VEREJNÁ VÝZVA PÁPEŽOVI A VATIKÁNU.

05.08.2015 15:24

VEREJNÁ VÝZVA PÁPEŽOVI A VATIKÁNU.

Peter | 5.08.2015

Touto cestou vyzývam pápeža, Vatikán a celú Vašu skazenú katolícku obec, aby ste pred celým svetom verejne vyhlásili pravdu o Bohu. BOH JE LEN JEDEN! Ježiš Kristus bol Boží prorok, a duch svätý neexistuje. Dobre viete kde je pravda, dobre viete ako to je, dobre viete ako to spraviť. Vo Vašom tajnom archíve sa nachádza pravda, tak von s ňou!!!

Prečo? Ak by táto otázka skrsla vo Vašich hlavách, ja by som ju vôbec nepochopil. Tomuto svetu vďaka Vám a Vašej mafiánskej mašinérii za 2000 rokov existencie hrozí zánik. Vy ste vytvorili modly so značkou Kristus a Mária, vy ste tu napáchali viac zla ako ktokoľvek iný a to len pre Vaše tučné a nenažrané kontá, sýpky, pupky a osobné prospechárstvo! Čo dobré ste spravili pre Boha? Kostoly on nepotrebuje, ani tie Vaše peniaze. 

Že slúžite Bohu? A naozaj slúžite Bohu? A akému? Tomu Vášmu vymyslenému trojjedinému? Uvádzate ľudí na celom svete do omylu a hriechu. Isto viete že na Slovensku žije posledný Boží prorok Laura, a tá tvrdí že svetu bije päť na päť. Myslíte si že si vymýšľa? Keďže je to posledný Boží prorok o čom sme sa na Slovensku my pravoverní presvedčili už dávno, sú to Božie odkazy ktoré sa napĺňajú do bodky. TENTO SVET CIRKEV NEPOTREBUJE, ale keď ste tu spravte pre nášho láskavého Boha a pre záchranu tohto sveta to čo treba!!! 

Táto výzva je jednou z posledných vecí ktoré môžem ja osobne spraviť pre záchranu tohto sveta. Ak priznáte pred svetom a Bohom pravdu, ak sa ľudia začnú modliť k Bohu a veriť v Neho, ak začnete slúžiť Bohu, ak rozdáte chudobe to čo nepotrebujete, som si istý že Boh zmení svoj postoj a začnú sa diať veci, na záchranu tohto sveta. Je to vo vašich rukách. 

Opierate sa o Krista a jeho učenie, tak prečo máte plné sýpky, plné kontá a zlata toľko, že by sa s ním dalo nakŕmiť milióny ľudí? Kristus bol chudobný, a pokiaľ viem nikomu nekázal byť bohatým, a už vôbec nie tým ktorí slúžia a hlásajú pravdu o Bohu. 

Môžete sa hanbiť za to, že ste tri krát poslali zabijakov na Slovensko na proroka Lauru. Myslíte si že môžete všetko? Nastal čas zúčtovania, a pokiaľ nezmeníte smer viery na správnu koľaj na celom svete, trpieť budú všetci, ale dúfam že najviac Vy, ktorí viete pravdu o Bohu, a kvôli prospechárstvu sa dokážete vzdať a ZRADIŤ BOHA!!! ANO,“ ZRADA“ , JE TO PRAVÉ SLOVO KTORÉ VÁS VYSTIHUJE.  

Ja som jeden z tých ktorým Boh zachránil život a nespočetne krát mi pomohol lebo som sa modlil k Bohu, lebo milujem Boha jediného a nie trojjediného. Nemodlil som sa ku Kristovi a ani k Márii. A je nás na Slovensku veľmi, veľmi veľa. A teraz pošlete i na mňa zabijakov? Nuž pošlite, ja nemám čo stratiť, ja nie som bohatý, ja mám len svoj život ktorý mi dal náš jediný Boh. Takže môžete čakať že Vám napíše ďalší, a ďalší....a budete vraždiť až kým neostanete samy alebo čo??? Už ste sa napáchali dosť zlého...

 

Túto výzvu milí čitatelia a pravoverní, som odoslal emailom do Vatikánu na rôzne úrady, pápežské rady...keďže verejný email papá nemajú...

 

 

RE: Ľudmila K. | 5.08.2015

Peťko srdečná vdaka za Tvoj email týmto satanským pedofilným monštrám, ktoré vedú tento svet cielene do záhuby. Tie ich spuchnuté ksichty a bruchá nikdy nič nevytvorili za čo by si zaslúžili jedlo čo len raz za deň ale zistili, že svojim klamstvom o pravde na adresu Jediného Boha si zaistia bezstarostný život. Ohlúpnuté ovce sa starajú o ich pedofilné chúťky svojou zaslepenosťou, čím si dláždia cestu do pekla a tento svet vedú do Apokalypsy.

RE: miro | 5.08.2015

Toto je úžasný príspevok Peter, ešte pre istotu zopakujem tvoje slová, opakovanie matka múdrosti, citujem: 
BOH JE LEN JEDEN! Ježiš Kristus bol Boží prorok, a duch svätý neexistuje.
Toto keby ľudia pochopili a začali sa modliť iba k Bohu, tak verím že Boh by si to rozmyslel s koncom tohto sveta. Pani Laure sa plnia všetky predpovede, alebo lepšie to nazvem keď poviem Božie odkazy. Lebo to nie sú predpovede pani Laury, ale odkazy ľudstvu od samotného jediného a všemocného BOHA!
Ľudia dokedy si budete zapchávať uši a zakrývať oči??? Ste ako tie opice - hluchí, nemí, slepí! 
Boh existuje a to že veríte tak falošnej a hnusnej organizácii ako je katolícka cirkev sa mu nepáči. Budete cirkvi veriť alebo BOHU???
Vy sa nebojíte Božieho hnevu alebo čo? Nechápem Vás. Nechápem. 
Ja sa bojím Boha a myslím že je to normálne, mám pred ním rešpekt a snažím sa žiť tak aby som Ho nenahneval, ale milujem Ho, lebo aj keď urobím chybu, keď to pred ním oľutujem, odpustí mi a mne sa lepšie žije. 
Má rád ľudí ktorí majú radi Jeho.
Ale nemá rád cirkev, lebo zatajila Jeho existenciu a vymyslela si trojediného svojho Boha a za to skončí v pekle a Vy všetci čo ste im to uverili a nazývate sa katolíci a kresťania, skončíte v pekle spolu s nimi. Zatratení Bohom.
Nebojíte sa? 
Vaša vec.

RE: daniela | 5.08.2015

Peter skvelý článok a veľká vďaka za nás všetkých bojovníkov.

RE: Peter | 6.08.2015

Takže, všetkých 12 emailov ktoré som odoslal do Vatikánu sa mi vrátilo, že gmail ich nedokáže doručiť. Táto inštitúcia funguje naozaj perfektne, ale len pre seba. Na ich oficiálnych stránkach sa seriózna adresa emailová nedá nájsť. Ak by ste našli ich adresy ktoré by mohli fungovať, dajte mi prosím link. Ak nie, našiel som poštovú adresu, na ktorú im to budem musieť poslať fyzicky poštou. S tým samozrejme nemám tiež problém. Ďakujem vopred za Vašu snahu. Peter.

RE: miro | 6.08.2015

Ja zvyknem posielať na tieto adresy, ale každý mail zvlášť, aby sa mi náhodu nevrátili...vyskúšaj, pošli im to pedofilom do Vatikánu:-)
cdf@cfaith.va,
av@pccs.va,
ornet@ossrom.va,
holysee@fco.gov.uk,
benedictxvi@vatican.va

RE: miro | 6.08.2015

Peter a keď im to budeš posielať poštou, napíš veľkým na obálku OBRÁZKY MALÝCH CHLAPCOV. To aby si mal istotu že to otvoria a bude ich zaujímať obsah:-) Bolo by dobré to poslať aj do slovenských farností. Na to ja som expert, ak by som mohol pomôcť, vypýtaj si od pani Laury môj súkromný mail a pošli mi to tak ako to budeš posielať ty. Idem do toho s tebou!

RE: Gabika | 7.08.2015

Chlapci ste super!!!!!!

RE: Kvetena | 8.08.2015

Pripájam sa k vám všetkým, pán Peter je to perfektne napísané, súhlasím s Vami. Veď cirkev už toľko zla napáchala a pácha stále. Ale Vy ste to tak napísal ako sa povie po lopate, že aj keby tomu rozumieť nechceli, nedá sa to. Ale peniť budú určite. Chlapci, fakt ste super. Nebeský Otecko náš jediný má radosť z Vás chlapci. Našu Lauru si nedáme, veď Pán Boh nám dal úžasného Proroka.

RE: Peter | 8.08.2015

H.H. Benedict XVI
Pope Emeritus
Mater Ecclesiae Monastery
Vatican City 00120

Toto je adresa kam posielam výzvu, hádam mu to poslíci prinesú až do komnaty.
Miro, samozrejme skopíruj a posielaj do farností na SK, ja budem posielať na fary v CZ. Ak tam k tomu budeš chcieť niečo dopísať, kľudne pripíš, nemám na to autorské práva, na to má náš Tatík Nebeský!!!Viem že pani Laura má veľmi veľa práce, takže ak by si chcel a možno niekto ďalší v dokumente, pošlem. 

S pozdravom Peter

RE: Ľudmila | 9.08.2015

Peter nech Vám Nebeský Otecko pomáha, aby to tá chamraď katolícka dostála. Presne tak, nech otvoria archív a ukážu svetu Božie Pravdy katolícki porno herci a pedofili. Zožiera ma, koľko farárov máme z našej dediny vo svete to nemá asi ani jedná dedina na slovensku traja misionári, štyria kňazi a v piesni V MENE BOHA vidím tvár nebohého farára Jozefa Š. ktorý ich smeroval k tomuto peklu celé mená viem všetkých. Treba im to napráskať baranom katolíckym. S pozdravom Ľudmila.