Vždy tvoj jediný Boh nech pre tvoju dušu je talizman nevyčísliteľný cenou svojou.

04.11.2016 15:59

43.

Vždy tvoj jediný Boh nech pre tvoju dušu je talizman nevyčísliteľný cenou svojou.

04.11.16 15:59

Duša vždy na to pamätaj, že nápravu svojich duševných schybení vždy musíš urobiť ty sama a nikto za teba v tvojom mene. Lebo hriechy svojej duše nosíš pred Bohom ty sama v sebe a nikdy nie tvoj priateľ. Pokiaľ pochopíš, že ja Boh tvoj existujem, dokážem z tvojej hriešnej duše všetky hriechy sňať, ale musíš sa o to posnažiť aj ty duša sama a uchovávať svojeho Boha ako tú najväčšiu všemocnú silu a presilu nad tvojim svetom. Ľutuj a plač každý deň pred mojou Božou tvárou a pokiaľ bude tvoja spoveď duše úprimná, odpustím tvojej duši a pozdvihnem ťa do výšin tvojich snov doteraz nesplnených a realite vzdialených. Vieš prečo? Lebo som tvoj Boh a vždy budem. Vypočujem aj ten najjemnejší záchvev plaču tvojej duše. Nie som ako vy smrteľníci, ktorých som stvoril. Som dokonalý a ani jedna prosba z tvojej duše prúdiaca nebude nevypočutá, pokiaľ budeš žiadať o pomoc svojeho Boha v intenciách skromnosti a pokory a nebudeš pýtať odo mňa drahé autá požehnaním, ale blahoslavennosť pre svoju dušu. Vtedy ťa vypočujem a budem ťa mať rád ja tvoj Boh. Biblia je celkom naopak ako ju písali moji proroci. Cirkev si moje Božie postuláty upravila a zdokonalila, aby bola v navýšení pred Bohom. Nemám ju rád. Laura mojej všemoci slúži bez toho, aby chcela byť dušou slávna a to si ja Boh u jej duše cením. Pokore som ju učil od samého začiatku jej daru. Katolícka cirkev je organizácia, ktorá sa volá spolok "čo kto viac dá a prispeje" a ak plače nad Kristovým krížom tvoja duša dostatočne hlasno, kňaz ťa miluje. Och aký to klam! Žiadna duša neni v svojom existenčnom bytí dokonalá, ale tomu treba dôverovať, že ja Boh som neustále pri vás a nikdy vaše duše neopustím, pokiaľ sa v svojej zbabelosti pred cirkvou nevzdáte mňa Boha. Moja Laura je bojovník a nebojí sa okrem mňa Boha nikoho z vás smrteľníkov. Berte si ju za príklad. Povedala moja Laura mne Bohu, čo môže stratiť z lásky ľudí ak by stratila lásku svojeho Boha. Berte si za príklad a poriadne rozmýšľajte. Duša bude žiť navždy. Kde a v akom mieste je na mne na Bohu, ale zaslúženosť tvojeho miesta na druhej strane bude závisieť od tvojich životných skutkov. Amen.

Jaro|04.11.16  19:10

Pane Bože ty navždy budeš pre mňa to najcennejšie živé či neživé na tomto svete. Milujem ťa

Lukáš|04.11.16  19:23

Ďakujeme pane Bože za krédo k nám hriešnym. Každé krédo je Tvojim milosrdným učením pre nás. Stále máme čo naprávať a každé Tvoje slová pane Bože sú pre nás veľmi povzbudzujúce. Srdečná vďaka pani Laura.

Renata R.|04.11.16  20:44

Bože môj milovaný ďakujem za tieto krásne slová milujem ťa láskou nekonečnou a ďakujem láska moja. Laurinka Vám ďakujem za všetko čo pre nás robíte ľúbim Vás ďakujem.

Simona|04.11.16  22:11

Moj drahý Bože,vždy budeš moja najvačšia láska,ten ktorého nadovšetko milujem,ten jediný v ktorého verím.
Milujem ta

Júlia L.|04.11.16  22:18

Bože Láskavy Veľké Ďakujem za Tvoje Božie Krédo pre nás tu na tejto zemi .Ľúbim Ťa Môj Bože a štasná som ,že môžem sa učiť z tvojich kred .Sú najvzácnejšie povzbudia ,naučia ,posilnia .Ďakujem Vám p.Laura za všetko čo pre nás robíte .

Ingrid|04.11.16  22:53

To je krasne! Dakujeme

Monika|04.11.16  23:10

Tieto krásne kréda má napomínajú, učia, smerujú a zároveň posúvajú ďalej v mojom živote. Sú ako skladačka pekného, správneho života a za to,Ti môj Bože Ďakujem. Vám Pani Laura tak tiež patrí Ďakujem, za úsilie, ktoré do toho vkladáte, aby sme my,boli opäť o niečo múdrejší.Dobrú noc a sladké sny.

Marta|04.11.16  23:32

To krèdo je úžasne krásne,lùbim ŤA BOŽE a ďakujem Ťi za všetko, aj vám pani Laura ďakujem za všetku pomoc.

Jana|04.11.16  23:35

Drahý Bože, ďakujem za ďalšie krásne a láskyplné slová k našim dušiam. Len teba bude moja duša velebiť a milovať do konca života tu na zemi. Ty si pre mňa ten najvzácnejší poklad,ktorÿ budem ukrývať vo svojom srdci,lebo len tebe Bože ďakujem za všetko. Ty si stvoriteľ všetkého ,ako i našich životov,.Milujem ťa nekonečne .
To je krasne! Dakujeme

Zuzana|05.11.16  00:01

Nesmierne Ťa milujem Otecko a už dávno som Ťa vymenila za cirkev a všetci sa môžu postaviť na hlavu , Ty budeš do smrti pre mňa jediná najväčšia láska a jediný ktorého budem velebiť a klaniať sa mu. Bez Teba je život prázdny... Pre Teba nieje nič nemožné, vieš spraviť zázrak na počkanie . Aj búrkové mračná do ktorých sa ženiem, vieš poslať do diaľav , len aby som sa im vyhla pri dlhých jazdách šoférovania . Je to neuveriteľné a zároveň krásne,lebo viem , že na Teba sa môžem spoľahnúť vo všetkom. Ako sa spolieham, že naplníš našu Lauru silou a energiou a Vladka zdravím , aby behal ako " srnka" . Verím , že ukážu celému svetu pravdu a privedú blúdne ovce k Tebe nášmu stvoriteľovi. Hreje ma na duši jedna fráza: Laura je silnejšia ako celý svet. 
Verím v to a teším sa, keď vám pekelníkom ukáže pani Laura čoho je schopná. Potom vám všetkým padne sánka. 
Pane Bože žehnaj našej Laure aj Vladkovi.

Dana K.|05.11.16  09:18

Bože môj, Bože môj.... Milujem Ťa ! Klaniam sa Ti Bože...a tečù mi slzy...ako nekonečne nás miluješ...........Bože Láska

Kvetena|05.11.16  10:17

Najdrahší Nebeský Otče,aj ja sa pripájam k ostatným vyjadriť úctu a podakovanie za tak krásne živé krédo , uložím si ho do podvedomia. . Ty si môj život , moje šťastie ,si moja sloboda i voľnosť . Ty Boh jediný si celý Vesmír , tá hybná páka čo riadi všetko . Veľmi ťa ľúbim a ľúbiť vždy budem , nikdy sa ťa nevzdám a nesklamem ťa!!! Vážim si našu pani Lauru, ktorá nám všetko odovzdáva čo nám posielaš drahý Bože. Je to úžasná ľudská bytosť plná lásky ,slová ktoré pohladia ,potešia dušu , je jedinečná . Mám ju veľmi rada a aj jej manžela ved spolu pre nás všetko robia . Veľmi si to vážim a nie sú to prázdne slová .Aj my môžme pomôcť pani Laure , meniť ľudí ich myslenie a konanie . poviem Vám nie je to ľahké ale dá sa to , verte !!! Pani Laura mám Vás obidvoch veľmi rada , len Pánu Bohu som za Vás vdačná S láskou kvetena

Janulienka|05.11.16  13:04

Krásne Božie krédo, ďakujeme Ti Pane Bože, aj Vám pani Laura. Nie je nič krajšie, ako čítať Božie posolstvá. Človek má pocit šťastia, lásky, pokoja, naplnenosti pri čítaní týchto povzbudivých, poučných, láskyplných slov pre naše dobro od nášho milosrdného a láskavého Pána Boha. Pani Laura je inteligentná a múdra žena, ktorá nám ide príkladom a pomáha ako môže a má 100 percentnú pravdu, pretože nie je nič vzácnejšie ako láska k Pánu Bohu. No najviac si to uvedomujú tí ľudia, ktorí boli v Božej nemilosti a tí určite dobre vedia, že o čom píšem. Je to ten najhorší pocit, pocit prázdnoty a temna, žiaľu, plaču, smútku.......ale aj nádeje, že sa človek spamätá, poučí, oľutuje svoje hriechy a modlitbami, aj prosbami o odpustenie si znova získa Božiu lásku. My ľudia sme omylní, nedokonalí a môže sa stať, že občas zídeme z tej správnej cesty, ale čo je najdôležitejšie je to, že sa poučíme, pozbierame a ideme ďalej. Každý človek má možnosť voľby a je len na ňom, že akým smerom vykročí. Milujem Ťa Pane Bože.

Erika|05.11.16  16:43

Je to nádherné,ako Nám Boh odkazuje ,že nás ľúbi ,odpustí všetky naše hriechy,ak ich oľutujeme .Ale to urobí iba BOH ,nie kňaz.
Verme iba v jediného Boha ,a krásne Nám Boh odkázal:Berme si príklad z Laury.Ľúbim Ťa Bože.

Ľudmila Š.|06.11.16  06:51

Pane Bože ďakujem TI za toto krásne krédo aj Vám pani Laura,že ste nám ho odovzdali.Cirkev je pre mňa totálna skáza Teba sa Bože nikdy nevzdám aj keby som mala ostáť sama si moje všetko s láskou Ľudmila.

Valéria|06.11.16  17:26

Pane Bože, prekrásne tvoje slová. Vďaka za ďalšie poučenie a uvedomenie prečo máme žiť. Ďakujem Tatinko Ľubkam ťa veľmi.

Elena|07.11.16  15:04

Môj milovaný Otecko si pre mňa všetko, vždy ťa budem milovať, velebiť klaňať sa aj v radosti,aj v smútku,aj v chorobe. 
Si môj talizman najcennejší priamo v mojej duši, ktorá sa vymeniť nedá, ktorá sa stratiť nedá. Milujem ťa celou dušou, vždy len Tebe budem slúžiť verne, neochvejne. Keď sa všetci otočia mi chrbtom, za moju vieru, lásku, vďačnosť oddanosť, to nie je najpodstatnejšie. Najvzácnejšie  pre mňa si Ty a jedine Ty. Milujem Ťa nesmierne.
Ďakujem Ti môj Pane za všetko. Pani Laura, ďakujem za odovzdanie krásnych Božích slov. 

Peter K.|07.11.16  17:49

Bože Otecko môj láskavý,si moje šťastie nekonečné a pocit pokoja a radosti,teraz to viem, že si to Ty, ktorý ma máš najviac na svete rád a ja Ťa za to najviac na svete milujem Bože Otecko môj láskavý.
Si všade Bože Otecko môj, keď potrebujem tvoju pomoc vždy ma vypočuješ a prídeš mi na pomoc ,si v prírode kam tak rád chodím a naberám tam novú silu, všetkému si dal život a harmóniu a liečivú silu,bylinkám, stromom ,kamienkom..., len ty jediný Bože láskavý.
Bože ďakujem Ti s celého srdca za tieto krásne Božie kréda, sú nádherné a liečivé, lebo sú od Teba dané.
Si to najcennejšie v mojom živote Bože a vždy budeš sľubujem, lebo len s Tebou môžem ďalej kráčať v tomto svete ďalej, len s Tebou Bože môj milovaný.
Najviac na svete milujem Teba Bože môj ,si môj najväčší drahokam na tomto svete a len Pred Tebou budem padať na holú zem a plakať pred Tvojou Božou tvárou za uzdravenie a posilnenie mojej duše a tela.
Milujem Ťa Bože Otecko môj.
Pani Laura ďakujem aj Vám za všetko, nikto na tejto zemi nedokáže čo Vi, to môže len ten, kto má dar od samotného Pána Boha kráľa celého sveta, len posledný Boží prorok, ľúbim Vás a nikdy si Vás nedám.