Veľa síl.

15.07.2017 20:47

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt barra de flores vermelhas

Zuzana a Mario|20.07.2017 13:02

Krasna správa k nám prišla, naše modlitby boli vypočuté. Pánbožko naplnil silou a energiou nášho proroka. Ďakujeme ešte raz a stále Ťa budeme prosiť o chranu pre našu Lauru a Vladka , aby si od nich odháňal zlovestné čierne duše a mohli naplňať svoje poslanie na tejto zemi a priviesť k Tebe stratené ovečky. Milujeme Ťa Otecko. Do Dvornìkov posielame srdečný pozdrav. 

Daniel|20.07.2017 10:35

V minulosti sa našli ľudia ktorí tvrdili, že pani Lauru zastavia. Ako všetci vidíme, nestalo sa. Naša milá pani Laura si oddýchla, otriasla sa a pokračuje ďalej. Ako sama povedala, ju nezastaví žiaden smrteľník a nikdy! Ju môže zastaviť jedine Pán Boh sám. Ale Pán Boh ju neposlal na túto zem na to aby ju zastavoval, ale práve naopak, aby pokračovala v jeho Božom pláne. Takže vy smradi nenávistní voči Laure, tešili ste sa zbytočne. Nikdy svoj cieľ Lauru zastaviť nedosiahnete. Pane Bože vďaka Ti za Lauru, jej silu, odvahu a húževnatosť ktorú jej požehnávaš!

Renata Reinová|20.07.2017 09:17
Laura naša milovaná ďakujem Vám za všetko čo pre nás robíte a som nesmierne šťastná , že ste si oddýchla a idete do toho znova prajem Vám veľa síl a trpezlivosti s nami . Milovaný Otecko prosím Ťa pomáhaj nám v týchto chvíľach ťažkých a hlavne našej Laure aby bola silná čeliť všetkým zlým silám Ďakujem z celej duše.

Silvia|18.07.2017 23:14
Dobrý večer,aj mňa veľmi potešila správa,že znova pracujete pani Laura.Pretože je to znamenie že ste znova nabrali silu energiu,pre vašu ťažkú prácu.Pomáhať ľuďom,odovzdávať im Božie receptúry atď...
Ja si len úprimne želám aby k vám chodili ľudia ktorý naozaj potrebuju pomoc,a nie ktorý vás budu len vyciciavať z energie...
Nech Pán Boh naďalej drží nad vašim domovom ochrannú ruku,aby už žiadny preklínači a zloprajníci vám neubližovali a neuberali na vašom vzácnom čase.
Pozdravujem do Dvorníkov a želám.všetko dobré.

Vďaka za dobrú správu.

Eva z Nitry|18.07.2017 11:57

Otče Bože veľmi pekne ďakujem za túto dobrú informáciu. Pani Laura, teším sa že znovu už môžete pracovať a pomáhať ľuďom v ich trápení a nemoci. Dúfam , že ste si oddýchla a nabrala dostatok síl na Vašu ťažkú prácu. Prajem Vám veľa zdravíčka, silu a a dobrých energií. Prajem Vám aby Vám a Vášmu manželovi už konečne dali pokoj farizeji a neprajníci. Bože Otče daj im zdravie pokoj a kľud v práci ktorú robia pre nás všetkých, aby v nej mohli naďalej pokračovať.

Peter B.|18.07.2017 10:50
Každý z nás potrebuje občas vypnúť, dať si pauzu, relaxovať. Vy ste nemala odpočinok niekoľko rokov, a za posledné obdobie ktoré bolo minulý rok, ste museli z manželom znášať veľmi veľa zlého.Možno to bolo jedno z najťažších období pre Vás. Žiaľ i zo strany mojej rodiny sme sa tomu pričinili a to ma veľmi mrzí.
Prajem Vám i Vášmu manželovi veľa síl v pokračovaní Vašej veľmi náročnej práce, Božieho požehnania a ochrany.
Ak to bude v mojich silách, schopnostiach a budem môcť Vám s Božím zvolením pomôcť, som tu pre Vás. BOH VÁM ŽEHNAJ!!!

Eva Č.|17.07.2017 23:44 

Vďaka Ti Pane Bože z celého srdca za túto krásnu správu,že znovu môže pani Laura prijímať Tvoje rady a liečby.Velmi sme sa potešili.Vďaka Ti drahý Bože,že si posilnil jej dušičku,aby mohla vykonávať tak nesmierne ťažkú prácu pomáhať chorým a utrápeným ľuďom.Pane Bože ochraňuj pani Lauru a jej manžela od všetkého zlého a od všetkých neprajníkov.
Otče drahý z hĺbky duše Ti dakujem za každodennú pomoc,ktorú mi dávaš aj mojej rodinke,že stojiš pri nás a ochraňuješ nás srdečná vďaka.Ľúbim Ťa Otecko Nebeský.S láskou Eva s rodinou

Veľká vďaka Bože.

Valéria|17.07.2017 21:12
Láskyplný Bože, ďakujem Ti za pomoc, liečby a odkazy, ktoré naším dušiam posielaš. Som Ti vďačná za silu, ktorú si dal pani Laure aby mohla pracovať a pomáhať nám. Teším sa Bože z toho veľmi a zároveň Ťa prosím o ochranu pani Laury a pána Vladka daj im 2x tak sily aby to všetko zvládali a boli odolný vpči všetkému zlu čo sa k ním prikradá, Opatruj ich aby sa aj oni radovali a nie len trápili a bojovali so všetkou tou hrôzou čo im ľudia napáchajú. Ja verím Bože, že Ty všetko máš v rukách a dáš im toľko sily a vitality aby to všetko zvládali. Ďakujem Ti Bože za tvoju lásku a nekonečnú pomoc. Milujem ťa.

Vďaka Ti Bože.

Peter K.|17.07.2017 19:21

Láskavý Bože s celého srdca sa Ti chcem poďakovať,že si zase dal silu Tvojej drahej Laure a že zase môže pre nás prímať od Teba Bože liečivé kúry pre naše telá a duše.Bože láskavý a všemocný veď len Ty jediný vidíš a vieš ako veľmi potrebujeme Tvoju milosrdnú pomoc a ako sme utrápený z tohoto života.Nekonečná vďaka Tebe láskavý a drahý Bože môj z hĺbky môjho srdca iba Tebe patrí.
Milovaný môj Bože žehnaj Pani Laure aj Pánovi Vladimírovi, aby boli pri sile, dávaj im nekonečnú lásku a pokoj im dušičkám a ochraňuj ich od všetkého zlého .Verím Bože že naše modlitby ku Tebe za pani Lauru aj pána Vladimíra od nás všetkých si vypočul a padli na úrodnú pôdu.Ďakujem Bože, ďakujem Ti tisíc krát a milujem Ťa nekonečne.

Poďakovanie.

Marta B.|17.07.2017 18:37
Láskavý Tatičko, chcem sa aj ja poďakovať za to, že pani Laura môže znovu príjmať Tvoje rady, viem že mnohí čakajú na Tvoju pomoc.
Bože prosím ťa daj pani Laure a jej manželovi dostatok síl a ochrany, ktorú určite potrebujú.

Chcem sa tiež veľmi poďakovať za pomoc a ochranu v poslednom týždni, ktorý sme mali náročnejší ako inokedy. Viem Bože, že si pri nás stál, bez Teba by to mohlo byť omnoho ťažšie. Prejavuješ nám tým Svoju Lásku aj keď si ju nezaslúžime. Ďakujem

Za všetko ďakujem Bohu.

Ľuba|17.07.2017 19:11
Som rada, pani Laura, že znovu budete pomáhať tým, čo to potrebujú a aj si to zaslúžia. Každý pomoc potrebuje, či je šťastný alebo sa nejakým spôsobom trápi. Ja som prežila v živote veľa pádov, ale vždy som vstala na nohy a išla ďalej. Aj keď si to nezaslúžim, Boh stojí stále pri mne. Mnohokrát mi to dokázal a ja som to cítila. Nepatrím k tým, ktorý sa tu vyznávali z lásky k Bohu a ani som nepísala slová chvály na Vašu prácu, lebo hoci som u Vás dvakrát bola, tak som všetko nedodržala, tak ako bolo treba a som si toho vedomá .Preto ani nedúfam, že by som o pomoc mohla žiadať a bola by mi odovzdaná. Verím však ľuďom, ktorí tu píšu a často túto stránku navštevujem, hoci na ňu prístup nemám, tak čítam aspoň to,čo je dostupné. Trápim sa vo svojom živote, lebo mám v sebe aj bôľ, aj zlosť a nie vždy som spravodlivá. Karma však funguje a ja som si vedomá, kedy sa mi moje schybenia vracajú. Želám však všetkým ľuďom, ktorí úprimne veria, že ich Boh ochráni a pomôže im cez Vašu dušu. Bojím sa o ľudí, o svoje deti aj o seba, že to zlo, čo sa tu šíri okolo nás, nadobudne obludné rozmery a nebude pre nás záchrana. Želám Vám veľa síl vo Vašej práci a hlavne nech ste zdravá.

Nekonečne ďakujem milovaný Bože.

Elena|17.07.2017 13:42
Veľká chvála a vďaka láskavý Bože Otče za zdravie, silu , ktorou si svoje dieťa Lauru naplnil, aby kráčala najťažšiu duševnou . Milujem Ťa Bože Otče láskavý, vždy milovať budem . Ty si môj život, každý okamih v ňom. Ďakujem Ti Otecko milovaný za všetko.
Všemocný dobrotivý láskavý Boh nech vás ochraňuje, pomáha posilňuje,požehnáva, aby na vaše duše už bola len posielania láska , dobre prianie aj vášmu manželovi, ďakujem vám.
s láskou

Ďakujem Ti Otče Bože.

Gitka|17.07.2017 12:11
Otče Bože dobrotivý, chcem Ti z celého srdca mnohokrát poďakovať, že naša milá Laurinka s Tvojim láskavým Božím zvolením znovu začala pre nás pracovať. Otecko moj Nebeský patrí Ti za to nekonečná a vrúcná VĎAKA, ktorú Ti posielám do nebíčka. Nesmierne sa teším z tejto radostnej správy. Bez pomoci našej drahej Laurinky by sme my ľudia tu na zemi boli stratení. Laurinka je náš veľký poklad, najčistejšia duša, naše žiarivé Svetlo, ktorá nás učí milovať len Teba jediného Pána Boha. Prosím Ťa Otče Bože požehnaj Laurinke a jej manželovi Vladkovi veľa sily a zdravia aby vládali bojovať proti zlu, ochraňuj ich pred všetkými nepriateľmi a neprajníkmi, vždy im pomáhaj a stoj pri nich každú sekundu života. Laurinka a Vladko, veľmi Vás ľúbím a ďakujem Vám za všetko dobré čo ste pre mňa a moju rodinu spravili a že toho nebolo málo. Budem sa aj naďalej za Vás každý deň modliť. S láskou Gitka a Bohuš.

Poďakovanie.

Marcel|17.07.2017 00:45
Ďakujem dobrotivému Bohu za to, že Vám dal Boh, pani Laura, novú silu, entuziazmus a elán do ďalšej práce, budem sa i naďalej modliť za Vašu ochranu pred zlými silami a neprajníkmi a za Vaše a Vladkove zdravie !!! Boh Vás žehnaj, opatruj a ochraňuj !!! Som naozaj rád, že ste späť pani Laura, pretože bez prameňa, niet vody v rieke.

Ďakujem ti Bože otče.

Margita|16.07.2017 22:14
Ďakujem Tebe Bože, že si uzdravila dodal dostatok síl pani Laure a jej Vladimírovi a dovolil si aby mohli pokračovať v tak ťažkej práci- odovzdávať Tvoje odkazy, varovania, liečby.
Pani Laura ďakujem za Vašu ochotu a lásku. Boh Vám žehnaj aj Vášmu Vladovi.
Milujem Ťa OTČE BOŽE, ďakujem za všetko a prosím o odpustenie
S láskou Margita

Ďakujem Ti Bože.

Julia L.|16.07.2017 21:57

Ďakujem Ti Bože Láskavý za otvorenie tvojej najvzácnejšiej Božej ordinácie.Veľmi pekne prosím ťa Bože daj našej láskavej pani Laure obrovskej sily,zdravička ,trpezlivosti ,Božej ochrany a všetko to najlepšie a najkrajšie k jej ťažkej práci a životu.Ochraňuj ju od všetkych neprajníkov a temného zla .Pani Laura ste to najvzácnejšie srdce tohto sveta želám Vám do ďalšej práce len to najlepšie a najkrajšie .Veľmi pekne ďakujem aj pánovi Vladkovi za obetu a trpezlivosť s nami .Ľúbim Vás

Vďaka Bohu znova pomáhate.
Magdaléna|16.07.2017 19:15
Dobrý deň vám prajem pani Laura. Pred mesiacom som hladala liečitela na zdravotný problem pre mojho syna. Našla som vás medzi inými. Poviem pravdu keď som sprvoti narazila na googli na zlé články o vás aj som im uverila. Ale predsa mi nedalo a začala som čítať vašu stránku. Za ten mesiac neprešiel jeden deň že by som na nej nebola, nečítam ju ale študujem ju. Musím povedať že tak pravdivú a nádhernú stránku ako máte vy nemá nik z liečiteľov na celom internete. Ďakujem Bohu každý deň za to že vás na túto zem poslal. Zo všetkým čo na stránke je plne súhlasím. Žiadne pochybnosti ,čistá pravda. Som rada že znova ste začala pomáhať ľudom ,lebo budem aj ja pre svojho syna potrebovať pomoc. Nezúfajte nad tým čo vaši nepriatelia o vás píšu , že ste satan , slúžite diablovi atd.Je vylúčené a nemožné aby človek ktorý má takúto nádhernú stránku ktorá je celá o chvále pána Boha ,kde vyzdvihujete len jeho existenčnosť a vediete ľudí k láske k nemu aby takýto človek slúžil satanovi.Ako píše pán Daniel 2+2 sú štyri a nie sedem.Všetko je to jasné a pochopitelné. Som presvedčená že aj vaši nepriatelia ktorí o vás píšu zlé veci dobre vedia , že ste o pravde , len závisť a zloba v ich dušiach ich vedie ku klamstvu a píšu o vás zle.A to ma teší že aj tí zlí v duši vedia že klamú a vedia kde je pravda , lebo samy seba neoklamú.Už teraz vás mám rada a to som vás nikdy nevidela. Bodaj by bolo takýchto ľudí ako ste vy na svete viac.Nedajte sa ,držím vám palce a modlím sa za vás.

 

Pavol reaguje:

Pani Magdaléna, je to tak ako píšete. Stačí si prečítať len tie modlitby ktoré naša pani Laura dnes dala do tejto stránky pre všetkých a to už nehovorím o Božích krédach ktoré sú tiež pre všetkých. Ako píšete je nemožné, aby človek slúžiaci satanovi napísal takéto prenádherné modlitby, v ktorých vyzýva ľudí aby len jediného Boha prosili o pomoc, jedine Bohu sa klaňali, jedine Boha uctievali, jedinému Bohu ďakovali za každý okamih svojho života a jediného Boha milovali za pomoc a ochranu ktorú im poskytuje. Takýchto ľudí, ktorí len Boha chvália by satan isto zmietol z povrchu zemského. No nestalo sa tak a ani sa nikdy nestane, lebo nad našou pani Laurou drží ochrannú ruku sám pán Boh a satan je na pána Boha a jeho silu krátky.

Drahá naša Laurinka.
Kvetena|16.07.2017 17:45

Milá a láskavá pani Laura, dovoľte mi aby som Vám popriala do Vašej daľšej práce požehnaný láskou každý nový deň. Nebudem spomínať zlo, nech je tam kde je. Netreba ho tu!! Teším sa že Vás máme naša drahá a láskavá Laurinka. Naša hviezda, naše svetlo, . Navzdory tým neprajníkom ste náš vzácny Dar od Pána Boha , ktorý tak ľúbime. Neprestanem sa modliť k Pánu Bohu za Vás . Prosím drahý Otecko Nebeský , ochraňuj tú vzácnu ľudskú bytosť , Tvojou veľkou bezhraničnou láskou, daj jej silu na každý deň . Nech ju chráni Tvoja ruka Božia od všetkých neprajníkov . Prosím , daj drahý Bože aj ochranu pre manžela Laurinky , mám ich obidvoch veľmi rada. Bože , verím že sa o nich postaráš . Božia láska nech Vás chráni . Mám Vás rada, ľúbim Vás

Veľa síl.

renáta|15.07.2017 20:36

Drahá Laura, prajem Vám zo srdca veľa síl do práce, aby ste sa stretávala len s dobrými ľuďmi, aby Božiu pomoc prijali s pokorou, aby Vaše úsilie padlo na úrodnú pôdu. Je to pre viacerých určite veľmi túžobne očakávaná správa, že opäť budete prijímať Božie rady pre ľudí, čo to potrebujú. Ja sa veľmi teším a verím, že Vám Pán Boh bude pomáhať všetko zvládať. Pánovi Vladimírovi prajem veľa trpezlivosti s nami. Obom prajem všetko dobré.