Veľká vďaka láskavému Pánu Bohu.

03.09.2017 10:51

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt anime cherry blossom gif

Veľká vďaka láskavému Pánu Bohu.

Iva|18.09.17
Otče Bože láskavý pozdravujem Ťa do nebíčka. Ľúbim Ťa a ďakujem za Tvoju Božiu pomoc za lásku ochranu za pokoj ,za zdravie, silu, ktorú dávaš mne a mojej rodine. Chcem sa Ti Otče Bože poďakovať za krásne modlitby, ktoré sa môžem modliť a za každú vyslyšanú prosbu. Asi pred 3 mesiacmi sa mi na nohách objavili nepekné vyrážky, ktoré ma svrbeli a bolo ich čoraz viac. Vedela som, že je to lupienka. Vďaka Pánu Bohu boli len na mojich nohách, nemala som ich po celom tele. Našla som si modlitbu na tejto krásnej Božej stránke s názvom Lupienka. Každý deň som sa modlila túto modlitbu 2x niekedy aj viac a prosila som Pána Boha o vyliečenie. Modlila som sa ju asi 3 mesiace a Pán Boh ma vyslyšal. Mám čistú pokožku na nohách bez vyrážok. Ďakujem Otče Bože za vyliečenie. Nedávno ma bolel zub, asi som tam mala nejaký zápal sama neviem. Znova som si vyhľadala modlitbu za odstránenie bolesti zuba a modlila som sa ju asi 2 dni a všetky bolesti zuba prestali, vďaka Pánu Bohu. Spomeniem aj modlitby proti vysokému tlaku, modlitba za pokoj duše a lásku, za duševnú silu, za rodinu a veľa ďalších prekrásnych modlitieb , ktoré sa denné modlím. Všetky tieto modlitby, ktoré sú na tejto Božej stránke sú pre mňa doslova zázračné .Vždy keď sa ich pomodlím cítim veľkú úľavu na duši aj na tele. K lekárom nechodím odkedy poznám túto Božiu stránku a pani Lauru asi 4 roky. Ďakujem Otče Bože, za všetky modlitby, za každú vypočutú prosbu, za všetky Božie receptúry, za to, že ty si našim najlepším lekárom. Otče Bože láskavý, ďakujem ti aj za môjho syna, že mu pomáhaš, dávaš silu duševnú aj telesnú, opatruješ ho a ochraňuješ, ďakujem za cviky na jeho chrbticu, vďaka tvojej Božej liečbe bolesti chrbtice mu ustúpili. Otče Bože láskavý , prosím ťa odpusť mne aj môjmu synovi všetky naše hriechy a prosím Ťa nikdy naše duše neopusť, veď nás len tou správnou cestou nášho života. Pani Laura a pán Vladimír aj Vám patrí veľká vďaka za vašu trpezlivosť , vždy nám ochotne a s láskou pomôžete , poradíte , vysvetlíte. Ďakujeme Pánu Bohu, že Vás máme. Otče Bože, prosíme Ťa opatruj a ochraňuj pani Lauru a jej manžela. Ďakujeme . 

Vďaka Pánu Bohu.

Júlia P.|03.09.17
Otče Bože láskavý, chcela by som sa Ti opäť poďakovať za zvládnutie skúšky. Pre mňa to bol zázrak. Viem Otecko, že si bol pri mne. Učila som sa veľa, ale posledné kapitoly som nestihla poriadne prebrať a plietli sa mi. Ďakujem, že som dostala práve tú otázku, ktorú som vedela najlepšie, lebo som celý čas mala pocit, že môže prísť.
Tento rok bol pre mňa tým pádom najúspešnejší zo všetkých, odkedy som na univerzite. Za to patrí moja vďaka Tebe. Za to, že sme to spolu zvládli, že ma vedieš a pomáhaš mi.
Tatíčko, pamätám si tie časy, keď som v živote viac trpela. Pamätám si, keď cítiť lásku a dávať lásku, bolo spolu s tým, že som si priala aby moji rodičia boli šťastní, to najdôležitejšie v mojom živote.
Otecko, vtedy som si nevedela predstaviť, že si niekedy budem musieť dávať pozor na moju dušu, aby som ostala dobroprajná, pokorná. Prosím Ťa o to Pane, náš Stvoriteľ. Prosím, nech necítim v mojej duši nelásku k niekomu, kto si to nezaslúži. Nech sa mi takéto veci nedejú. Prosím, odpusti mi. Prosila som Ťa o to pred chvíľkou na kolenách a už sa cítim lepšie. Ďakujem.
Viem, teraz prežívam iné obdobie, ktoré tiež musím zvládnuť. Stoj pri mne, prosím. Otecko milujem Ťa za všetko. Si moja láska a môj zmysel života. Za všetko, čo mám, vďačím Tebe.
Ďakujem Ti aj za kúry, bazalkovú a otrubovú, ktoré som nedávno ukončila a cítim ako veľmi mi pomohli. Teším sa aj z kúr, ktoré práve vykonávam a prosím o požehnanie. S láskou Júlia

Milovanému Stvoriteľovi.

Kvetena|19.08.17 
Najdrahší môj Bože, dakujem Ti za všetky liečivá ,ktoré užívam , som Ti veľmi vdačná za ne . Aké veľké šťastie mám , že ľúbiť ťa môžem že môžem čítať tieto vzácne stránky vytvorené našou láskavou a pre nás drahou Laurou . Aj Laurinke dakujem za príjem všetkých receptúr aj modlitieb a všetko čo nám odovzdávaš Teraz mám 4 liečivá a som nesmierne vdačná za to ,lebo lekári by nikdy n to neprišli . Som Ti drahý Bože bezhranične vdačná za všetko , aj za čo dakovať zabúdam , no najviac som Ti vdačná ,že si ma stvoril a život si mi dal . Tebe sa budem koriť ,ľúbiť ťa ,verne a oddane slúžiť ,Bohu najdrahšiemu a Jedinému . Ty si pre mňa najdôležitejší drahý Bože , Všadeprítomný , najspravodlivejší , najdokonalejší môj Boh . Drahá Laura aj Vám dakujem za všetko ,za všetok príjem ,ktorý nám posiela náš najmilovanejší Nebeský Otecko s láskou kvetena

Najväčšia vďaka Pánu Bohu.

Dana S.|08.09.17
Ja by som sa chcela poďakovať Najdrahšiemu Pánu Bohu za veľkú pomoc, ktorú mi poskytol. Určite ste viacerí už zažili bolesť zuba. Je to hnusná bolesť, ktorá začína väčšinou navečer a v noci. No mňa začal bolieť zub v nedelu pred týždňom, reku ráno zavolám zubárke a hned pôjdem k nej. Lenže mala celý týžden dovolenku, že ked treba nech idem na pohotovosť. No nič, prvé čo ma napadlo, hneď som otvorila túto stránku a napadlo ma, že určite tu bude modlitba na zuby. A naozaj som našla. Zobrala som si obklad ladový z mrazničky , priložila zvonku na zub a začala som sa modliť, dva krát za sebou. Neuveríte, mňa v tú ranu zub prestal bolieť, ja som sama nechápala. To sa mi ešte nestalo. Zub sa znovu ozval po troch, štyroch dňoch v noci okolo 2 hodiny, tak šup do mrazničky pre ladový obklad a znovu som sa začala modliť modlitbu proti bolesti zuba. Naozaj, neklamem, znovu to ako zázrakom hned prestalo bolieť. Včera som bola konečne u zubárky a tá mi robila RTG a ked videla aký zápal tam mám , že aj nervy zapálené, len krútila hlavou. A ja verím, že mi pomohol jedine Pán Boh. Som nekonečne vďačná, a vždy so všetkým sa zdôverím jedine Nášmu Najdrahšiemu Pánu Bohu. Jemu dôverujem a milujem najviac. Vždy ma vypočul, vždy mi pomohol. Je u mňa, v mojom živote na prvom mieste. Ako nás to naučila naša pani Laura. Jej ďakujem za veľmi veľa. Aj pánovi Vladkovi. A ďakujem aj za sprístupnenie tejto úžasnej najkrajšej stránky. S láskou Dana.