Vysvetľujem všetkým a všade kde sa len dá pravdu o Bohu.

21.12.2015 13:40

Vysvetľujem všetkým a všade kde sa len dá pravdu o Bohu.

Hastrmanko | 21.12.2015

Dobrý deň pani Laura, 
Viem že nemáte rada keď sa ľudia na vašej stránke hádajú, ale ak chcete, môžete tam vložiť túto konverzáciu z jedného diskusného fóra. Možno uznáte za vhodné to na stránku dať a možno nie. Vysvetľujem tam pravdu o Bohu. Nechám na Vás...nechcem sa Vám starať do práce:-) Pozdravujem pána Vladimíra...

 

Hastrmanko:
Vám nedochádza že sa treba modliť len a len k Bohu??? O tom hovorí táto žena menom Laura. 
Vám nedochádzajú veci, len kôli tomu, že nemáte poriadne prečítanú Božiu stránku! Len či máte poriadne naštudovaný Nový zákon, tam sú papaničky, to teda áno. 

RE: ibatak
Hastrmanko , prečo tolko nenávisti ?
 

Hastrmanko:

ibatak, pýtaš sa to iba tak? Lebo už raz si sa ma toto isté pýtal a ja som ti odpovedal. Nebudem ti na to isté odpovedať znova, prepáč. Ak nemáš lepšie otázky k tomu čo som napísal, tak si chodievaj dalej do kostola alebo rob čomu robíš, ver tvojmu novému zákonu, klaňaj sa pre mna za mna aj ježišovemu rúchu. Zabudni na Boha a rob čo ti káže tvoja milovaná cirkev! 
JE TO TVOJE ROZHODNUTIE. AK NIEKTO EšTE NEVIDÍ PRAVDU V TOM, ČO TU O BOHU PÍŠEM A ČO SOM KEDY O BOHU NAPÍSAL, TAK PRE NEHO PLATÍ TO ISTÉ ČO SOM NAPÍSAL TERAZ OSOBE S PREZÝVKOU ibatak. Boh sa na cirkev hnevá a nemá ju rád! 

RE: ibatak
Hastrmako ,komu sa klánam a kde chodím je moja osobná vec. V každom prípade už dávnejšie svoj postoj si všetkým oznámil.Nemusíš sa opakovat .Tvoja agresívna propaganda na Lauru nás nezaujíma. Pokoj ti.

 

Hastrmanko:
Agresivita??? Ked vravíš pravdovravnosti agresivita tak si pre mňa totálny debil ktorý vôbec nepochopil čo som sa Vám tu snažil vysvetliť. 
Máš pravdu, je mi úplne jedno komu sa ty budeš klaňať, vstúpil som na toto fórum aby som Vám vysvetlil rozdiel medzi Bohom a cirkvou! 
Nejde tu o Lauru, vôbec si to nepochopil, ide o Boha, skutočného Boha, ktorého Ty a tebe podobný odmietate vidieť. Ak je to, že Vám hovorím pravdu o cirkvy ako Vás všetkých klame podľa teba agresivita.  
Tak zbohom, ničomu si nepochopil.  
Dúfam že aspoň 1 človek z tohto fóra si uvedomil kto je BOH a kto je cirkev. A že je to sakra rozdiel. 
Ty si to zjavne nepochopil, tebe je to buď jedno, alebo tomu nechápeš. V každom prípade si tupec ktorý odmieta vidieť Boha.  
Jedine ak nevieš čítať, vtedy ti bude odpustené.  
Inak si mal pravdu na dlani a ty si ju zahodil. 
Tebe už odpisovať nebudem. 
ZBOHOM! 

RE: ibatak

hastrmanko, 
ani jeden človek z fora si neuvedomil na základe tvojho vysvetlenia ,kto je Boh. V každom prípade si ho sám nepochopil. Tvoja agresivita prístup k ludom a urážanie vytvorili opačný efekt. Pokoj ti. 

 

hastrmanko:

Ahoj, tak na toto ti ešte musím zareagovať, lebo by som bol ozaj nerád keby si nemal možnosť pochopiť rozdiel medzi Bohom a cirkvou.
Tak to skúsim jednoducho a neagresívne tentokrát. Vieš, ono to treba vykričať svetu, nie šepkať, lebo to je natoľko dôležité a tak mi na tom záleží, že to nejde vysvetliť inak než priamo a vecne. Preto ti to pripadá agresívne.
Takto je to, aby si to konečne pochopil: Boh je ten čo stvoril svet, Bohu jedinému sa treba kľaňať a Božie prikázania dodržovať. Hneď 1.prikázanie hovorí že iba Boh má byť tvojim Bohom. Cirkev mimochodom väčšinu z prikázaní porušuje, ale to je na dlhšie. Teraz len vysvetlím k tvojej otázke že kto je Boh. Je to Ten, ktorého nevidíš a ten, ku ktorému by si sa mal modliť a Ten, ktorému by si mal ďakovať za všetko. Za všetko.
A na to aby si to mohol robiť, nepotrebujeme cirkev, ktorá tu už 2000rokov otravuje vzduch a klame ľudí o tom že ješiž je bohom.
Nie je!
Boh je Bohom!
Dúfam že už to budete môcť pochopiť, jednoduchšie sa to už asi vysvetliť nedá. Snažil som sa byť neagresívny.