Vdýchnutie duše.

18.04.2016 00:05

Vdýchnutie duše.

Martina | 6.07.2014

Drahý Bože, v poslednom príspevku o Edgarovi Cayceim hovoríš o vdýchnutí duše do ešte nenarodeného Laurinho tela o dva dni skôr, aby sa uvedomila v nových doteraz nepoznaných malých priestoroch ženského tela a začala deň po dni spĺňať Božiu vôľu. Je to tak, že vdýchneš dušu do tela až keď opustí ženské telo? Ďakujem veľmi pekne za tvoju odpoveď.

 

Božia odpoveď:

Poznanosť tohoto Bohom stanoveného a do tej najväčšej časovej presnosti dostaného dôležitého aktu do duševného zárodočného prenosu do ľudského tela tvoja duša nikdy nedostane svojeho pochopenia, nakoľko zasadenosť duševného základu sa Bohom vkladá do plodu ešte pred jeho narodením. Veď keby sa tak nestalo, žena by porodila vypudením zo svojeho lona bezduché mŕtve ľudské telo, ktorého život by nemohol existovať bez spolubývajúcej dôležitej na to aby žilo duše. Do poznania tej skutočnosti, že duša mojej Laury vnesená bola do jej bezvládneho detského tela o dva dni skôr sa pre tvoju pochopenosť vysvetlením od Boha by stala navždy nenaučiteľnou a nepochopenou matematikou s obsahovou šifrou do jej výpočtov ukrytou nikdy nerozlúštiteľnou do pochopenia toho, čo v svojich zložitých počtoch ukrýva a hlavnú odpoveď na svoju duševnú tázanosť už v tejto chvíli od Boha zodpovedanú máš a čo sa týka prvotného duševného vstupu do ľudského nenarodeného ešte tela, ten čas pred blížiacim pôrodom sa stáva, keď plod v tele matky prebýva už siedmy mesiac, v ktorého naplnenom príchode dostáva každé ľudské telo duševné zaplnenie na dostané od Boha pre svoj ďalší celý život budúce osudové predurčenie do náuky ktorého v poznanosti dôležitých v duši hlboko do cítenej pravdy zakorenených karmických opravných skutkov, mala by každá duša viesť pre svoje duševné ciele pre ktoré vstúpila prežiť život na zemi do napravenosti všetkého zlého, čo zanechala v svojich zlých skutkoch v dávnych životoch zavesené na svojom duševnom chrbte ako karmický batoh, z ktorého bude svoje dávne zlé skutky zapečatené vložením do karmy na ceste svojeho života buď zhadzovať alebo k ich tiahe priberať, pokiaľ bude v svojom živote duša zlá a nepoučiteľná. Začni aj v svojej duši o svojej karmickej nadelenosti rozmýšľať, lebo tvoj hlas duševný mysli tvojej záchvevy do jej naprávanosti dávno už odosiela a musíš byť len dušou viac vnímavá a skoro pochopíš, čo máš svojim duševným žitím na tejto pozemskej zemi naprávať ako dávne schybenia. Do Božej odpovede poslal toto slovo tvojej duši odkazom samotný tvoj Boh cez duševný príjem svojej Laury.

 

  • Maťa

    Pani Laura, neviete si predstaviť, čo pre mňa znamená, že ste sa spýtali nášho Otecka Nebeského moju otázku. MOJU. Boh odpovedal duši, ktorú predtým dvakrát odmietol. A dokonca nechal pre mňa odkaz, že naozaj počúva moje modlitby a prosby. Nie jeden raz som pocítila jeho dotyk, no teraz mi to odkázal. Keby sa dalo, tak by som Vás poriadne vystískala. Vie, že sa modlím za odpustenie karmickej tiahy. Keď som dostala prvýkrát správu od pána Vladka, že Boh ma odmietol prijať a už nám nikdy nevolajte, nikdy a zložil... zostala som ako obarená, dostala som neskutočnú facku, ktorá bolela ešte dlho. Cítila som sa ako najhoršia, odpadlícka duša na tomto svete, ktorá si nezaslúži už nič. No veľmi som si priala Božie odpustenie. Posledná veta v odkaze pre mňa je, ...čo máš svojim duševným žitím na tejto pozemskej zemi naprávať ako dávne schybenia a že už čoskoro prídem na to, čo mám naprávať. Ďakujem Pani Laura za tento odkaz pre mňa, za ďalší posun mojej duši k Bohu, za to, že mám pocit, že nie som až taká zlá duša, aj keď ktovie, čo robila a aká bola v minulých životoch. Ďakujem za tento Boží odkaz pre mňa, ďakujem, že ste to pre mňa urobila, veľmi si to vážim. Práve som vyhrala LOTO, toľko to pre mňa znamená. Nech Vám Nebeský Otecko dodáva silu, aby ste takto tešila každú jednu dušu, ako práve mňa. Ľúbim Vás a veľmi si Vás vážim. Nech vedia všetky odmietnuté duše, že odmietnutie je pre ich zobudenie veľmi potrebné ako pre mňa. A nech vedia, že aj tak na nich Otecko náš dozerá a veľmi ich ľúbi a počúva ich modlitby. Ďakujem aj Vám a miliónkrát ešte budem, že aj vy za nás všetkých takto bojujete. Za to ani neexistujú také slová vďaky. Je to zvláštny pocit, že takto cez mail viete, o ktorú dušu sa jedná :-) aj keď sme sa nikdy nevideli. Ja ale verím, že aj ja budem mať tú česť spoznať Vás, len musím ďalej "bojovať". Prajem Vám aj manželovi Vladkovi pekný deň. Maťa