápež si dovolil zmeniť čo Láskavy Boh na zem ľuďom dal aj svoj zákon desatoro .Ľudia sa ani na moment nezamyslia prečo mám chodiť na pútne miesta veď cirkevní hodnostári umierajú majú ťažké choroby a tak hlásajú a meno božie zúčasťňujú sa na púťach ....kde je teda problém .Kresťania vo veľkom umierajú nemocnice su plné ...prečo ....ako slúžia potom Bohu ........z izieb chorých nepočuť volať o pomoc Boha ale prečo mám tento trest veď som nikomu neublížil a nikoho som nezabil a stále sa modlím ......prečo..... a posielajú kliatby na personál čo ich ošetruje .To sú kersťania a bijú sa do hrude za to zlo ktorému slúžia.Toto je myslenie na slovensku púte a koscel a duše hnijú .Láskavy Boh sa o svoje duše verné duše stará ani jedna neleží na lôžku v utrpení .Cirkevní hodnostari svoje diecézy a fari maju ochránené bezpčnostným systémom a nie obyčajným všetko len to najdrahšie a najlepšie aj dvere aj zámky su bezpečnostné ....otázka a čoho sa boja veď slúžia Bohu ......ako Bohu potom slúžia strach a láska k Bohu nejdu nikdy spolu .Ľudia sa nezamyslia a ani neporozmýšľajú len sa všade sťažujú ...cirkev nepomôže ani nevylieči len inkasuje euráče a túto mašinériu cirkevnú zataví len Láskavy Boh .Slovensko je malá zem a úplne zamorená chápadlami cirkvi .Je to veľmi ale veľmi smutné .Som štastná a nekonečne Vďačná Láskavemu Jedinému Bohu Môjmu Najdrahšiemu za cestu ktorú mi úkazal do svojej Náruče a dar najvzácnejši k tomu Milú obetavú p.Lauru a jej muža .Nekonečnou láskou z mojej duše veľmi hriešnej a celého srdca ĎAKUJEM .Amen...

 

Komentáre:

  1. Renata R. | 19.08.2019
    Pripájam sa Julia k článku , ktorý ste napísala trefne s láskou a pokojom v svojej duši.Nemám nič proti zhromaždeniam a stretávaniu a vyznávaniu , lásku k BOHU až na to že v tomto prípade je málo ľudí , ktorý tam idú s láskou v srdci a s presvedčením že milujúci BOH je pre nich ten najdôležitejší v živote a o to by tam malo ísť aspoň si myslím.Nikdy som sa takýchto akcíí nezúčastnila aspoň si na to nepamätám a túto potrebu nemám . Ja osobne som bola v Ríme pozrieť si to nesmierne bohaté Vatikánske sídlo. Takýto biznis nemôže vymyslieť len tak hocikto iba ten ktorý peniaze miluje nadovšetko. Zlato a bohactvo je pre nich najväčší a najdôležitejší úkaz majetníctva . Bolo mi do plaču koľko ľudí nemá čo jesť a tam toľko zlato ušlo by sa každému . Kým som došla na radu nemala som už chuť na tie ich honosné sochy , obrazy a zlato všade kde sa pozrieš . Takú ochranku som ešte nevidela. Je toto to pravé miesto na lásku k BOHU? Neverím že BOH potrebuje také bohactvo k tomu aby sme ho milovali nikdy neuverím tomu že toto je dôležité pre lásku Božiu. Ja som skromný človek dušou a láskou a jediné čo viem je len to čo cítim a viem že božia láska sa kúpiť nedá je to dar od milovaného a pocta a to si treba celý svoj život vážiť a žiť v presvedčení že toto je tá správna cesta . Jediné čoho sa naozaj bojím je že BOH otočí svoj zrak iným smerom že sa nebude dotýkať mojej duše láskou . Robím chyby a niekedy si ich neuvedomujem ale snažím sa pomáhať druhým aj s tým málom , ktoré mi prináleží. BOŽE milujem ťa a budem lebo chcem lebo Ťa potrebujem a všetko ostatné nechám na Teba veď ma prosím láskou Tak ako doteraz a prosím obdaruj láskou Tých ktorí to potrebujú a tých ktorí nevedia aby cítili a milovali. Nepotrebujeme zlato to vedeli už za života Ježiša viera v BOHA bola silná a verná. Môže človek meniť Otčenáš nemôže toto je Božia modlitba to môže zmeniť iba BOH nie človek len tak . Zabudlo sa že BOH je jediný žiadny ježiš sa tam nespomína . Starý zákon je zákon BOHA a nový je zákon našej cirkvi . BOH je najsilnejší a najmocnejší nie len silou lásky ale silou pravdy a túto pravdu si budem ctiť a milovať AMEN.

Pridať komentár