Zažni v svojej duši lásku k svojemu jedinému Bohu.

01.01.2017 13:44

45.

Zažni v svojej duši lásku k svojemu jedinému Bohu.

01.01.17  13:44

Ani jeden tvoj duševný existenčný deň neni náhoda, ale karmický dopad za tvoje hriešne skutky učinené v tomto tvojom duševnom bytí alebo dávnym duševným zabudnutím na cítenosť lásky k Bohu jedinému. Chceš moju lásku? Zaslúž si jej silu cítenosti ty duša. Aj keď ťa mám rád, trestám za skrivodlivosť ktorú si učinila nechtiac, nevedomá svojeho hriechu. Ja Boh láskavý som a preto tvoju dušu poúčam, aby sa zobudila a našla jediného svojeho pravého Boha a nie iba falzifikát, ktorému ťa učí katolícka cirkev. Ja Boh som moc silný a spravodlivý. Bojte sa ma všetci bezprízorní. Duša Laury nesie vašu tiaž hriechov na svojom chrbte, čo katolícka cirkev určite poprie, preto ju nemám rád. Začni každá duša jedna viac milovať svojeho Boha a ver tomu, že sa z mojeho Božieho pohľadu nikdy nestratíš a vždy si ťa v tvojej bezmocnosti ochránim a zachránim. Amen. 

 

daniela|01.01.17  22:06

Krásne a vzácne každé odkázané slovíčko od Teba Božíčku môj milovaný. Uctievam len Teba jediného a len Tebe zverujem svoj život. Milujem Ťa, lebo len Ty si tvorcom všetkého čo mám, len Ty si moja nádej, môj život, len Ty si tá najsilnejšia láska, vďaka ktorej dýcham. Milujem Ťa!

Júlia L. 01.01.17  23:20  

Ďakujem Ti Láskavy Bože za každé Tvoje Božie Krédo sú to prekrásne slová ktoré nás učia kráčať k Tebe Jedinému Milujúcemu Bohu Ďakujem Ti Bože si moje všetulínko čo mám a Ďakujem za obetavú a trpiacu pani Lauru cez ktorú nám všetko posielaš tu na túto hriešnu zem .Z celého srdca vďačne ĎAKUJEM.

Simona|01.01.17  23:33

Len toľko Bože moj,že ťa velmi milujem a ďakujem za všetko čo mám a za všetko s čím mi pomáhaš...navždy budeš pre mňa na prvom mieste..

Kvetena|02.01.17  19:00

Drahý môj Bože, krásne , vzácne krédo . Teba ľúbim Bože, nadovšetko na celom svete , Ty si prvoradý a najdôležitejší v mojom živote. Len Tebe som vdačná za život ,ktorý si mi dal , si to najvzácnejšie čo mám . Vo svojom srdci ťa mám , lebo ťa veľmi ľúbim ,Tvoje meno na perách mám, lebo o Tebe, budem rozprávať o Bohu jedinom a žiadnom inom . Si moja veľká bezhraničná láska a dakujem s pokorou i láskou za našu drahú Lauru , za všetko čo nám odovzdáva , za duševný príjem od najdrahšieho , naj starostlivejšieho Boha . S tou najväčšou pokorou dakujem Tebe drahý Bože , že chrániš našu drahú Lauru ,ľúbim ťa Otče Bože nebeský

Len toľko Bože moj,že ťa velmi milujem a ďakujem za všetko čo mám a za všetko s čím mi pomáhaš...navždy budeš pre mňa na prvom mieste..

Gitka|03.01.17  14:40

Otče Bože dobrotivý, ďakujem za ďalšie krásné, veľmi poučné a pravdivé krédo. Otče Bože Ty si ku každému človeku spravodlivý ten najspravodlivejší na celom svete. Otče Bože pred Tebou nikto z nás nič neschová. Ty jediný poznáš všetky naše myšlienky, pocity, slová a skutky. Ty jediný presne vieš čo si kto za svoje vykonané skutky v minulých životoch a v tomto živote zaslúži, Ty jediný máš právo odmeňovať a trestať. Náhody neexistujú, za všetko si vždy možeme sami, nikto iný. Utrpenie je prostriedkom očisty, cestou k vyslobodeniu. Otče Bože, chcem Ti poďakovať, že ma máš rád, chcem Ti poďakovať nie len za to dobré čo od Teba každý deň dostávám, ale aj za svoje utrpenie a úprimne z celého srdca Ťa poprosiť o odpustenie všetkých mojich hriechov, zlých skutkov a pochybení. Otče Bože, stoj vždy pri mne a veď ma správnou cestou, aby som každý deň žila podľa Tvojich Božích kréd. Milujem Ťa Otče Bože a prosím neopusti nikdy moju dušu ako ja Tvoja duša neopustí nikdy náruč Tvoju Božiu. S láskou Gitka

Margita|03.01.17  23:56

Drahý Bože ďakujem Ti za dnešný deň aj keď bol asi najťažší v mojom živote. Ďakujem Ti za Božiu stránku, kde sa vždy poučím, ako aj teraz kedy som si uvedomila, že tak ťažký deň bol pre moje chyby ktoré som urobila. Prosím Ťa odpusť mi,a neopúšťaj ma. Milujem ŤA BOŽE len s Tebou sa dá prežiť všetko.
Ďakujem,ďakujem,ďakujem
S láskou Margita

Elena|07.01.17  14:57

Boh môj láskavý, jediný navždy ostaneš v mojej duši, nekonečná nesmierna láska. Ďakujem za všetko všetučko. Tebe všetko odovzdávam s láskou, pokorou. Prosím Ťa ochraňuj našu vzácnu Lauru a žehnaj sily, zdravia v jej ťažkom duševnom poslaní.
Ďakujem pani Laura aj vám, že nám odkazujete Božie slová, ukazujete cestu k Bohu jedinému.
s láskou